Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aliask Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
35.968
Cevap
432
Favori
2.245.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değişim kampanyası ile saat isteyip eline ulaşan var mı bilmiyorum ama bugün müşteri hizmetlerini aradım iade süresi 30 gün diyor o süreç dolunca gönderilecek diye zırvaladı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurrrs55

Değişim kampanyası ile saat isteyip eline ulaşan var mı bilmiyorum ama bugün müşteri hizmetlerini aradım iade süresi 30 gün diyor o süreç dolunca gönderilecek diye zırvaladı..

Bana telefon ile birlikte gönderildi saat.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurrrs55

Değişim kampanyası ile saat isteyip eline ulaşan var mı bilmiyorum ama bugün müşteri hizmetlerini aradım iade süresi 30 gün diyor o süreç dolunca gönderilecek diye zırvaladı..

Henüz banada gelmedi. Elinize ne zaman ulaştı cihaz?

• Cem095 kullanıcısına yanıt

Enteresan bunu ilk defa duydum..

• sky__walker kullanıcısına yanıt

15 ekimde ödemesi yapıldı 19 ekimde telefon bana ulaştı hocam..Görüştünüz mü hiç müşteri hizmetleriyle peki ?

• Almak için bu konuya bakan arkadaşlara tavsiyem biraz daha koyup s20 alın ya da mi 10t pro ya bakın. Sakın bu telefona bulaşmayın

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt

Ben de bu cihaza çok niyetlenmiştim fakat buradaki problemleri okuyunca 500 lira daha koyup düz s20 aldım. Memnunum şimdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Ben de bu cihaza çok niyetlenmiştim fakat buradaki problemleri okuyunca 500 lira daha koyup düz s20 aldım. Memnunum şimdilik.

En iyisini yaptınız keşke yolunu bulsam ben de geçsem

• Ayrıca arkadaşlar cihazın yakınlık sensörü yok. Bu durum bazen yanlış kararlar vermesine sebep oluyor. Yani tek sıkıntı ekran değil. Ayrıca ön kamerası bu fiyat için gerçekten kötü. Arka kamerası mükemmel ona sözüm asla yok. Belki buraya sadece sorunu olanlar yazıyordur dicem de artık çoğu insanın ya fark etmediğini ya da umursamadığını düşünüyorum. Ama bu kadar para verdikten sonra bu hataların da olmaması gerektiğini düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek suçu kopya çekmek -- 20 Kasım 2020; 9:58:35 >

Güncellemelerle düzeldi diyorlardı bazı problemler için, düzelme yok mu hiç?

• quote:

Güncellemelerle düzeldi diyorlardı bazı problemler için, düzelme yok mu hiç?

Düzelme mevcut ama bu kadar para verdikten sonra acaba tamamen düzelecek mi diye beklemekten sıkıldım. Fotoğraf yakınlaştırması sırasında olan takılmalar düzelmiş ancak hala aşağıya doğru sayfa kaydırma işlemi sırasında takılmalar mevcut. Sürekli ne zaman güncelleme gelecek diye samsung forumlarına giriyorum. Doğru düzgün açıklama yapan da yok. Artık tak etti. Bunları bu kadar para verdikten sonra kimse düşünmemeli. O yüzden alacaklara tavsiyem s20 alın

Galiba bu sorunlardan dolayı bu telefonun fiyatı çabuk düştü 3 günlük teli 5.150 tl ye satan var 5400 tl ye sıfır ilan koyan var..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Tabi insan bu kadar para verdikten sonra sorun yaşamak istemiyor. Dün sammobile'da bir haber vardı. S20 fe'nin sorunları note 7'den bile beter tarzı bir haberdi. O da abartı bence.

• quote:

Tabi insan bu kadar para verdikten sonra sorun yaşamak istemiyor. Dün sammobile'da bir haber vardı. S20 fe'nin sorunları note 7'den bile beter tarzı bir haberdi. O da abartı bence.

Kesinlikle abartı aslında cihazın 2 sorunu var dediğim gibi yakınlık sensörü olmaması ve ekran. Sırf bu yüzden yağ gibi akması gerek cihaz akmıyor. Ve telefon konuşması yaparken bazen sapıtıyor. Onun dışında bir sıkıntısı yok cihazın. Note 7 direk patlıyodu :D çok şükür bunda batarya sıkıntısı yok.

• Konuyla alakasız bir soru olacak belki ama bu konudaki cahilliğime verin. Fotoğraflarınızı hangi formatta çekiyorsunuz 4:3 mü, 16:9 mu? Bir de bunların ikisi de ana sensörü mü kullanıyor acaba?

Sizin ve sizin gibi dürüst forumdaşlar neyin ne olduğunu söyleyip insanları bilinçlendirirken, bazıları ise fanboyluk peşinde ve cihazı övme peşinde.

Dürüst tavrınız için teşekkür ederim herkes adına.

Ne kadar sorunlu bir cihaz olduğu golabal olarak ortada iken bu kadar kullanıcı mağdur olup THH'ne başvururken bazıları sadece cihaz için kusursuz deyip örtbas ediyorlar.

Hadi ekran sorunu iki cihazdan birinde var onu anladık. Peki ya sensör ve ön kamera problemi?

