Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG S22B350H monitörle ilgili acil ....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> SAMSUNG S22B350H monitörle ilgili acil ....
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    118 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. Samsung S22B350H mdeli 21.5'' mönitör kullanan varmı acaba ? Monitörün dahili hoparlörü var diye biliyordum ama ne yaptıysam monitör hoparlörü çalışmadı. Windowstan ve ati catalyst control centerden denedim senin monitöre verildiğini gösteriyor sistem ama ses yok. Hdmi kablo ile bağlı pc ye windows 7 ultimate 64 bit ve hd7850 ekran kartı.

|
    |
    INTEL CORE i5 3570K - Gigabyte GA-Z77X-UD4H - G.SKILL Ripjawsx (4X4GB) DDR3 1600MHZ MEMORY - MSI gaming gtx 1080 - SAMSUNG PRO 128 GB SATA 3.0 SSD - SAMSUNG 1TB HD103SJ HDD - SEAGATE BARACUDA 1TB HDD - GIGABYTE SUPERB 750W PSU - SAMSUNG S23B350H MONİTÖR - SAMSUNG NOTE 5 - EFSANE NOKIA N95 8GB
  • Yüzbaşı
    776 Mesaj
    aynı dertten ben de muzdaribim, up
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
google reklamları
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.