Şimdi Ara

Samsung S5620 Monte; 3 inç 240x400 piksel dokunmatik ekran / WI-FI / A-GPS (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.681
Cevap
4
Favori
515.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben montemi sattım galaxy vonder aldım ,aradaki fark flash desteği ,sorunsuz film ve video izleyebiliyorum. Onun dışındaki özellikleri benim için monteden pek farklı değil.Eğer film izlemek ve ekranın biraz daha geniş olması sizin için önemliyse farklı telefon düşünebilirsiniz. Yoksa monte gerçekten şık bir telefon.
  • s5620 kullanıcıları size sesleniyorum?Telefonu arızalanan varmı?Mesala kendi kendine reset atmak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSmellMan

Samsung standart işletim sistemli telefon almayın. Hayatımda gördüğüm en rezil sistem çünkü.

Sim kartı çıkarttım ve telefon reset atmıyor?Nedir sebebi bilen fikir yürüten yokmu???
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bu ne kardeşim ya bende bu telefonla ilgileniyorum bazen iyi yorumlar bazen kötü kafam çok karıştı bana normal bişi indirmem yüklemem öle yani sizce iyimi sadece alo dicekler için

8 sn bir mesaj atıyosun neyin kafasındasın sen ne yapıyorsun lan
  • arkdaşlar telefonda qwerty kalvye var mesaj yazarken yan çevirin telefonu
  • telefonda sim kart degisikligi yaptim. yeni sim karti takinca baglaniyor demeye baslafi. 8 saat boyinca baglanamadi. nereye baglanacaksa artik. onceden sikintisiz calisan eski simi taktim bu sefer ayni hatayi o da veriyor. ve telefonun hicbir tusu calismiyor. yani telefon kilitleniyor. lutfen yardim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satacam dedim sattım oldu. millet monteme bugün veda eyledim 10 aylık garantisi vardı hala 275 tl ye sattım yerine samsung 8150 wonder aldım yani size veda ediyorum bu gün ucundan android e geçiş yaptım haydi sizde satın androide geçin rahat edin :) bu arada beni ararsaniz burdayım artık
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=54533667&p=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 1 Haziran 2012; 18:31:55 >
  • 300 tl monte sıfırdna farksız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

satacam dedim sattım oldu. millet monteme bugün veda eyledim 10 aylık garantisi vardı hala 275 tl ye sattım yerine samsung 8150 wonder aldım yani size veda ediyorum bu gün ucundan android e geçiş yaptım haydi sizde satın androide geçin rahat edin :) bu arada beni ararsaniz burdayım artık

LİNKEDE BAKMAYIN ORDADA DEĞİLİM ARTIK millet telefonu geri verdim

VE ŞÖYLEDE BİR OYUNA GELDİ

SAMSUNG 8150 Yİ aldığım insan kılıklı cisim telefonu ortak olduğu bir telefoncuyla sanırım 26 mayısta %50 ye varan turuncu indirim yapan teknosadan aldılar ucuza sonrada normal fiyatına 700 tl ye bana sattı bana telefoncu arkadaşından aldığını söyledi sıfır olarak kutunun içinde telefoncunun kartı var imzalı tarıhli olarak satıldığına dair sonra ben teknosa bandrolünü görünce kutu üzerinde bu işte bir bit yeniği olduğunu anladım faturasını zaten istemiştim iyice ısrar ettim evde biryerlerdedir dedi ara bul getir dedim tamam dedi dün sordum eşi faturayı elbiselerle birlikte yıkamış yazıları silinmış dedi yalan olduğunu anladım tabi ben çünkü bu ilk işi değil daha önce bir kişiye farklı bir telefon ve şu anda bu telefondan bir kişiye sattı ve faturalarını bir şekilde oyalayarak vermedi vermiyorda kaçak mıdır nedir telefonlar kim bilir sonra ben bu telefonu 1 yıl sonra sıkılıp satmak istesem faturasız kimse güvenip almaz dedim ve bana öyle saçma sapan bir yalan daha uydurdu meğer telefoncu arkadaşı yani bildiğimiz telefon dükkanı olan arkadaşı o telefonu gitmiş teknosadan almış sonra buna 750, 760 tl den satmış oda bana zararına 700 tlden vermiş ozaman bu telefoncu harbiden salağın önde gideni olması lazım çünkü adam kendine düşük fiyattan gelen telefonu ucuza kullanmak varken mesela telefonu 600, 650 tl den kullanmak varken gidip teknosadan telefonu 800 tl ye alıyor bir insan böyle yaparsa hakkatten öküzün önde gideni olması lazım yani yalan üstüne yalan neyse telden kurtuldum monteyide sattım telefonsuz kaldım yani bir kaç gün şu aralar aklımda htc var araştırıyorum

