Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.957
Cevap
432
Favori
2.243.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonu değişim mi yaptınız?
  • chelisky_ C kullanıcısına yanıt

Evet, eski telefonu göndermiştim yenisi gelince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asendur A kullanıcısına yanıt
    Fiyat teklifi geldi mi? 1 hafta oldu benim ki teklif falan yok.
  • chelisky_ C kullanıcısına yanıt

Yok ona da gelmedi.

• 6500 e almıştım 256/8 gb, KASIM 500 iadesi geldi,, 600 e kulaklığı satmayı düşünüyorum 130 bonus, 64 Samsung mağaza puan,, nereden hesap edersen et pahalı, helede 6 gb ram olanı niye alıyor bu millet onuda anlamıyorum

bu arada niki note 5 aldığımda N920C yapmıştık bu seferde S20FE Yaptım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğiniz üzere 21 gün önce iade sürecini başlatmıştım. Ücreti 1 hafta önce iade edildi. Bugün itibariyle eski cihazım da geldi. Bu başlığa artık bakmayacağım. İhtiyacı olan özelden iletişim kurabilir.

Çok ilginç olan şu an aynı telefonu tekrar alsam 1000 TL’den fazla karda oluyorum. Telefonumu 3140’a saymışlardı ve üstüne 3849 TL ödemiştim. Şimdi telefon 6500, eski telefonumu 3240’a sayıyorlar ve üstüne 550 TL değerinde çek veriyorlar. Bu Samsung çok komik firma...

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza06018

rusya sürümünü csc TUR degiştirmeden yükledim açıldı telefon

Alıntıları Göster

Hocam nasıl sürüm kasma var mı ben de geçmeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Hocam nasıl sürüm kasma var mı ben de geçmeyi düşünüyorum

Alıntıları Göster

hiç bir sorun yok hocam yüklenebilir şimdi sarj döngüsüne bakıyorum, çif tıklama da hem açılması hem kapanması telefonun tuş sağlığı için çok iyi olmuş

• Bu arada arkadaşlar Android 11 yükledikten sonra recovery mode girmek için telefonu kapatıp bilgisayar ile bağlayıp ses açma + kapatma tuşuna basmak gerekiyor benim öğrenmem biraz zor oldu bu notum da burada dursun soran olursa okunur inşallah
    Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

• hamza06018 H kullanıcısına yanıt

Ne gibi yeni özellikler gelmiş galeride zom yapmada sorun varmi ve ekrani algılamaya gibi sorun ile karsilastinizmi?

Şarj durumu nasıl acaba düzelme var mı? Yoksa hızlıca düşüyor mu pil yine
  • Onuda şöyle resim atarak açıklayım daha 1 şarj döngüsüne ulaşamadım dün akşam telefonu resetledim ve şarjı doldurdum doldurduktan sonra gördüğünüz gibi 89 - 88 lerde şarj daha birşey diyemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sonerdursun1

Ne gibi yeni özellikler gelmiş galeride zom yapmada sorun varmi ve ekrani algılamaya gibi sorun ile karsilastinizmi?

Galeri de zom sorunu zaten 10 da çözülmüştü şimdi galeri tamamen değişmiş ama zomlarken daha stabil olmuş ekranda benim telefonda hayalet dokunuş hiç yaşamamıştım zaten

Bekleme süresinde iyileştirme var gibi 11 saat 30 dakika bekleme 22 dakika ekran süresi şimdilik iyi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chelisky_

Bekleme süresinde iyileştirme var gibi 11 saat 30 dakika bekleme 22 dakika ekran süresi şimdilik iyi görünüyor.

Bende öyle düşünüyorum hatta orada görülmüyor ziraat bankası uygulaması arka planda 9 saat çalışmış bence Android 11 ile uyumsuzluk olduğunu düşündüğüm için kaldırdım biraz daha iyi olabilirdi yani

Ziraat bankası uygulamasını direkt derin uykuya al.Eğer nfc açık ve Temassiz ödeme tanımlı ise ziraat bankası uygulaması arka planda hep çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chelisky_

Ziraat bankası uygulamasını direkt derin uykuya al.Eğer nfc açık ve Temassiz ödeme tanımlı ise ziraat bankası uygulaması arka planda hep çalışıyor.

Benim için çok önemli uygulama değil hocam o yüzden kaldırdım

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt

Samsung S20FE beklenen satış rakamına ulaşmadığı için markalara 1000 TL indirim koydurmuş.

Bazı Samsung mağazaları merkezden emir geldiği için diğer S20 serisi cihazları stokta yokmuş gibi gösteriyor.

Bir mağaza çalışanı "Abi elimizde S20 var ama yok deyip gülmüştü" ben de biliyorum merak etmeyin dedim :)

Şuan S20FE satış anlamında büyük hayal kırıklığı yarattığı için stokları bitirmek adına 1000 TL indirim yapıyorlar.

Bu 1000 TL indirime ek olarak hangi buyback firması ile çalışıyorsa telefonun eskime durumuna göre fiyat veriyorlar.

Örneğin; Note'un kalemi bozuksa 300 TL düşüyor, cihazda ekran yanığı varsa 100 TL düşüyor vs. gibi...

https://www.teknosa.com/eskiyi-getir-yeniyi-gotur-kampanyasi

Mesela burada Note 5 "700 TL" indirim yazıyor ama ben bir kaç ay önce 1200 TL'ye buyback yapıp normal S20 almıştım.

Siz en iyisi mi gidip mağazadan sorun "Benim telefonu ne kadara alıyorsunuz hesaplar mısınız lütfen" diye.

S21 veya S30 çıkana kadar başka buyback gelmeyecekmiş, dolayısıyla şuan en mantıklı hareket buyback ile eski telefonu verip S20FE almak.

• Arkadaşlar elimde 3 telefon ve hayalet ekran testi resim olarak atıyorum s6 edge s7 edge ve s20 fe yorum sizin

Bu yaptığınız şeyi iphone 11 pro max te de yapsanız aynı sonucu alırsınız. Hangi telefonla yaparsanız yapın oluyor.

Kim çıkarttıysa şu test olayını çok komik.

S20 FE de sadece daha hassas ve fazla sapma olduğu gerçek ama.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.