Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.962
Cevap
432
Favori
2.244.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kapıya getiriyorlar İstanbul için burda telefonu değerlendirip mail adresine indirimli link gönderiyorlar, dün teyit aldım siparişi geçtim.

Ben de 256 GB olanı sipariş ettim, 2.5 yıldır kullandığım s9+ için 4bin sayıyorlar+ 550 TL migros çeki çok caizp geldi. 2 aydır hanım kullanıyor 6 GB Ram olanı ama anlamaz hiç telefondan en fazla dizi izler çok memnun sözde ama onu referans almak pek doğru değil =) artık ideal süresini doldurdu bu telefonum ne kadar 0 sorun da olsa şarjı bitmeye yakın, başka sorunlar da çıkarırsa 5 para etmez diye düşünüyorum. Umarım pişman olmayız
  • yakoggdh Y kullanıcısına yanıt

Sadece ısı değil hocam şarjını da pek beğenmedik. Geçici olarak %79 pil ömürlü X kullanıyorum yemin edebilirim daha fazla ekran süresi aldığıma. S20FE bir şeyler eksik gibi sanki, diyorum ya umarım güncelleme ile bu sorunları hallederler yoksa, buradan Letgo ya koyduğumuz S20FE nin linkini paylaşırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizffren13 kullanıcısına yanıt
    bu tehdit karşısında Samsung gerekeni yapacaktır
  • İki gün önce geldi benim kulakligim , bana da para iadesi gelmedi henüz. 4 Aralık tarihinde vermiştim siparişi.
    Kafalarına göre takılıyorlar demek ki .🙂

• Sabah benim telefonu 4kdan saydı siparişimde şimdi 3600 gösteriyor sitede baya sipariş aldılar herhalde anlık zart diye düşmüşler. Siparişte oynama olmaz herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ustoo -- 27 Aralık 2020; 15:48:36 >
  • Note 8 pro dan bu telefona gecmeyi dusunuyorum. Aradaki farka degermi sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakoggdh Y kullanıcısına yanıt

Hocam gördüğümü söylerim gerisi umrumda olmaz. Sen rakiplere alternatif ürün çıkartıyorsun , bir grup cihaza Snapdragon işlemci koyuyorsun problem çıkarmıyor diğer grup cihazlara Exynos işlemci koyuyorsun insanlar şikayetçi. Buradan şunu çıkartırım ya senin Ar-Ge birimin çalışmıyor yada kullanıcı deneyimi benim için önemli değil bana sıcak para aksın yeter diyorsun. Bu ayıp olmaz, bu konuya sırf cihazın şarj ve ısısına çözüm bulan yada benzer şeyleri yaşayan varmı diye girdim , karşıma Samsung u dayısının firması gibi savunan insanlar çıktı. Bu cihazda sorunlar var işte çözüm aramak yerine, insanlar olan sorunu sırf elinde aynı cihaz var diye ignore ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sizffren13 -- 27 Aralık 2020; 16:3:49 >
  • Baya okudum ama değişim kampanyasi ile buts kulaklik yok sanirim.

Sitelere baktim genelde 5300 tl civarina alınabiliyor. (Banka puani ve site indirimleri haric)

Samsung sitesinde 6199 tl indirim işini goremedim 550 tlden bahsedilen. Olsa bile 5650 tl civari yapiyor. Disarida 5300.

Buts kulaklik olursa değişim mantıklı oluyor yoksa elimdeki ilk sahibi oldugum s7 edge 1500 den aşağı etmez.

Buts hediye ve indirim ile degisim kampanyasi oluyorsa almayi düşünüyorum. (Cihazin sorunlarini okumaya yeni basladim)

Onerilere ve yonlendirmeye acigim, tecrubeli arkadaslardan fikir bekliyorum.

• ustoo U kullanıcısına yanıt

Eski telefonu verip bende samsung 20 fe aldim. Kulaklik verdilermi?

• Arkadaslar sali gunu telefonu internetten siparis vermistim. Iade edecegim telefona ogun 2400 TL. teklif aldim. Bu aksam denedim 2000 TL. veriyorlar. Yarin isyerine gelip telefonu alip yeni teli verecekler. Fiyati yarin neye gore degisir. 400 TL fark var vazgecirecek bir tutar.

Sizce ne yaparlar?

Yer istanbul avrupa yakasi

• serta2 kullanıcısına yanıt
    İki kampanyadan birini seçmem gerekiyordu malesef ikisi birden olmuyor bildiğim kadarıyla.
    Aga siparişte o değişim tutarı sabitlenmiş oluyordur sanmıyorum biz o gün sana 2 dedik şimdi 1e sayıyoruz zaaa xdxd desinler kapıda 😁 ben de kontrol ettim dün sabah girdiğim siparişteki iade tutarı bugün 400 TL düşmüş
  • ustoo U kullanıcısına yanıt

Hocam sizinkide 400 TL dusmus. Siz ne yapmayi dusunuyorsunuz?

• Kapıda 4bine saymazlarsa aynen bye bye diyeceğim gelen arkadaşa

kardeşim bendede böyle bir durum oldu benim telefona 4500 teklif ettiler kabul ettim ertesi gün 4150e düştü ama sana ne teklif edipte kabul edersen o fiyat yatar bana 4500 yatmıştı ama teklifi kabul etmedin şimdi tekrar başvurdun şuanki fiyatı teklif ederler size.

• palermo kullanıcısına yanıt

Benim takıntım amoled ekran. Ayrıca 128GB 10T o fiyata var. 128 ile 256 arası 1000₺ fark atıyor telefonlar. Ha o paraya güzel telefon mu ? Güzel, ama ips ekran ben sevemiyorum. Birde OIS var ki video olayında diğer telefonlarda pek bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoretti -- 28 Aralık 2020; 14:44:58 >
  • Samsung note 8 cihazıma 4300 teklif ediyor 256gb lik modele. 2200 verip geçmiş olucam sizce mantıklı mi? Cihazi alanlar memnun mu?

• Note 8 su geçirmez ve kablosuz sarj varsa ve 5 saat ekran süresi alıyorsanız , bence kesinlikle değmez.

• what_tha kullanıcısına yanıt

Cok mantıklı değil gibi. Neredeyse aynı özelliklere sahip telefon için fazladan 2200 TL verilmez . S20Fe'nin fazladan bir özelliği yok . Hatta Note8 daha özellikli.

Bataryası bitmişse yeni batarya tak devam et bence.

• asendur A kullanıcısına yanıt

Açıkçası derdim biraz güncel kalmak hazır bu fiyata da saydıkları için fırsat gibime geldi. Hem de bi sonraki modellerde bu fiyata saymayacaklari gibi yeni cihazların fiyatları da gün gectikce uçuyor. Ileride bu cihazi da yine değişime sokup belki makul bi fiyatla guncelleyebilirim gibime geliyor.

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.