Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: morags Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 24 Misafir (7 Mobil) - 17 Masaüstü8 Mobil
5 sn
35.962
Cevap
432
Favori
2.244.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

Gelen cevap da bu oldu. S8in geçtiği testi görmek bile can sıkıcı ne yapmam gerekiyor hiçbir fikrim yok. Ekran sıkıntısına bu da eklenince gerçekten canımı sıkmaya başladı. S21 çıkarsa sanırım değişim kampanyası ile ona geçecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Gelen cevap da bu oldu. S8in geçtiği testi görmek bile can sıkıcı ne yapmam gerekiyor hiçbir fikrim yok. Ekran sıkıntısına bu da eklenince gerçekten canımı sıkmaya başladı. S21 çıkarsa sanırım değişim kampanyası ile ona geçecem

Elinizdeki telefon yeni çıktı ve test programlarında böyle şeylerin olması normal telefonun yazılımında ciddi dengesizlikler mevcut bunlarda yeni sürümlerle kararlı hala gelecektir hatta hiç bir test programı sizin kullanıcı deneyiminizi etkilelememeli çok puan alması değil kararlı ve istenileni yapabilmesi önemli o yüzden kararlı sürümleri beklemenizi ona göre karar vermenizi öneriyorum

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    S20 FE demi Exynos 9820 varmış ben orasını anlamadım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

S20 FE demi Exynos 9820 varmış ben orasını anlamadım?

Hocam yanlış yazdılar herhalde

• quote:

Hocam yanlış yazdılar herhalde

Alıntıları Göster

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) 

• quote:

Orijinalden alıntı: PreDLoNa

Arkadaşlar, güç modunu hangisinde kullanıyorsunuz? Optimize mi yüksek performans mı?

Ben optimizede kullanıyorum. Pil performansı bu haliyle bile kötü, yüksek performansta iyice tat kaçırır. Ekran açıkken de biraz fazla güç tüketiyor sanki ama idle drain iyice fazla gibi geliyor bana. Güncellemelerle bir miktar iyileştirme olur diye bekliyorum. Sonuçta S20+ modelinde de aynı işlemci ve aynı pil kapasitesi var, ondaki pil performansı bu kadar kötü değil diye biliyorum. Bir iyileşme olmazsa da helal olsun yani 4500 mah ile nasıl bu kadar kötü pil performansı olur ya Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) 

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Bence bi taraflarından uydurmuşlar cevap verdik mi verdik hesabı..diyor ki "cihazınızda exynos 9820 işletim sistemi " yani işlemci işletim sistemi olmuş dikkate almamak lazım..
    Bu cihazdaki exynos 990 ın önceki serilerdeki 9820 ye 9810 a kıyasla daha sıkıntılı olduğu konuşuluyor hep sanırım sıkıntı bundan..

• quote:

Orijinalden alıntı: lcleventcelik

Ben optimizede kullanıyorum. Pil performansı bu haliyle bile kötü, yüksek performansta iyice tat kaçırır. Ekran açıkken de biraz fazla güç tüketiyor sanki ama idle drain iyice fazla gibi geliyor bana. Güncellemelerle bir miktar iyileştirme olur diye bekliyorum. Sonuçta S20+ modelinde de aynı işlemci ve aynı pil kapasitesi var, ondaki pil performansı bu kadar kötü değil diye biliyorum. Bir iyileşme olmazsa da helal olsun yani 4500 mah ile nasıl bu kadar kötü pil performansı olur ya  

Alıntıları Göster

Yuksek performans modda da deneyin bence, s10plusta da ilk ciktiginda optimize modda daha cok pil yiyordu yuksek performans moduna gore, sonra guncellemelerle normale donmustu

• Arkadaşlar merhaba saat yada kulaklık hediyesi eline ulaşan var mı? Süreç nasıl işliyor bilgisi olan birisi cevaplarsa iyi olur.

• Arkadaslar degisim kampanyasi ile gönderdiğim eski telefonum teslim edileli 13 gün oldu fakat bana geri dönüş yapılmadı. Müşteri hizmetlerini arıyorum talebiniz oluşturuldu diyorlar yine dönüş yapan yok. Bu kadar uzaması normalmi

• quote:

Orijinalden alıntı: FERROKROM

Yuksek performans modda da deneyin bence, s10plusta da ilk ciktiginda optimize modda daha cok pil yiyordu yuksek performans moduna gore, sonra guncellemelerle normale donmustu

Alıntıları Göster

Tavsiyeniz üzerine yüksek performans moduna aldım, bir kere de böyle deneyeyim. Bakalım nasıl olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartel1

Arkadaşlar merhaba saat yada kulaklık hediyesi eline ulaşan var mı? Süreç nasıl işliyor bilgisi olan birisi cevaplarsa iyi olur.

Hocam members uygulamasından kod alıyorsunuz telefon ile sonra o kod ile samsungwadan sipariş oluşturuyorsunuz ben böyle yaptım

• FERROKROM kullanıcısına yanıt

satılmaz.

• quote:

Arkadaşlar merhaba saat yada kulaklık hediyesi eline ulaşan var mı? Süreç nasıl işliyor bilgisi olan birisi cevaplarsa iyi olur.

Iade ucret yatti mi size degisim kampanyasından? Bana daha yatan olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Iade ucret yatti mi size degisim kampanyasından? Bana daha yatan olmadı.

Alıntıları Göster

Evet yattı

• quote:

Hocam members uygulamasından kod alıyorsunuz telefon ile sonra o kod ile samsungwadan sipariş oluşturuyorsunuz ben böyle yaptım

Alıntıları Göster

Siz siparişi kendiniz mi oluşturmuştunuz? Ben telefon ile müşteri temsilcisi kanalı ile oluşturdum siparişi. Sipariş oluşturulurken sadece 14 günün dolmasını müteakip gönderime başlanacaktır diye söylendi. Hatta yanlış hatırlamıyorsam hediyenizi siparişe ekliyorum falan diye söylemişti.

• quote:

Siz siparişi kendiniz mi oluşturmuştunuz? Ben telefon ile müşteri temsilcisi kanalı ile oluşturdum siparişi. Sipariş oluşturulurken sadece 14 günün dolmasını müteakip gönderime başlanacaktır diye söylendi. Hatta yanlış hatırlamıyorsam hediyenizi siparişe ekliyorum falan diye söylemişti.

Alıntıları Göster

Aynen hocam kendim oluşturdum uygulamadan aldığım kodu yazınca fiyatı 0 tl oldu ve siparişi geçtim

• quote:

Aynen hocam kendim oluşturdum uygulamadan aldığım kodu yazınca fiyatı 0 tl oldu ve siparişi geçtim

Alıntıları Göster

Peki değişim kampanyasından da yararlanabildiniz mi? Artı cihaz gönderildi mi?

• quote:

Evet yattı

Alıntıları Göster
    Ne zaman yattı hocam?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.