Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S20/ S20+/ S20 ULTRA MOD-PATCH-APP FORUMU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
6
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SAMSUNG 20 serisi için faydalı bilgi ve uygulamalara yönelik bir konudur. Faydalı bulduğunuz bilgileri veya aplikasyonları paylaşabilirsiniz.

Konu yeni bilgiler geldikçe ilk mesaj güncellenecektir daimi olarak. İlk bilgi bizden gelsin.

S20 Ekran Yenileme Hız Kontrol Uygulaması 1.0 APK (96HZ vs 120HZ)

Bildiğiniz gibi S20 cihazları standart olarak 60HZ ve 120HZ olarak gelmektedir, kutudan çıkan stock kullanım durumu 60HZ ayarlı, telefonun mevcut ayarlarından Menü/Ayarlar/Ekran/Pürüzsüz Hareket menülerini takip ederek standart olan gelen seçili 60HZ yerine 120HZ ayarlayıp ios akıcılığını iliklerinize kadar hissedebilirsinz, tabii burda pil durumu da handikap oluşturuyor ve biraz pili sömürüyor bu durum. İşte bu uygulama ile kullanımda çok fark etmeyen ama pile etkisi olan 96HZ'e ayarlayabilirsiniz performans olarak 120HZ ile aynı şekilde kalite veren akıcılık pili gerçekten 120HZ'e göre daha tasarruflu kullanıyor en azından benim günlük kullanımlarda güç modunu açmadan sadece 96HZ + HD modunda rahat çıkartıyor diyebilirim. Samsung 60HZ ve 120HZ dışında 48HZ ve 96HZ modlarını da kullanmaya izin veriyor ama bu uygulamada yer almıyor şu an. Çünkü XDA'de bir geliştirici kaynak kodları içerisinde 120,60HZ dışında 96 ve 48HZ gibi aktif olmayan değerler yakalamış. Akıcılık 120HZ gibi ve pili de gayet güzel etkiledi diyebiliriz özetle ve +HD çözünürlüğü ile çok mükemmel oldu, zaten göz retinası WQHD çok zor ayırt ediyor ya da ben ayırt edemiyorum çok.

Belli ki Samsung ilerleyen zamanlarda bu aplikasyona gerek kalmadan bu modları da aktif eder diye düşünüyorum.

Ama konumuz şimdilik 120HZ tadında 96HZ olarak kullanabilmek. Şu linkten

uygulamayı indirin ve telefona kurunuz. Ardından uygulamayı açın ve 96HZ aktif edin.

Hepsi bu kadar. Ayrıca uygulamaya girmeden bildirim çubuğunu aşağı indirerek butonları yeniden düzenleyip tek tuşla halledebilirsiniz.

Aşağıya görselleri bırakıyorum. 120, 60 veya 96HZ çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için, aşağıdaki linki telefonun tarayıcısından açıp bakabilirsiniz uygulama kurmadan

www.displayhz.com

Kaynak : https://www.xda-developers.com/update-xda-labs/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

İndirme linkini bulamayanlar için tekrar : https://www.apkmirror.com/apk/project-vivid/s20-refresh-rate-control/s20-refresh-rate-control-1-0-release/s20-refresh-rate-control-1-0-android-apk-download//?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 9 Ekim 2020; 13:33:1 >

• Güzel mesaj olmuş.

Başka tavsiyeler de gelir umarım sizden veya diğer kullanıcılardan

• Designer83 kullanıcısına yanıt

Bu kadar favori almasına rağmen kimse bir şey yazmamış ilginç :)

• Bilgilendirici konu, sağolun.

• İyiymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gömülü uygulamaları kaldıracak bir apk varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.