Şimdi Ara

--samsung S5233W--yepyeni--star'ın wifi'lisi-- (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.301
Cevap
3
Favori
280.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.
    aşağıdaki kodu oyun yada program yüklemeden önce jad dosyasına ekleyip kaydedin sonra yükleyin sanal tuşlar kayboluyor

MIDlet-Touch-Support: True
    UseNativeTextButtons: false
    ReverseSoftkeys: true
    UseNativeCommands: false
    LGE-MIDlet-TargetLCD-Height: 320
    LGE-MIDlet-TargetLCD-Width: 240

not:jad dosyasını wordpad ile açıp düzenleyebilirsiniz. pek çok oyunda sadece MIDlet-Touch-Support: True satırını eklemek yeterli oluyor diğer satırlara gerek yok.

yardımın için çok teşekkürler arkadaşım.
  • arkadaşlar irşey soracağım şimdi bende 2 gb hafıza kartı takılı bunu arttırırsam eğer mesaj sayımda artar mı şu anda 250 tane falan kaydediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebo_mania

arkadaşlar irşey soracağım şimdi bende 2 gb hafıza kartı takılı bunu arttırırsam eğer mesaj sayımda artar mı şu anda 250 tane falan kaydediyor

mesaj sayının hafıza kartıyla ilgisi yok, mesajlar sadece sim kartta saklanıyor bu yüzden sim kartın kapasitesi ne kadarsa o kadar mesaj saklanabiliyor
  • teşekkür ederim:)
  • quote:

quote:

arkadaşlar irşey soracağım şimdi bende 2 gb hafıza kartı takılı bunu arttırırsam eğer mesaj sayımda artar mı şu anda 250 tane falan kaydediyor

mesaj sayının hafıza kartıyla ilgisi yok, mesajlar sadece sim kartta saklanıyor bu yüzden sim kartın kapasitesi ne kadarsa o kadar mesaj saklanabiliyor

Nasıl ayarladığımdan emin değilim ancak benim telefonumda mesajlar telefon hafızasında saklanıyor. Eğer yer varsa önce sim karta ekleniyor. Sim kart dolduğunda ise telefon hafızasına eklenmeye başlıyor. Bundan eminim çünkü sim karta eklenenlerde zarfın yanına sim kart işareti çıkıyor, diğerlerinde sadece zarf resmi görünüyor.

• Arkadaşlar sürekli olarak vodafone ile internete gireceğim ve mp3 radyo dinleyebileceğim 150 tl civarı bir telefon arıyorum...önerirmisiniz... alternatiflerim sony ericsson w715 (wifi-gps-3g mevcut) diğer alternatif te nokia 5230.... çok kararsız kaldım...sony ericsson biraz daha ağır basıyor ünkü 5800 gibi bir çok özelliği içerisinde bulunduruyor...ama yinede siz kullananlarında bir görüşünü almak istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun
    Arkadaşlar sürekli olarak vodafone ile internete gireceğim ve mp3 radyo dinleyebileceğim 150 tl civarı bir telefon arıyorum...önerirmisiniz... alternatiflerim sony ericsson w715 (wifi-gps-3g mevcut) diğer alternatif te nokia 5230.... çok kararsız kaldım...sony ericsson biraz daha ağır basıyor ünkü 5800 gibi bir çok özelliği içerisinde bulunduruyor...ama yinede siz kullananlarında bir görüşünü almak istedim

dostum oncelikle 350 yazacagina 150 yazmissin sanirim ve dikkat ettiysen burasi star wifi basligi ve paylasim formu ama senin bahsettigin konu bu cihazdan cok alakasiz.yanlis yerde bilgi ariyosun?? Duzeltme: bir alternatifinde bu cihaz sanirim sonradan zorda olsa anladim msjdan:-) bu cihazlar icinden w715 en iyi tercih bence 5230 iyi fakat ben malzeme kalitesi olarak begenmiyorum.bu cihaz dersen yazilim sorunu hasta etmeye yetiyoda artiyor insani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musanpa -- 24 Ağustos 2010; 11:50:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun
    Arkadaşlar sürekli olarak vodafone ile internete gireceğim ve mp3 radyo dinleyebileceğim 150 tl civarı bir telefon arıyorum...önerirmisiniz... alternatiflerim sony ericsson w715 (wifi-gps-3g mevcut) diğer alternatif te nokia 5230.... çok kararsız kaldım...sony ericsson biraz daha ağır basıyor ünkü 5800 gibi bir çok özelliği içerisinde bulunduruyor...ama yinede siz kullananlarında bir görüşünü almak istedim

