Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
35.968
Cevap
432
Favori
2.245.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thelordof

Samsung mu dedi HB mi?

Samsung dedi

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt

• quote:

Yeni telefon gelince mi eski telefonu Samsung a göndereceksiniz? Eski telefonu gönderirken kutu ve şarj aletini mi istiyorlar extradan?

Birde telefondan ücreti nasıl ödediniz?

Alıntıları Göster

Hocam ilk olarak Samsung Shop tan tan verdim ön siparişi. Siparişi kaydediyorlar ve herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz. Pazartesi kısmetse degisim uzmanı gelecek belirttiğim adrese. Bendeki cihazi inceleyecek sonra bu bedel ediyor diyecek ve Samsung siparislerimden örnek 5000 ise o 5000 i ni düşecek. Bende site üzerinden sanırım 1500 TL ödeyeceğim eski cihazının bedeli düşünmüş hali. İşlemin ardından eski cihazi teslim edip o da yanında getirdiği yeni cihazi bana verecek.

İstanbul dışı olanlar ise kargo ile yapıyor sanırım işlemleri. Sitede detayları vardı.

Şarj aleti şart değil ama Samsung sitesinde mesela ön sipariş için ön değerlendirme soruları var,(ekran çalışıyor mu şu var mı bu var mı) sorularının içinde mesela şarj aleti eksik dediğimde 5000 TL lik fiyat 4775 e kadar abartı düşmüştü yanlış hatırlamıyorsam. Yani illa şarj olmasına gerek yok, fiyati kesiyor ama abartı biraz.

Aklıma gelen bilgi olarak özellikle sormuştum ikinci el aldığımdan fatura benim adıma değildi. Onda da sorun çıkmıyor, temiz ve Türkiye cihazi olsun değişim yapacağınız cihaz yetiyor sanırım. Kutu kulaklık filan sorulmadı.

• ferit.61 kullanıcısına yanıt

Evet istanbul dışındakiler de kargo ile eski ürün yollanıyor. 2. el telefonda ki olayı bilmiyordum, merak ediyordum. Ayrıyeten teşekkür ederim.

İmei den tr cihazı olup olmadığı çıktığı için Faturaya bakmıyorlar o zaman?

Telefon + usb kablo + adaptörü verince cihazda da herhangi bir sorun yoksa ücret kesmiyorlar anladığım kadarıyla.

Kutu zorunluluğu olmaması iyiymiş.

• Arkadaşlar chat e bağlandım. Note 9 var eşimde, onu verip almak istiyorum dedim S20 FE yi ancak Buds hediyesi olursa yapacağımı söyledim alışverişi. Telefon istediler. Aradılar sonra.

Buds hediyesi tanımladılar, bütün işlemi telefondan yaptık, Note 9 uda 4.400 TL ye sayıyorlar. Yani hem değişim kampanyası hemde buds hediyesi ile iyi bir alışveriş oldu benim için.

İstanbul dışında sistem şöyle işliyor, sizden tüm ücreti çekiyorlar. Sizi sisteme aktariyorlar kart bilginizi kendiniz giriyorsunuz. Telefon gelince 3 işgünü içerisinde eski cihazı kargoluyorsunuz. Cihazın faturasına gerek yok, kutuya gerek yok, sadece şarj aleti ve cihaz talep ediliyor. Sorun yoksa ilgili tutar kadar geri ödeme yapılıyor kartınıza. Buds hediyeside 14 günlük cayma hakkı biter bitmez kargolanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 16 Ekim 2020; 16:52:31 >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    peki sorun olursa ne oluyor telefonu kabul etmezlerse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurkayaogl

peki sorun olursa ne oluyor telefonu kabul etmezlerse.
    Mesela şunu diyebilirler. Iste siz ezik cizik yok dediniz bu telefonun şurasında ezik var ondan fiyat 4.400 yerine atiyorum 3.800 tl. Yada ekranda yanma yok dediniz ama var vs. Teklif veriliyor sorun varsa. Yok kabul etmiyorsanız iade alirsiniz. Cayma hakkınızı kullanıp s20 fe yide iade edersiniz gerekirse.
    telefonun arkasında çizikler var kılıfsız kullandım bunlar sorun oluyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurkayaogl

telefonun arkasında çizikler var kılıfsız kullandım bunlar sorun oluyor mu

Net birşey söylemem zor olur. Daha önce hiç göndermedim Samsung'a, belki bu işlemi yapan kötü durumdaki cihazını veren vardır o arkadaşlar yazarsa daha sağlıklı olur.

hocam, buds kulaklık istemezseniz note 9 için 5000 tl indirim yapıyorlar. kulaklık çok lazım değilse düşünün derim. lakin baya bir süredir böyle kulaklık dağıtıyorlar satmak isteseniz 500-600 tl imkansız rakamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fomadiner

hocam, buds kulaklık istemezseniz note 9 için 5000 tl indirim yapıyorlar. kulaklık çok lazım değilse düşünün derim. lakin baya bir süredir böyle kulaklık dağıtıyorlar satmak isteseniz 500-600 tl imkansız rakamlar.

Anlaştık artık. Bunların garip bir sistemi var geri dönüş zor olur.

Henüz karar vermedim kullanır mıyız satar mıyız ama buds+ değil mi bu kulaklık? 500 tl ye satılır bana göre her türlü

Bu arada ne kadar doğru bilemeyeceğim ama telefonda konuştuğum kişi muhtemelen bu ekstra indirimleri ptesi den itibaren yapamayacağız dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 16 Ekim 2020; 18:37:16 >
  • kampanya hangi tarihe kadar geçerli
  • Samsungun eski telefonunuza ettigi teklife guvenipte bence degisim yapmayin,atiyorum 4.000teklif edipte o telefonda ekran yanmasi mevcut derlerse fiyat 1000tl lere dusuyor
  • ferit.61 kullanıcısına yanıt

Size mailde gelen sipariş ayrıntılarına buds kulaklık görünüyor mu? Ayni şekilde çağrı merkeziyle sipariş oluşturdum mailde sadece telefon görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tatliyosun

Size mailde gelen sipariş ayrıntılarına buds kulaklık görünüyor mu? Ayni şekilde çağrı merkeziyle sipariş oluşturdum mailde sadece telefon görünüyor

İlk sipariş oluştuğunda ve mailde gelende görünmedi. Ara ara kontrol ettim Samsung sitesinden siparişlerim menüsünden, yanılmıyorsam 3 4 gün sonra Buds da eklendi siparişin içine. Bir kaç gün bekleyin belli olur. Daha sonra e fatura da geldi maile telefon ve buds un olduğu.

• Bir bilgi daha vereyim. Bir tane daha aldım, Chat e bağlandığınızda kulaklık yerine saatte secebiliyorsunuz normalde sitede 300 tl fark talep ediliyor ama bana saati de ek bedel olmadan teklif etti ve verdi. Haberiniz olsun.

Telefonda görüşmesiyle sipariş oluşturulup daha sonra siteye girip mi o şekilde ücreti ödemiş oldunuz? Yoksa kart bilgilerini telefondan mı tuşladınız?

• quote:

Telefonda görüşmesiyle sipariş oluşturulup daha sonra siteye girip mi o şekilde ücreti ödemiş oldunuz? Yoksa kart bilgilerini telefondan mı tuşladınız?

Telefondan tuşlayarak.

O daha iyiymiş.

O şekilde güvenli oluyor mu, hiç o şekilde alışveriş yapmadım da.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.