son olarak bu samsung 8150 yi sakın almayın adamlar telefona 1.4 ghz işlemci koymuşlar ki (s2 nin işlemcisi 1.2 ghz) ama ram yok 512 mb ram var yazıyor 160 mb ını göstermiyor ekran kartına ayırmışlar telefonda görünen 351 mb bunun da 250, 280 ini tel sistem için kullanıyor yani kullanıcının uygulamalarına kalan 80, 100 mb birşey onun için pek oyun falan oynanmaz kasar zaten android marketten indirilen opera mini bile 20 mb ram kullanıyor gerisini siz hesap edin artık ve işletim sistemi android 2.3 eskide kaldı yani onun 4.0 ı çıktı bu tel en fazla 1 yıl idare eder sahibini ha birde şarjı çok az gidiyor önermem yani

• arkadaşlar biraz tuhaf gelicek ama şöyle bir sorunum var

samsung s5620 telefon aldım

herhangi bir uygulama açtıgım zaman mesela radyo veya müzik çalar açtım diyelim, ben bunları kapattıktan sonra ana ekrana dönüyorum hala uygulamalar ana ekranda görünüyor,tonla uygulama oldu ekranda hiçbirini kapatamıyorum bunları nasıl kapatıcam bir türlü bulamadım valla sonunda telefonu kırıcam samsung aldıgıma pişman oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLT Empoze

arkadaşlar biraz tuhaf gelicek ama şöyle bir sorunum var

herhangi bir uygulama açtıgım zaman mesela radyo veya müzik çalar açtım diyelim, ben bunları kapattıktan sonra ana ekrana dönüyorum hala uygulamalar ana ekranda görünüyor,tonla uygulama oldu ekranda hiçbirini kapatamıyorum bunları nasıl kapatıcam bir türlü bulamadım valla sonunda telefonu kırıcam samsung aldıgıma pişman oldum

ana ekranın sol üst köşesinde widget yazan yere tıkla ekran altında açılan yere onların üzerinden parmağınla tut sürükle ve bırak bu kadarcık hepsine aynı şeyi tekrarla. telefonuda kırma iyi sağlam telefondur monte hele şarjı uzun gider.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SaLT Empoze

arkadaşlar biraz tuhaf gelicek ama şöyle bir sorunum var

ana ekranın sol üst köşesinde widget yazan yere tıkla ekran altında açılan yere onların üzerinden parmağınla tut sürükle ve bırak bu kadarcık hepsine aynı şeyi tekrarla. telefonuda kırma iyi sağlam telefondur monte hele şarjı uzun gider.

eyvallah kardeşim sağol

• quote:

quote:

satacam dedim sattım oldu. millet monteme bugün veda eyledim 10 aylık garantisi vardı hala 275 tl ye sattım yerine samsung 8150 wonder aldım yani size veda ediyorum bu gün ucundan android e geçiş yaptım haydi sizde satın androide geçin rahat edin :) bu arada beni ararsaniz burdayım artık

SAMSUNG 8150 Yİ aldığım insan kılıklı cisim telefonu ortak olduğu bir telefoncuyla sanırım 26 mayısta %50 ye varan turuncu indirim yapan teknosadan aldılar ucuza sonrada normal fiyatına 700 tl ye bana sattı bana telefoncu arkadaşından aldığını söyledi sıfır olarak kutunun içinde telefoncunun kartı var imzalı tarıhli olarak satıldığına dair sonra ben teknosa bandrolünü görünce kutu üzerinde bu işte bir bit yeniği olduğunu anladım faturasını zaten istemiştim iyice ısrar ettim evde biryerlerdedir dedi ara bul getir dedim tamam dedi dün sordum eşi faturayı elbiselerle birlikte yıkamış yazıları silinmış dedi yalan olduğunu anladım tabi ben çünkü bu ilk işi değil daha önce bir kişiye farklı bir telefon ve şu anda bu telefondan bir kişiye sattı ve faturalarını bir şekilde oyalayarak vermedi vermiyorda kaçak mıdır nedir telefonlar kim bilir sonra ben bu telefonu 1 yıl sonra sıkılıp satmak istesem faturasız kimse güvenip almaz dedim ve bana öyle saçma sapan bir yalan daha uydurdu meğer telefoncu arkadaşı yani bildiğimiz telefon dükkanı olan arkadaşı o telefonu gitmiş teknosadan almış sonra buna 750, 760 tl den satmış oda bana zararına 700 tlden vermiş ozaman bu telefoncu harbiden salağın önde gideni olması lazım çünkü adam kendine düşük fiyattan gelen telefonu ucuza kullanmak varken mesela telefonu 600, 650 tl den kullanmak varken gidip teknosadan telefonu 800 tl ye alıyor bir insan böyle yaparsa hakkatten öküzün önde gideni olması lazım yani yalan üstüne yalan neyse telden kurtuldum monteyide sattım telefonsuz kaldım yani bir kaç gün şu aralar aklımda htc var araştırıyorum