Bence 5233w al. Ben telefonumu seviyorum. Tavsiye de ediyorum.
  • @musanpa öncelikle ilgin için teşekkürler..evet 350 yazacaktım yanlış yazmışım kardeşim... samsung u hem görünüm hem de batarya performasın için düşünmüştüm..artı wifi olması güzel...nokia 5230 da wifi yok ama vodafone 3g yeterli gibi gözüküyor..bakalım araştırmaya devam :)

@Hekim kardeşim yazılımsal hatadan bahsedilmiş...ne dir bu yazılımsal hata??? nokiave sony ericsson a göre artıları nedir sence?
  • Yazilimsal hata mi? Ben simdiye kadar oyle bir sorunla karsilasmadim. Sadece 2 kez wi-fi'ya baglanirken baglanti kesildi dedi ama tekrar baglaninca oyle bir sorun olmadi.
  • Arkadaşlar merhaba.Bir türlü wifi ile internet erişimi sağlayamadım.Aradığımda vericileri buluyor.Bağlanıyor gibi oluyor,sonra tam ekreana alıyor telefon kendini öyle kalıyor bişey açılmıyor.Sorun nedir acaba ?
  • arkadaşlar widget hakkında biraz bilgi werirmisiniz?nereden yükleyebiliriz?cok az war sınırlı sayıda...
  • İnternete girmeyi sonunda başardık
    Şimdi wireles olan her yerde internete giriyor Süper bir telefon.
  • millet bu telle internetten nasıl video izlicez en buyk sorun bu şuan.bildiğiniz bir program varsa flash player gbi sölerseniz cok ii olur.
  • Bir arkadasım için nettten wifili modelini aldım, aldıgıma pişman oldum vicdan azabı çekiyorum artık, wifi açıp bağlan diyor, bağlanılıyor yazısı çıkıyor ve sürekli öyle kalıyor bir türlü baglanmıyor veya dokunur dokunmaz baglantı kesildi diyor. Ne yaptıysak wifi ile bağlanamıyoruz, bir çok yerde denedik, bazen girdiği yere bir daha aynı ayarlar yapılmış olsa dahi hiç girmiyor. Ne yapacaz bilemiyorum tüm ayarlarda denedim, şifrelemeyi wep seçtik olmadı paylaştırılmıs seçtik olmadı naptıysak bağlanmıyor. Çok nadiren aklına eserse bağlanıyor.

Böyle bir problem yaşamıs olan kimse varmı acaba veya çözümünü bilen varmı?
  • star wifi'yi yaklaşık 2 ay kullandıktan sonra, daha fazla tahammül edemedim ve telefonu sattım.hiçbir şekilde isteklerime cevap veremedi. daha önce -benim gibi- nokia'nın telefonlarını kullanmış arkadaşlara kesinlikle tavsiye etmem...
  • bugün bolt ile youtube a girip video dahi izledim gayet hızlı ve kullanıslı bence.ama samsung bu sans işi yani kimine ii gelir kimine kötü :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: zée

quote:

quote:

Nasıl ayarladığımdan emin değilim ancak benim telefonumda mesajlar telefon hafızasında saklanıyor. Eğer yer varsa önce sim karta ekleniyor. Sim kart dolduğunda ise telefon hafızasına eklenmeye başlıyor. Bundan eminim çünkü sim karta eklenenlerde zarfın yanına sim kart işareti çıkıyor, diğerlerinde sadece zarf resmi görünüyor.

evet onu ben de sonradan farkettim telefon hafızasında da saklıyor ancak telefon hafızası 500 gözüküyor, mesaj kutusundaki toplam mesaj sayısı (gelen giden hepsi) 200 civarındayken mesaj kutusu doldu diyor 500 mesaja yaklaşamıyor bile, sanırsam telefon hafızasına yüklenen uygulamalar falan da bu hafızadan götürüyor ama çok saçma bir durum bu, bilmem kaç senelik eski nokialar da bile binlerce mesajlık hafıza varken bu kadar özellikli telefonda mesaj hafızası bit kadar

• merabalar arkşlar.ben bu cihazı dün aldım ama bi türlü wifiyi kullanıorm .yani görüyor alşverş merkeznde falan ama ap yanıt vermiyor veya avea wap ile tekrar deneyiniz diyor yardmcı olrsanz sewinrim
  • Merhaba Arkadaşlar. Telefonu Yurtdışından aldım.Telefonu Turkcell ' e kaydettirmeden önce Facebook ' a girip videoları izleyebiliyordum ancak şimdi izleyemiyorum.Ayrıca Opera mini yle youtube a girebiliyorum ancak videoyu izle dediğim zaman bağlantı hatası veriyor. Bir arkadaşımız Bolt tan bahsetmiş . Boltu indirdim ancak açılmadı bile ? .
    Yardımlarınızı bekliyorum .
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.