Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.965
Cevap
432
Favori
2.245.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Genel olarak memnunum, hiç bu kadar iyi bir telefon kullanmamistim, ama problemleri var, sırayla anlatayım.

1. Parmak izi okuyucunun algısı güzel, ama bazen takiliyor, parmak terli olunca büyük ihtimalle. (Fabrika cikisli ekran koruyucu ile kullanıyorum)

Bu problemi A50 de yaşamıştım birkaç yazılım sonra düzeldi.

2. Pilin hızlı bitmesi biraz sıkıntılı. Bunun da yazilimla düzeltilebilir bir problem olduğunu düşünüyorum. Çunku gece pil tasarrufuna almadığım zaman %25 %30 şarj yiyor ki, ekran kapalıyken oluyor bu. Su an %6 ya kadar düşürdüm ama bu bir sorun, ben çok takılmıyorum ama bazıları için büyük sorun olabilir.

3. Hayalet ekran (Parmak) yaşadıysam bile az yaşadım, su an yok bilediyebilirim . Tabi benim telefon kullanmam gençler kadar yoğun değil ve oyun oynamadığım için çok farketmiyorum.

Bunların dışında, ısınma problemini hiç yaşamadım, test programları bile aşırı ısınmayı saglamadi .

Genel olarak, kullandığım en iyi telefon kesinlikle. Ekran, hiz, parlaklık, yazılım çok iyi, kullanılan malzemeler kesinlikle üst seviye. 120 hz deneyimi çok iyi. Sadece bunlar değil, örneğin Bluetooth bağlantısı da cok sağlam. Daha önceki telefonlarda yaşadığım kesilme olmuyor. Daha önce gittiğim ve çekmeyen ya da zor çeken (konusma zorluğu çektigim bolgelerde) acikca daha stabilize bir görüşme sağlayabiliyor. İnternet ve wireless de keza ayni şekilde .

Umarım yardımcı olabilmisimdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• serta2 kullanıcısına yanıt
    Benim açımdan pil dışında sıkıntı yok. Pili 4500 mah gibi değerler vermiyor . İnşallah güncelleme ile düzelir. Ayrıca değişim kampanyası ile telefon benim için çok ucuza geldiği için aldım.
  • Cevaplariniz icin tesekkur ederim. Cihaz degisim kampanyasindan siparis verdim. Yalniz odeme alinmadi. Bundan sonraki surec nasil oluyor? Cihaz degisim kampanyasina katilinca buds+ veriyorlarmi?

@asendur @chelisky_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serta2 -- 22 Aralık 2020; 0:34:50 >
  • Android 11 güncellemesi geldi arkadaşlar.

• görür görmez başlattım şimdi. S20 konusunda sıfırdan kurulumun daha sağlıklı olacağı falan konuşulmuş ama ben direk başlattım bir sorun olur mu?

1848MB lık bir güncelleme bakalım pil i optimize edebilmişler mi birkaç güne belli olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GTSoftwareEngineer -- 22 Aralık 2020; 7:53:41 >
  • sahsiyet S kullanıcısına yanıt

aynen hemen güncelliyorum.

• Beklemeyelim diye Rusya rom indirdik şimdi Türkiye'ye gelmiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem095

Beklemeyelim diye Rusya rom indirdik şimdi Türkiye'ye gelmiş :)

Bu sefer erken verdiler şaşırtıyor samsung Türkiye

• hamza06018 H kullanıcısına yanıt

Aynısını ben de düşündüm. Nasıl olduysa😀

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza06018

Bu sefer erken verdiler şaşırtıyor samsung Türkiye

Alıntıları Göster

Tekrar Türkiye romuna geçeyim mi onu düşünüyorum şuan fark olur mu acaba bilemedim.

• serta2 kullanıcısına yanıt

O cevapları destek hattına sorsaydın keşke. Değişik kampanyaları var. Ben hem kulaklık hem değişimden hem de 500 Tl indirimden yararlanmıştım. Şimdi fazladan çek falan veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem095

Tekrar Türkiye romuna geçeyim mi onu düşünüyorum şuan fark olur mu acaba bilemedim.

