Şimdi Ara

Samsung s6 verilip İphone 6s 16 gb almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elümde garamtisi bitmiş s6 var 32 gb onu verip üste 500 vererek iphone 6s almak mamtıklı mı amam16 gb olöası kafamı karıştırıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çöp degmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz sıkıldım platform değiştirmek istiyorum ama 16 gb de düşündürmüyor değil

• quote:

Orijinalden alıntı: MadEagle06

Biraz sıkıldım platform değiştirmek istiyorum ama 16 gb de düşündürmüyor değil

16 zaten ayri sorunda kesinlikle yani 16 alinmaz 500 fark verip 6s'e gecmeye degmez.

S6 hala hizli cihaz 6s e gecince fark yasamazsin kolay kolay pili sıkıntı s6 nin iste

• kendi kafana sıkarsın 16gb arkadaşım 2 fotograf çekiyor 2 fotograf siliyor
    ayrıca okadar yavaşki iphone 6s çıldırırsın s6 da öyle bişey olsa gider android 6 yaparsın sıkıntın geçer onda öyle bişey yok ios 11 se allah yardım etsin
  • Bununda batarya darlıyor biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

kendi kafana sıkarsın 16gb arkadaşım 2 fotograf çekiyor 2 fotograf siliyor
    ayrıca okadar yavaşki iphone 6s çıldırırsın s6 da öyle bişey olsa gider android 6 yaparsın sıkıntın geçer onda öyle bişey yok ios 11 se allah yardım etsin

Son guncelleme 7.0 aralik guncellemesi kurulu sıfır sorun.S8 de hala kasim guncellemesi var s6 nin tek sorunu var pil.

Onuda biraz ugrasirsaniz cozersiniz orjinal S7 edge bataryasi bulup takmaniz gerekir xda da kernellerde var bu olay icin

• MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    onun bataryasıda berbat şuan için en kral telefon s7 edge ben iphonede kullanıyorum fanboy degilim kamera olsun şarjıda idare eder diger telefonlarla boşa vakit kaybetmeyin
  • Touchwiz den sıkılmış olabilirsin. Telefonu sat para ekle xiaomi, huawei, sony falan dene.

• Bu telefon nekadara gider çzik falan yok kutu fatura falan tam garanti 28 inde bitiyor. S7 ye geçmek falan dahamı mantıklı olur s7 edge ile fark cok yada mi6 falan

• 6s in 32 liğine geçersen bi süre platform değişik olarak kullanırsın, tabi sonra kafan estimi sat, zaten iphone kolay alıcı bulur. s6 dan sonra tekrar android sıkabilir

• S6 ile devam gibi ama oreo almaması biraz canımı sıktı oreo ile pil stabilleşiyor diyorlardı servis 130 lira desi bataryaya. Garantiye verdim 2 hafta önce ekran ve şarj soketi değişmiş şimdi garantiai bitti garantiye versem 130 a değişşe batarya sorun olurmu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.