Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.968
Cevap
432
Favori
2.245.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet, kulaklığım bugün geldi. Para iadesini de yarın yapacaklarmış, ama önce teyit ettirmen gerek ben ilk başta gönderecekleri onayını almıştım. Kulaklık Akg olduğu için çok kaliteli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakoggdh Y kullanıcısına yanıt

Bu konuda defalarca da ısınmadığı yazıldı. Sonuçta A50’de exynos işlemci kullanıyordu,ısınma sorunu yoktu bataryası da iyi durumdaydı. A7 modelde vardı ısınma problemi. Adı çıkacağına canı çıksın derler ya AMD zamanında ısınma problemi yaşadı, şimdi 7nm işlemci yapıyor hala çok ısınıyor Amd alma deniyor.😀. Benim akşam 6 ile 7 saat arası kaybım yeni güncelleme ile %4 %6 arası.

Sonuçta 865 990’dan çok üstün doğal olarak, ama arada da 100$ fark var, az para değil.

• asendur A kullanıcısına yanıt

Web sitesinden aldim. Cihaz degisimi secince hediye buds kulaklik eklenmiyor. Iki kampanyadan birini secmek zorunda kaliyoruz. Cihaz icin yetkili geldiginde ona sorarim.

• asendur A kullanıcısına yanıt
    bu konuda defalarca isindigi yazildi bastan bir daha oku konuyu
  • serta2 kullanıcısına yanıt

hocam geçmiş olsun, eğer alırken teyit ettirmediyseniz böyle bir şey olduğunu külliyen yalanlıyorlar.

Hatta birkaç sayfa geriyi okursanız, kulaklık veya saat göndermeye söz verdikleri arkadaşlara da bir tur "öyle bir şey yok" ayağı çektiler, arkadaşlar diretince yola geldiler.

• Huawei cp60 kablosuz şarj cihazı aldım. Yaklaşık 140 dakika da telefon açıkken şarj ediyor. Hızı hiç fena değil . İçinden 40w hızlı şarj adaptörü ve type-c kablo çıkıyor.
    Şarj aleti Samsung’u hızlı şarj etmedi, ama çok kaliteli bir cihaz olduğu ağırlığından belli. P40 lite telefonu o kadar hızlı şarj etti ki gözlerime inanamadım. Demek ki hızlı şarj protokolleri uygun değil.
    En güzeli fiyatı ben varan’dan 199 tl ‘ye aldım, ucuz. Ben trust cito 15 alacaktım, bunu görünce vazgeçtim trust da şarj aleti yok. Güzel yanı bazı Vatan mağazalarında bu cihaz 99tl ye satılıyor. Ben 199’da uygun geldiği için aramadım ama 9tlye bedavadan biraz pahalı. Eğer şarj aleti de hızlı şarj etseydi çok güzel olacaktı😒

25w Samsung şarj aleti 249 tl. Samsung shop ve internet mağazasında 199 yapmışlar. Kapalı iken 70dk. dolma süresi. Bir avantajı kısa sürede hızlı dolduruyor bataryayı, süre uzadıkça uzuyor. Kutudan çıkan 15w kapalı iken 95 dk , ve kısa süreli durumlarda hızlı doldurma gibi bir avantajı yok.
    Meraklısına dipnot 😀

• yakoggdh Y kullanıcısına yanıt

Birşey demedim tersi de oldu dedim.

• wonderer41 kullanıcısına yanıt

saglik olsun bi deneriz sansimizi hocam,

kablosuz sarj icin oneriniz bir marka model varmi?

• s20 fe nin eSIM desteği varmı acaba?

• Exynos hakkında yukarıda yazılanlara istinaden belirtmek istedim, daha fazla şarj ve ısı konusunda, Normal kullanımda yani oyun oynamadan klasik telefon internet fotoğraf instagram rutinlerinde S7 de ısınma yaşamadım. Şarj tüketmenin bataryayı öldürdüğünü de görmedim. Hızlı şarj kullandım. Sonuç 5 yıl boyunca cihaz çalıştı, çalışıyor da... Oyun oynasaydım muhtemelen ısınırdı ama ısınmayan telefon olduğunu da pek sanmıyorum android tarafında. SD865 benzeri bir işlemcinin bu fiyat bandında olması esas olay. Oneplus 8 pro 8/256, 10500₺ fiyat çekiyor bu işlemciye.