Bazıları bunları bile görmüyor. Sonra şu kadar telefonu bu kadar sürede kullandım bilmem ne..

• quote:

Orijinalden alıntı: justiceguy

Sizin ve sizin gibi dürüst forumdaşlar neyin ne olduğunu söyleyip insanları bilinçlendirirken, bazıları ise fanboyluk peşinde ve cihazı övme peşinde.

Dürüst tavrınız için teşekkür ederim herkes adına.

Ne kadar sorunlu bir cihaz olduğu golabal olarak ortada iken bu kadar kullanıcı mağdur olup THH'ne başvururken bazıları sadece cihaz için kusursuz deyip örtbas ediyorlar.

Hadi ekran sorunu iki cihazdan birinde var onu anladık. Peki ya sensör ve ön kamera problemi?

Bazıları bunları bile görmüyor. Sonra şu kadar telefonu bu kadar sürede kullandım bilmem ne..

İnsanlar o kadar para verip alıyorlar ne olduğunu söylemek gerekli. Kendim de 4 senedir samsung kullanıyorum ve gerçekten beğeniyordum. Ancak bu cihazı önersem önerdiğim insanlara ayıp etmiş olurum. Kağıt üzerinde güzel cihaz ama asla kimseye tavsiye etmiyorum. Az önce s20 ile değişim yapabilir miyim diye müşteri hizmetlerini aradım ancak yapamazsınız dediler. S21 i beklicem bakalım ne olacak. Bir cihaz düşünün heves ile aldığınız ama her şeyi kursağınızda bırakan...

• Arkadaşlar ben bu telefonun ön sipariş sürecinden beri konuyu takip etmekteyim bence ciddi anlamda abartı şeyler yazanlar var. Değişim kampanyası ile aldım S9+ gönderdim 4 gün sonra arandım 4000₺ teklif edildi 10 gün içerisinde param yatırıldı. Saat hediyesi ile aldım telefon ile birlikte geldi bunda da sorun yok. Ekran sorunlarından bahsedenler oldu bende nadiren zoom yaparken bir takılma vardı telefon güncellendi artık o da yok. Kamera performansıdır işlemci performansıdır gayet iyi hiç bir sıkıntı yok. Takılma, donma, ısınma vs. bunların hiçbiri yok. Şarjı 4500 mah bir bataryaya göre az gidiyor fakat cihazda 120Hz. ekran mevcut büyük ihtimal bu sebepten.. Güncellemelerle daha iyi hale gelecektir. Bu fiyata alınabilecek en iyi cihazlardandır S20 Fan Edition.. Abartmanın lüzumu yok cihaz daha yeni çıkmış illa ki ufak tefek yazılımsal sorunlar olabilir. Firma arkasında durup düzeltmiyorsa sorun edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem095 -- 20 Kasım 2020; 14:12:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem095

Arkadaşlar ben bu telefonun ön sipariş sürecinden beri konuyu takip etmekteyim bence ciddi anlamda abartı şeyler yazanlar var. Değişim kampanyası ile aldım S9+ gönderdim 4 gün sonra arandım 4000₺ teklif edildi 10 gün içerisinde param yatırıldı. Saat hediyesi ile aldım telefon ile birlikte geldi bunda da sorun yok. Ekran sorunlarından bahsedenler oldu bende nadiren zoom yaparken bir takılma vardı telefon güncellendi artık o da yok. Kamera performansıdır işlemci performansıdır gayet iyi hiç bir sıkıntı yok. Takılma, donma, ısınma vs. bunların hiçbiri yok. Şarjı 4500 mah bir bataryaya göre az gidiyor fakat cihazda 120Hz. ekran mevcut büyük ihtimal bu sebepten.. Güncellemelerle daha iyi hale gelecektir. Bu fiyata alınabilecek en iyi cihazlardandır S20 Fan Edition.. Abartmanın lüzumu yok cihaz daha yeni çıkmış illa ki ufak tefek yazılımsal sorunlar olabilir. Firma arkasında durup düzeltmiyorsa sorun edersiniz.

Hocam abartı mı bilmiyorum ama normal yakınlık sensörü olan telefon gibi tepki vermiyor cihaz. Ya da ekran öyle yağ gibi akmıyor ya da ben de sıkıntı. Ama 6k civarında bir fiyatı var bu telefonun. Bu fiyat aralığında insan yağ gibi aksın istiyor cihaz. Benim de tavsiyem 6500 tl civarı fiyatı var s20nin fe yerine s20 almak daha mantıklı.

• 15 gundur kullaniyorum, telefon akiyor, hicbir sorunu yok sadece pil omru kisa bir gunu cikarmiyor. Mint green rengini almistim rengi cok hosuma gitti ve telefonu kullanirken keyif aliyorum. Aslinda bu telefonu gecis telefonu olarak alirim diye dusunmustum degisim kampanyasiyla, daha sonra oneplus8pro ye gececektim ama suana kadar o kadar memnunum ki s21 gelene kadar kullanmaya devam edecegim. Olumsuz yorum yapanlarin cihazlarinda sorun olabilir bilemiyorum ama dedigim gibi telefondan cok memnunum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERROKROM -- 20 Kasım 2020; 15:5:12 >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.