son olarak bu samsung 8150 yi sakın almayın adamlar telefona 1.4 ghz işlemci koymuşlar ki (s2 nin işlemcisi 1.2 ghz) ama ram yok 512 mb ram var yazıyor 160 mb ını göstermiyor ekran kartına ayırmışlar telefonda görünen 351 mb bunun da 250, 280 ini tel sistem için kullanıyor yani kullanıcının uygulamalarına kalan 80, 100 mb birşey onun için pek oyun falan oynanmaz kasar zaten android marketten indirilen opera mini bile 20 mb ram kullanıyor gerisini siz hesap edin artık ve işletim sistemi android 2.3 eskide kaldı yani onun 4.0 ı çıktı bu tel en fazla 1 yıl idare eder sahibini ha birde şarjı çok az gidiyor önermem yani

Arkadaşım bende montemi 200 sattım. Sen igi satmışsın. Monte aslında çok iyi telefon. Ben film izlemek için vondere aldım. Gerçi montede de film izligordum fakat bazı flash sitelerde sorun olabiliyordu. Eğer film izlemek senin için önemli değilse sattığın monteyi geri al derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FİRUKO

quote:

quote:

Arkadaşım bende montemi 200 sattım. Sen igi satmışsın. Monte aslında çok iyi telefon. Ben film izlemek için vondere aldım. Gerçi montede de film izligordum fakat bazı flash sitelerde sorun olabiliyordu. Eğer film izlemek senin için önemli değilse sattığın monteyi geri al derim.

ben montemi iş yerinden bir arkadaşa sattım önce 275 de israr ettim o 250 dedi ve 275 e ikna ettim sonra yüreğim sızladı adamın 70 bin tl borcu var ev aldı 250 ye indirdim canı saolsun ben telefoncuya satmadım siz telefoncuya sattıysanız ondan ucuza gitmiştir belkide

şu arala telefon yok cebimde 8150 yide o çakal a geri verince şimdi saat im bile yok cebimde komik bir haldeyim yani şimdilerde telefon araştırmaktayım HTC yi kafama koydum bir modelini almak istiyorum ama htc biraz pahalı ucuzlarda da ram yok yine 8150 den farkları yok HTC Sensation almak istiyorum ama fiyatı biraz fazla başkada tel yok adam akıllı bir delilik yaparsam da onu alırsam alırım almazsamda sanırım 8150 yi alacam yine galiba başka çare yok

• 8150 yi aldım teknosa dan 699 tl faturali hemde artık geri dönüş yok bu tel bana rahat bir buçuk sene gider önce nokia 6020, sonra samsung monte şimdide android işletim sistemli 8150 gittikçe yukseltiyorum çıtayı sırada s3 var fiyatı düşünce tabi hadi kalın sağlıcakla arada uğrarım yine

• ne oldu yahu size nerelerdeydiniz monte kullanan yokmu artık herkes mi sattı montesini yoksa

• quote:

ne oldu yahu size nerelerdeydiniz monte kullanan yokmu artık herkes mi sattı montesini yoksa

Ben hala kullanıyorum. Alalı 1.5 yıl oldu, en az 1 yıl daha da kullanırım.
    Güzel telefon.
  • konu ölmüş

• quote:

Orijinalden alıntı: Honour81

quote:

ne oldu yahu size nerelerdeydiniz monte kullanan yokmu artık herkes mi sattı montesini yoksa

Ben hala kullanıyorum. Alalı 1.5 yıl oldu, en az 1 yıl daha da kullanırım.
    Güzel telefon.

8 aydır kullanıyorum güzel telefon. memnunum.
  • Sıfırı 350 tl,
    spot sıfırı 200-250 tl,
    ikinci eli 200 tl civarı olup da bu kadar iyi olan başka bir telefon yok şu an.

Şarj süresi çok iyi bir kere. Telefonun pratikte pek işe yaramayan tek özelliği GPS'i. Diğer özelliklerinin hepsi tatmin edici. Androide geçip de hiiç kafamı yormak istemiyorum. Sürekli sorun, sıkıntı.
  • 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.