Şimdi Ara

SAMSUNG S5233W WİFİ STAR KAPAK DEĞİŞİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
10.007
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> SAMSUNG S5233W WİFİ STAR KAPAK DEĞİŞİMİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4778 Mesaj
    selamün aleyküm arkadaşlar, telefonun rengi beyaz, siyah kapak mümkünmü, bilgisi olan cevap versin, şimdiden teşekkür ederim.

|
    |
    Üstad konuyla alakalı değil ama ben yeni telefon alacam da araştırma yapıyorum biraz.
    Nasıl bir telefon,mesajlaşması ve telefon kontrolü kolay mı?
    Cebe konulduğu zaman dokunmatik olduğu için bir sorun oluyormu?
    Ayrıca benim wireless internet var.WiFi özelliği bu işe yarıyor sanırım telefondan internete girebiliyorum.Bu özellikten yararlanırken telefondan ek bir ücret ödeyecek miyiz kontör vb. ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: EmrN

Üstad konuyla alakalı değil ama ben yeni telefon alacam da araştırma yapıyorum biraz.
    Nasıl bir telefon,mesajlaşması ve telefon kontrolü kolay mı?
    Cebe konulduğu zaman dokunmatik olduğu için bir sorun oluyormu?
    Ayrıca benim wireless internet var.WiFi özelliği bu işe yarıyor sanırım telefondan internete girebiliyorum.Bu özellikten yararlanırken telefondan ek bir ücret ödeyecek miyiz kontör vb. ?

telefon çok güzel kardeşimin o sordu bende açayım konu dedim bilmediğimden mesaj yazmak çok rahat gerek dokunmatıik tuşla gerek yazı tahtasına kalem le yazıyorsn
    wi-fi olayı ücret felan yok telden modem e bağlanıp internete girebilirsin.cebe koyduğunda problem olmuyor yanlız biraz dikkatli kullanman lazım dokunmatik olduğundan hassas bir telefon telefonu tavsiye ederim yani alacaksn 2.5 ay oldu alalı gayet memnun kardeşim bide kapak değişiyormu onu bir öğrenebilsm :D
    |
    |

• Er
    4 Mesaj
    kapak değişimi mümkün degil gittigidiyorda kasanın komplesi 45 milyon diye görmüştüm rengine göre kasayı değiştirebilirsin..
    |
    |
    |
    |
    git telpa da değiştir.60 tl gibi bir fiyat çıkar.
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.