Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
35.968
Cevap
432
Favori
2.245.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    2. de renkler daha iyi geldi bana
  • Android 11 güncellemesi ile adaptif ekran sorunu başladı. Ev ışığında bir türlü sabit kalmıyor. Sürekli karartıp aydınlatıyor. Var mı sizde de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kenya64 K kullanıcısına yanıt
    Hemen hemen herkeste var daha çok düşük ışıkta yapıyor
  • Merhabalar. Ben 5 yıldan beri iPhone kullanıyorum ve artık iPhone ara yüzünden sıkıldım diyebilirim. Artık Android işletime sahip bir telefona geçiş yapmaya karar verdim. O yüzden Samsung - S20FE ve Xiaomi Mi 10T arasında kararsız kaldım. Daha önce Samsung Note 2 kullandığım için Samsung’a biraz daha sıcak bakıyorum ama yeni çıkar Mi 10T etkili ve sağlam bir cihaza benziyor( kullanan, kullanmış olanlar yardımcı olursanız sevinirim). Benim için özellikle kamera önemli ve ona göre geçiş yapmak istiyorum. Sizce hangisi olabilir? Yakın bir zaman da alacağım ve çok kararsız kaldım, yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi forumlar..

• BayİnarEM kullanıcısına yanıt
    merhaba snapdragon kullanan bir Samsung'a geçerseniz size iPhone u aratmaz fakat s20 fe kronik sorunları itibariyle aratır. s10 lite bakabilirsiniz.
  • yakoggdh Y kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler. Hocam peki S10+, S20 FE’a göre nasıldır? Bu arada Android sürümleri hakkında bilgim yok maalesef.

çıkalı 2 yıl olacak 2019 un amiral gemisi olsada güncelleme desteği daha erken bitecektir ama ekranı ve diğer özellikleri cok iyidir. onun da kötü yani exynos işlemciden kaynaklı isinma, fazla pil tüketimi ve bataryanin ömrünün cabuk bitmesi vs. forumdaki konusuna girip okursanız görürsünüz. benim snapdragon islemcili model onermemin sebebi bunlar. daha uyguna a71 de bakabilirsiniz sd 730 lu.
  • hey gidi s20 fe, a71 bile sana tercih ediliyor olmuş, nedir bu senin başına gelenler,,

Facebook hyundai accent era grubunda sıfır km egea mı, yoksa 2010 era mı, hangisi alınır diye soruyordu, adamlar da ciddi ciddi era era era diye tavsiye veriyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chelisky_

Hemen hemen herkeste var daha çok düşük ışıkta yapıyor

Herkeste varsa yakında güncelleme gelir.

merhaba samsung alıcaksanız en üst seviyesini almanızda fayda var. lite serilerinden çok s20 nin kendisini alın. s20fe yerine xoami alınır bence. ama s10+ alacaksanız s10 alın. benim tavsiyem note 10 alın hayatınız değişsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2khakan -- 4 Ocak 2021; 14:7:17 >
  • Arkadaşlar, ülkemizde satışa çıktığı ilk günden bu yana S10 Plus kullanıyorum. Şarjı dışında herhangi bir problemim olmasa da, ikinci el değerinin düşebileceği ihtimali ile üzerine yaklaşık 800 TL ödeyip değişim kampanyası ile s20fe almak mantıksız mı olur? Çok düşündüm taşındım işin içinden çıkamadım sizlere danışayım istedim. Diğer yandan 2021'de çıkacak yeni modeller de kapıda sayılır. Biraz daha bekleyip diğer marka ve modelleri de değerlendirmeye mi alsam, ne dersiniz? Samsung dışında düşündüğüm tek marka Oneplus açıkçası fakat garantisiz bir ürüne yönelmek de pek içime sinmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulholland dr. -- 4 Ocak 2021; 14:25:26 >
  • mulholland dr. kullanıcısına yanıt

Mantıksız olur.

• mulholland dr. kullanıcısına yanıt

Bence de gerek yok. S10 plus ekran kalitesi yönünden S20 FE'den daha iyi bir telefon. Yeni bir telefon alacak olsaydın o zaman belki S20 FE diyebilirdim.

• S21 de 14 ocakta tanıtılacakti. Ulkemizde ne kadar olur, nasil kampanya yaparlar bekleyip gormek lazim. Bir aya netlesir gibi.

• bu değişim kampanyalarını baya tuttu samsung, s21 için de çıkarırlar diye umut ediyorum. s10+ hazır garantisi varken, şarjı idare ediyorken s20 fe ile değiştirmek çok mantıklı gelmedi bana. s21 için mantıklı olabilir mart-nisan gibi geleceğini düşünürsek.

• Fikirleriniz için teşekkür ederim, beklemeye geçeceğim daha mantıklı geldi bana da dediğiniz gibi.

• Arkadaşlar merhaba. Bende Huawei p30 var. Sizce değişmeye değer mi üstüne 1900 tl yle. İkinci elde en yüksek değer burda gördüm. Telefonda ses dışında bir problemim yok bu arada.

• Pil kullanımı ekranı eski haline geldi. "Device Care" uygulaması için güncelleme gelmişti.Güncelledim ve düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi booming -- 4 Ocak 2021; 20:55:6 >
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.