Şimdi Ara

Samsung S3 ara sıra ulaşılamıyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk aramada aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyor 2. aramamda çalıyor ve bunu sık olmasa da ara sıra yapıyor. Sizce nedeni ne olabilir?

arızamı yoksa şebekeyle alakalı birşey midir?

not: bunu özellikle şebekeyi 3g/gsm tercihliden gsm e alınca yapmaya başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Christhof

İlk aramada aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyor 2. aramamda çalıyor ve bunu sık olmasa da ara sıra yapıyor. Sizce nedeni ne olabilir?

S3 mini aldım yukarıdaki sorun oluyor bende de. Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Sanırım bu modelde kronikmiş. Bir çözümü var mı acaba, bilen var mı ?
  • şebekeyle alakalı büyük ihtimal
  • şebekden diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: serpico

quote:

İlk aramada aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyor 2. aramamda çalıyor ve bunu sık olmasa da ara sıra yapıyor. Sizce nedeni ne olabilir?

S3 mini aldım yukarıdaki sorun oluyor bende de. Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Sanırım bu modelde kronikmiş. Bir çözümü var mı acaba, bilen var mı ?

Alıntıları Göster
    "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 19 Mart 2021; 10:47:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Orijinalden alıntı: serpico

quote:

Aynı sorun eşimin telefonunda da var.Hat Avea.Format attım dün, bakalım nolacak.

Sende işe yararsa bende deneyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.