Alıntıları Göster

rusya rom yüklediyseniz ( türkiye rom csc ) ile tekrar yükleme yapmanıza gerek yok sadece türkiye rom indirim csc odin ile yükleyin

• Beşinci senesindeki S7 den terfi etmek için sipariş verdik bakalım. Ön sayfaları okuyayım dedim yine eski günlerim aklıma geldi bu ekran süresi muhabbetlerini okuyunca. Bana sorarsanız çok takılmayın ve zevkini yaşamaya başlayın telefonlarınızın modeli markası ne olura olsun çünkü bu süre bakmalara başladıkça içinden çıkılmaz haller alıyor. Günün sonunda bu telefon sizin işlerinizi istediğiniz sürede istediğiniz şekilde istediğiniz kalitede hallediyorsa o telefon dünyanın en iyi telefonudur gerisi hikaye....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoretti -- 22 Aralık 2020; 15:10:27 >
  • mahoretti kullanıcısına yanıt
    önü değilde arka sayfalari okusaydin almazdin hocam muhtemelen :) hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakoggdh -- 22 Aralık 2020; 15:11:58 >
  • sıkıntı olmaz sanırım. incelemeler ile kişisel kullanımlar tabi farklı oluyorlar ama mesela ben o ekran süresine hiç bakmadım bakmam da. Benim için güzel fotoğraf çeksin, suya dayanıklı olsun antutusu güzel olsun yeter. Ekran amoled 120hz, 8Gb ram, 256GB depolama var daha ne olsun. İşlemci de 865 eşdeğeri (hafif altı da olabilir) sayılır ki pubg oynamayı düşünmüyorum ama belki de oynarım ki incelemelerde full ayarlarda oynatıyor :))) Elektronik cihaz biraz şans işi, işin gerçeği. Şansım bugüne kadar yaver gitti bakalım bundan sonra ne olacak ?

Diğer telefonlara da çok baktım ama içime sinen bu oldu. Yani marka takıntım yok, poco x3 e bile bayıldım ama işte bir AMA hep var onlarda... Oppo ya baktım işlemciler düşük, pro modelleri ise F/P değil. Yani.....

• Samsung kampanyasından 128 gb olan modeli almayı düşünüyorum. Note 5 ile powerbank e bağlı yaşamaktan bıktım açıkçası. Konuda kimileri memnun iken kimileri telefonu geri iade etmiş. Kafam karıştı açıkçası. Almışken 4 yıl kullanmak istiyorum. Tavsiye eder misiniz ?

• baytar_selo kullanıcısına yanıt
    256/8 al uzun vade için,, cihazı tavsiye ederim iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baytar_selo kullanıcısına yanıt
    Ben de düşünüyorum takas kampanyası avantajlı gibi dursa da exynos işlemciden uzak durun diyor kime sorsam. Bir alternatif de yurtdışı snapdrogon işlemcili cihaz almak ve malum yollardan imei işini çözüp kullanmak olacak gibi duruyor. Benim oyunla falan işim yok ama dex i ve kamerayı aktif kullanacağım, biraz video foto çekeyim derken elimde ateş gibi yanan ve şarjı hızla biten bir telefon istemiyorum açıkçası
  • Selamlar.1080p/60fps video çekerken ekranda hafiften takılmalar fark ettim.Sonra çektiğim videoyu orjinal halinde başka bir cihaza aktardım.Çektiğim videoda sorun yok diğer cihaz çektiğim videoyu gayet akıcı bir şekilde oynatıyor.Ama benim cihaz enteresan bir şekilde çektiği videoyu oynatırken takılıyor.Sonrasında youtube dan 60fps video izlerken bu hafif takılmaları yine fark ettim.Tuhaf bir şekilde cihazı 60hz'e aldığımda takılmalar bariz bir şekilde dahada artıyor.

Şimdi 60hz'de 60fps video pürüzsüz bir şekilde akması gerekir bunun yanı sıra 120hz'de 60fps videonun daha da pürüzsüz bir şekilde akması lazım.Bu takılmaların nedeni nedir bir türlü bulamadım.Son güncelleme sonrası da değişen birşey olmadı Bir fikri olan varmı? Bu durum arkadaşımın aldığı cihazda da mevcut.Telefon sıfırlama vs. herşeyi yaptım.Umarım anlatabildim durumu.

Durumu gösterebilmek için bir video buldum.60fps olarak izlemelisiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=pcSv22DTDUI&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi booming -- 22 Aralık 2020; 22:49:0 >

• booming kullanıcısına yanıt

1080p videoyu çekince de YouTube kanalından izleyince de herhangi bir takılma yok.

Senin verdiğin linkte takılma var.

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.