• quote:

Orijinalden alıntı: asendur

Huawei cp60 kablosuz şarj cihazı aldım. Yaklaşık 140 dakika da telefon açıkken şarj ediyor. Hızı hiç fena değil . İçinden 40w hızlı şarj adaptörü ve type-c kablo çıkıyor.
    Şarj aleti Samsung’u hızlı şarj etmedi, ama çok kaliteli bir cihaz olduğu ağırlığından belli. P40 lite telefonu o kadar hızlı şarj etti ki gözlerime inanamadım. Demek ki hızlı şarj protokolleri uygun değil.
    En güzeli fiyatı ben varan’dan 199 tl ‘ye aldım, ucuz. Ben trust cito 15 alacaktım, bunu görünce vazgeçtim trust da şarj aleti yok. Güzel yanı bazı Vatan mağazalarında bu cihaz 99tl ye satılıyor. Ben 199’da uygun geldiği için aramadım ama 9tlye bedavadan biraz pahalı. Eğer şarj aleti de hızlı şarj etseydi çok güzel olacaktı😒

25w Samsung şarj aleti 249 tl. Samsung shop ve internet mağazasında 199 yapmışlar. Kapalı iken 70dk. dolma süresi. Bir avantajı kısa sürede hızlı dolduruyor bataryayı, süre uzadıkça uzuyor. Kutudan çıkan 15w kapalı iken 95 dk , ve kısa süreli durumlarda hızlı doldurma gibi bir avantajı yok.
    Meraklısına dipnot 😀

Ek bir bilgi de ben vereyim 25 Watt şarj aletini Media Markt 169₺'ye satıyordu bende aldım hatta fakat şuan kalmamış almak isteyen olursa şuan Evkur'da aynı fiyat 169₺ alabilirsiniz.

Samsung Type-C 25W Beyaz Şarj Aleti Ep-ta800xwegww (evkur.com.tr)

• Arkadaşlar telefonu Android 11 e güncelleyen varmı. Temiz güncelleme sonrası otomatik ekran parlaklığı stabil çalışmıyor. Sizde durumlar nedir.
  • yldrm000 Y kullanıcısına yanıt

stabil çalışmıyor derken ? Hangi anda nasıl davranıyor ? Ben dün telefonun ilk kurulumu sırasında 11 e yükselttim ve format atarak başlangıç yaptım.

• mahoretti kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde format atarak 11 e yükselttim. Sürekli olarak parlaklığı kısıp arttırıyor. Önceki sürümde otomatik parlaklikta mesela oda içinde parlaklık yüksek geldiği zaman manuel olarak kıstığımda tekrar yukseltmiyordu. Android 11 de parlaklığı kıstığım zaman tekrar yükseltiyor. Yani otomatik parlaklıkta müdahale edemiyorum kıstığım zaman tekrar yükseltiyor.
    adaptif parlaklık açık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

aynen. ışığı kısıyorum ama kendi tekrar uygun parlaklığa getiriyor. Şimdi bunun normal mi yoksa bug mı olduğuna karar veremedim. Adaptif parlaklık yani otomatik seçeneği aktifken müdahale edildiğinde o yine otomatiği kullanıyor. Olması gereken bu gibi bence çünkü manuel ayarlayacaksanız otomatiği kapatmak daha mantıklı. Yada siz ayarlayınca otomatik seçeneği pasif olsa işareti kaldırılsa daha mantıklı olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoretti -- 25 Aralık 2020; 15:28:46 >
  • mahoretti kullanıcısına yanıt
    Önceki sürümde adaptif parlaklık açıkken parlaklığı kıstığım zaman( kapalı ortamda) tekrar yükselmezdi. Bug değilde bu şekilde pek kullanışlı olmamış benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yldrm000 -- 25 Aralık 2020; 16:1:44 >

aynı sorunu geçen bende bahsettim çok can sıkıcı bir durum bazen okadar sapıtıyorki saniyede kendi kendine en kısığa çekiyor sonra yükseliyor restart atınca düzeliyor

• sonerdursun1 S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam umarım bunun için tekrar bir güncelleme gelir
  • Compengineer06 kullanıcısına yanıt

Benim pili bitik 6S 32 GB'a 2600TL verdiler + 500 TL iade. Telefoncu 900 TL vermişti  

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.