Şimdi Ara

Samsung S6 Edge Plus Ekranda ışık lekesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
9.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün Samsung S6 Edge Plus telefonumda beyaz bi sayfadayken ekranımda yukardan aşağı çizgi halinde ve orta alanlarda dağılmış halde leke gibi duran saydam ışık lekeleri farkettim, kapalı alanlarda normal siyah ekranda da normal ama açık renkli sayfalarda güneş ışığında telefonu eğince farkediliyor.
    Bunu daha öncede yaşayan oldu mu yada sizde de buna benzer bi olay varmı.

Birde bu garanti kapsamına girermi fabrikasyon hatası mıdır bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terador -- 20 Kasım 2015; 14:48:51 >

• Telefona sivi temasi oldumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır olmadı ama sadece güneşli havada görünüyo mesela floresan ışık altında en ufak bir iz bile yok.
  • Amoled ekran yanmis olabilir servise verebilirsiniz garantiye girer

• Ekran yansa her ışık altında görünmezmiydi ya da normalde de farkederdim bu olay sadece güneş ışığının altında beliriyor.

• Aynı sorun bendede var. güneş ışığının altında dikdörtgen şeklinde ve çizgi şeklinde siyah lekeler var.
    Malatya güven teknik samsung servisine değişim için verdim fakat değişim yapmadılar. ekranın eğimli olduğu için yansıma yaptığını savundular.
    ama bence bu bir ekran hatasıydı.
    burdada terador arkadaşımın başına gelince hemen yazmak istedim. terador sana zahmet başka bir telefonla oluşan lekelerin resmini çekip koyarmısın.
    acaba aynı şekilde bir hatamı merak ediyorum
  • Benim note 5 cihazımda da aynı sorun var.

• S6 edge plus cihazimda ayni sorun var gunes isiginda beyaz renkde cok belli oluyor

• Bu sorunu forumdan bir arkadaştan öğrendim kendisi çok dikkatli birisi :) Ekim ayı gibi fark ettik 3 4 kişiyle konuştum forumda hepsinde vardı 3 kez ben cihaz değişime yolladım 3 cihazda da vardı ayni sorun arkadaslarda yolladı onlarda da yeni cihazlarda da vardı özetle tüm cihazlarda var s6 edge plus ( ilk partlar için konusuyorum).Gidin inceleyin nerde görürseniz hepsinde var aynı durum yapcak birşey yok.

• Black-Viper kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi servise gönderdiniz cihazı da değişim verdiler. Raporda ne yazıyordu. Bazı arkadaşlara servis normaldir bilgisi vermiş.

• toysican kullanıcısına yanıt
    Hocam Gaziantep te verdim daha ilk başta olduğundan dolayı normaldir demediler gösterdim serviste ki bayana 3 kez değiştiler daha sonra bu sorun herkeste olunca adamlar normal demeye başladı forumda ki arkadaşa artık bu sorundan değişim olmayacak demiş servis sizde doğruluğunu teyit ettiniz.Adamlar değişmeye kalkasa herkesin ki değişecek ti erken uyananlara mecbur kaldılar ama tüketici hakem heyetine başvurup değişirsiniz kesin.
    Edit:Rapora güneş ışığında beyaz ekranda gölge var yazdırdım.Onlarda değişim onaylandı dediler her seferinde aynı yaziyi yazdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black-Viper -- 12 Mart 2016; 19:53:04 >
  • Ben bu sorunu kıvrımlardan dolayı olduğunu düşünüyorum.

Anladım hocam teşekkür ederim.

Rica ederim hocam değişimi denemeyin bence :) benim gelen cihazlarda hep sorunlu geldi aynı şekilde üstüne bekledim aylarca :)) değmedi yani.

• Para iadesi için başvuracağım. 6 gün oldu alalı cihazı. Benim cihaz note 5.
    Hocam 6 gün olduysa kesinlikle dene şansını bastirirsan orda ve orda ki raporu alana kendin bizzat göster hatayı onlar orda ki yetkiliye gösteriyor sonradan.Knlar gorurse hakkını alırsın.

Bulunduğum ilde servis noktası malesef bulunmuyor. En kısa zamanda servise göndereceğim.

• Biri bana mı seslendi Selam bu arada

Evet arkadaşlar bu durum edge ailesinde olan ve Zamzung'un normal dediği bir durumdur. Tabi bu normal bir durum olduğu anlamına gelmiyor. Zamzung işin içinden başka türlü sıyrılmayacağı için bu şekilde.

Ayrıca para iadesi durumunda gelecek olan parayı 2 ay unutun En Güzeli son aşamaya gelince para iadesi için kağıt doldurtuluyor ve orada yanlışım yoksa 10 iş gününde yatırılacağı taahhüt ediliyor. Ben güvendim Zamzung'a da fotoğrafını çekmedim. Alın onun fotokopisini ve çekin fotoğrafını. Para gelmezse verin icraya.

Zamzung'u bana sorun Neyi var neyi yok dökeyim size

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• S6 edge plus sahibiyim ilk parti ürünü cihazım çıktığı gün aldım dediğiniz gibi bir sorun yok telefonumun ekraninda

• Orhun kullanıcısına yanıt
    Hahahaha :))) selam hocam nasılsın iyimisin? Tam da seni andım anmamak mümkün mü nerde sorun,arıza varsa hop sen buluyon :))

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.