Şimdi Ara

^^^^SAMSUNG S7 EDGE GOLD SATILIK^^^^ (İNDİRİM OLDU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazı sıfır aldım, 2-3 ay önce düşürmemden ötürü camı çatladı ve orjinal ekran ile değiştirdim. Bu esnada içi açılmışken orjinal yeni batarya taktırdım. Şuan şarjı sıfır cihaz kadar gidiyor. Geceye kadar oyun oynayarak bile rahat dayanıyor. Kasasını yeni değiştirdiğim için kılcaz dahi çizik yok denebilir. Çok temiz durumda ve hiçbir sorunu yok şuan. Kutusu, faturası, şarj aleti, kulaklığı duruyor. (Kulaklığını sadece denedim, kullanmadım) Ayrıca VR sanal gözlük aldım yanında onun da kutusu faturası duruyor. Gözlük sıfır ayarında. 3-4 kez kullandım sadece. Cihaz 32gb Gold rengi, garantisi bitmiştir. Aşağı fotoğrafları ekliyorum, Kütahya elden teslim yapabilirim diğer şehirlere kargolarım, önce ücreti göndermeniz kaydıyla. (2 kez ağzım yandı)
    Fiyat VR gözlük dahil 1700 TL dir. ---> 1650 TL (Takas yalnızca Xiaomi Pocophone ile olabilir)
    Gsm: 0535 045 98 41

^^^^SAMSUNG  S7 EDGE GOLD SATILIK^^^^ (İNDİRİM OLDU)^^^^SAMSUNG  S7 EDGE GOLD SATILIK^^^^ (İNDİRİM OLDU)^^^^SAMSUNG  S7 EDGE GOLD SATILIK^^^^ (İNDİRİM OLDU)^^^^SAMSUNG  S7 EDGE GOLD SATILIK^^^^ (İNDİRİM OLDU)^^^^SAMSUNG  S7 EDGE GOLD SATILIK^^^^ (İNDİRİM OLDU)^^^^SAMSUNG  S7 EDGE GOLD SATILIK^^^^ (İNDİRİM OLDU)^^^^SAMSUNG  S7 EDGE GOLD SATILIK^^^^ (İNDİRİM OLDU)^^^^SAMSUNG  S7 EDGE GOLD SATILIK^^^^ (İNDİRİM OLDU)^^^^SAMSUNG  S7 EDGE GOLD SATILIK^^^^ (İNDİRİM OLDU)^^^^SAMSUNG  S7 EDGE GOLD SATILIK^^^^ (İNDİRİM OLDU)^^^^SAMSUNG  S7 EDGE GOLD SATILIK^^^^ (İNDİRİM OLDU)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi budacenk91 -- 19 Ocak 2019; 16:18:54 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• dolar 2 tl olsa bile bu s7 edgeler ayni fiyattan satilir sanirim.2 yildir hep 1700 2000 aradi 2.el fiyatlari.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lgflex2 kullanıcısına yanıt
    Gözlüğüyle birlikte 1700 TL yazdım ayrıca bataryası yeni değişti. Pahalı olduğunu düşünmüyorum ancak fikirlere açığım tabi ki.

• S7 edgenin üstüne yeni modeller çıksa da

Benim en keyif alarak kullandığım telefon S7 edge oldu

S7 edge yi eşime verdim ve bir çok model telefon aldım kullandım hala S7 edgenin yeri bir başka benim için

Hayırlı satışlar hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam cihazin imei numarasi cok acik sekilde gozukuyor bence duzenleyin derim sıkıntı olmasın

Bu arada o imei sorgulaninda kayit bulunamadi diyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 13 Şubat 2019; 22:30:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Hocam cihazin imei numarasi cok acik sekilde gozukuyor bence duzenleyin derim sıkıntı olmasın

Bu arada o imei sorgulaninda kayit bulunamadi diyor?
    Yazdığım gibi düşürdüm ve ekran-kapak komple değişti. Yani bu daha sonra takılan kapağı o yüzden rahatım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.