Şimdi Ara

Samsung S6 (Kusurlu-400 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SAMSUNG S6;

Cihaz yurt dışından hediye gelmişti. Kayıt düşünce yeni bir imei numara attırdım. Attırdıktan sonra güvenlik bildirimi geliyor bildirim ekranında, herhangi bir problem yok şebekesinde.
    Cihaz normale göre daha fazla ısınıyor gibi, sanırım bataryadan, şarjı da çok iyi dayanmıyor.
    Ekran cebimdeyken çatladı, dış ekran. Dış ekranı satın aldım ama taktırmadım, komple kırılınca taktırırım diyorum. (Bunu da yanında göndereceğğim.) Dış cam çatlağını göstermeye çalıştım resimlerde ama tam belli olmadı. Kullanımda herhangi bir sorunu yok.

Şarj almamaya başladı, uğraşırken sarj soketi içine gitti, artık hiç almıyor.
    (27 temmuzda telefoncudan 80 TL'ye şarj soketini değiştirttim, şuan bir sorun yok.)
    Şarj soketi değiştikten sonra orta tuşun solunda kalan tuş çalışmamaya başladı. (Açık olan pencereleri gösteren tuş.)
    Güncelleme: Tuş çalışıyor, hatta kendiliğinden basıyor sayfalar açılıyor:)

Güncelleme 2: İMEİ numarası silindi, şuan kayıtsız görünüyor, alan arkadaş 30-40-50 TL neyse verip İMEİ attırması gerekiyor.

Bunlar dışında bildiğimiz herhangi bir sorunu yok.

FİYAT:400 TL
    TAKAS VEYA PAZARLIK YOKTUR.

Cihaz için GET, kapıda ödeme vs. YOKTUR. Referansı benden yüksek üyeye önce cihazı gönderebilirim. Aksi taktirde; önce ücret alınır, sonra kargo yapılır. İadesi olmaz. İstediğiniz kargoya teslim edebilirim, kargo bana ait olursa fiyatlara 15 TL eklenir.

Samsung S6 (Kusurlu-400 TL)Samsung S6 (Kusurlu-400 TL)Samsung S6 (Kusurlu-400 TL)Samsung S6 (Kusurlu-400 TL)Samsung S6 (Kusurlu-400 TL)Samsung S6 (Kusurlu-400 TL)Samsung S6 (Kusurlu-400 TL)Samsung S6 (Kusurlu-400 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasiledekkinasilola -- 8 Eylül 2020; 10:43:0 >

• hocam bırak senden yüksek referansı seninki kadar referansın forumda mevcut olduğundan bile haberim yoktu

iyi satışlar
  • yer neresi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.