Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: boraa28 , boraa28 , shyrelia , bora_kalender , 1_3multijet Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
35.965
Cevap
432
Favori
2.245.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
94. Sırada  bugün en iyi #46
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar pil 🔋 kısmına girdiğimde ekran süresine bakamıyorum yazmiyor? Neden acaba
  • dreamofyou D kullanıcısına yanıt
    Yalnız sizde değil Android 11 alan bütün Samsung cihazlarda var aynı sorun güncelleme bekleniyor..
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt

"Ayarlar > Genel Yönetim > Tarih ve Saat" açın

"Otomatik Tarih ve Saat" kapatın.Sonra altta "Tarihi ayarla" kısmından manuel olarak 31.12.2020 tarihine geri dönün.Sonrasında kapattığınız "Otomatik Tarih ve Saat" açın düzelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • booming kullanıcısına yanıt
    Onu denedik zaten sorun duzeliyorda bir şüre sonra tekrar bozuluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERKAN BEY -- 1 Ocak 2021; 19:2:38 >
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt

Evet baktım şimdi.Pil kullanım ekranı şuan boş görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi booming -- 1 Ocak 2021; 19:13:20 >
  • booming kullanıcısına yanıt
    Denedim oldu güncelleme gelesiye kadar böyle kullancaz artık. Yahu bu samsung kaş yaparken neden göz çıkarıyor ilginç
  • Arkadaşlar Android 11'den sonra sürekli Whatsapp bağlantı kontrol ediliyor uyarısı çıkıyor mu sizde de?

• Cem095 kullanıcısına yanıt
    evet çıkıyor bende de sık sık. telefonum s10 lite olsa da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakoggdh -- 1 Ocak 2021; 20:45:22 >
  • S20 fe kulaklık kampanyası bittimi acaba ben s20 fe 128 gb olanı takas ettim simdi 256 gb olanı almak istiyorum tekrar gelirmi acaba bilgisi olan varmı?

• Merhaba,

Degisim kampanyasiyla benden 256 GB telefonumu aldim. 2018 yilinda A101den 2000 TL ye aldigim telefonuma 2200 TL verdiler. Uzerine 4300 ekleyip telefona sahip oldum.

Simdilik bir sikintim yok. Daha once gordugum problemler bende cikmadi.

2 sorum var. Birincisi migros ceki yuklenen varmi? Bana henuz gelmedi. Ikincisi Buds kulaklikta henuz gelmedi. Ne yapmamiz lazim?

• serta2 kullanıcısına yanıt

Ürünü ne zman aldınız? Ben 26 aralıkta aldım ne yaptıysam ne dediysem sadece migros çeki verdiler kulaklık alamadım.

• Migros çeki birkaç güne gelecekmiş öyle dediler mail mi telefon mu nasıl gelecek anlamadım ama
  • toros48 kullanıcısına yanıt

22 Aralikta aldim. Internet sitesinde alimlarda kulaklik hediye ediliyor yaziyordu. Ikisinide bekliyorum.

• Sanirim burada samsung yetkilisi var :) postu attim 10 saniye sonra samsung tan mail geldi. Degisim kampanyasindan faydalandiniz baska bir kampanyadan faydalanamazsiniz diye :)

• Değişim kampanyasında telefonun sadece home tuşunda boya atması olunca ücret kırıyorlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ustoo

Migros çeki birkaç güne gelecekmiş öyle dediler mail mi telefon mu nasıl gelecek anlamadım ama

mail olarak yada telefona mesaj geliyor . iade etme ithimaline karşı hemen göndermiyorlar. aldıktan 1 hafta içinde gelir

• serta2 kullanıcısına yanıt

Ben de 26 Aralıkta aldım aynı versiyonu. Değişim kampanyasından yararlandıysanız kulaklık gönderilmiyor, sadece hediye çeki dahil kampanyaya...

• Yeni bir kampanya olursa buradan paylaşırsanız sevinirim 500 tl geri ödeme veya 500 tl migros ceki gibi müşteri hizmetlerini aradım yok şuan gelir veya gelmez bilgiside veremedi.

• Şöyle bi baktım da, millet yeni güncellemeden baya şikayetçi. En iyisi biraz daha beklemek.

Gerçi bizim cihazlara henüz gelmedi. Belki bizim güncelleme daha düzgün olur.

• Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)
    Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

1. Foto gcam ile çekilmiş 2. Foto samsung uygulaması ile

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.