Şimdi Ara

Samsung S20 Ailesi Ana konusu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
8
Favori
39.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın n11 kupon dağıtacak iyi bir kupon verirse Buds hediyesi ve 1000tl lik çel avantajıyla almak istiyorum. Xs max dan geçeceğim bakalım nasıl olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hicbir telefona 2000 liradan fazla para verilmez. Israftir, haramdir, yersiz harcamadir. Gidin fiat bis felan alin, en azindan ayaginiz yerden kesilir.

• Bence bu devirde en guzel taktik bir iki yil oncenin amiral gemisini almak

• Fiyatının 12 bin TL olması bence almamak için yeterli bir sebep. :)
  • Note8 den aşırı memnunum, bir sonraki adres Note9 gibi duruyor bu fiyata bu telefon alınmaz, vergi mergi ne olursa olsun 1100 dolara sattığın telefonu 11.5 milyara ( MİLYAR ) kimseye iteleyemezsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Android cihaz alınmaz diyelim, android cihazlar 2. el araçlar gibi, iphone ise 0 kalitesinde bir araç ve verdiği bu his hiç eksilmiyor.

Note 10+ ' ı incelemelerine bakıyorum da gram kullanma isteği uyandırmadı bende, tersine itici, kullandığımı düşününce bile rahatsız ediyor.
  • Yurtdışında 5000 TL ler civarına düşünce alırım bir plus, 1500 de kayıt etti 6500 paşalar gibi kullanırım. Garantisi yok derseniz zaten bozulursa yenisini alınca neredeyse TR fiyatıyla kafa kafaya geliyor. Ha diyeceksin ki yurtdışı telefonu ikinci elde satamazssın, zaten 11400 e aldığın not u da 2 sene sonra satacağı fiyat maksimum 5000 TL olur hatta o bile çok sonuçta Android değer kaybı çok olacak, Normalde Telefon için maks vereceğim para 4000 ama note un yeri bende ayrı bu sebeple bu telefon için 6500 e çıkıcam sanırım. Yoksa 6500 de bir telefon için pahalı. 11400 derseniz o paraya araba veriyorlar bizim burda 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ovrclds -- 11 Ağustos 2019; 0:18:37 >
  • ÇÖP ÇÖP ÇÖP.
  • nosfecagri N kullanıcısına yanıt
    Note 8 daha iyi hocam zaten
    Note 8 520ppi piksel yoğunluğu 6.3 inç ekran
    Note 10 401 ppi piksel yoğunluğu 6.3 inç ekran
    Note 10 tam bir facia özensizce uyduruk bir şekilde piyasaya sürülmüş bir telefon note 8'den asla geçmenizi önermem düşük piksel yoğunluğu gözü yorar zarar verir bu saatten sonra Samsung almak için deli olmak lazım

• Bakın bende alacaktım vazgegçtim lakin fiyat düşmesini bekliyorum şu ön sipariş mevzusu bitsin satış olmadıgı için düşecektir.

ve ayrıca bugün daha 1 saat önce forum istanbul teknosa bizzat test ettim plus versionu oldukça kaliteli baya baya kemara desen harika (huwai ile zaten karşılaştırmıyorum acık ara fark var herkez biliyor) tasarım harika elinize alınca hissedeceksiniz çok kaliteli şık duruyor ama önerim kap şart kırıldımı gg direk =)
    plus oldukça büyük 1,90 boy bende el büyük ondan sırıtmadı ufak kişiler için ciddi anlamda büyük görünekecektir =)

önerim herkese bekleyin sakın almayın sakın mecbur fiyat düşecektir.
  • Haklısınız.
    Düzeltme için teşekkürler.

Saçma bir kaynak olduğunu sonradan anladığım bir yerde dönüştürücü olacak denilmişti ama kendi sitesi dahil bir çok yerde
    TYPE-C uçlu kulaklık çıkıyor kutu içinden.

Gerçi bölgelere göre değişiklik gösteren kutu içeriği de mevcut ki buna en basit örnek kılıf ama bizim ülkemize hiç uğramadı bu kutu içindeki kılıflar o da ayrı :)

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 11 Ağustos 2019; 19:26:6 >
  • Ulan samsung. Bizi iphone s maxe mecbur kildin. Eylulde cikan iphone modelinden alacagim su sacma fiyat degismezse.

• pabl0esc0bar P kullanıcısına yanıt
    Değer kaybetmemesi konusu hariç Apple modelleri de bundan sonra fahiş fiyatlardan gelecek gibi gözüküyor maalesef.
    Umarım yanılırız.

Saygılarımla..
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    akceyavuz 3 dk. önce Hakan kardeşim öncellikle hayırlı olsun bende n11 den sipariş vericem 445 tl de hediye çeki tanımlı sana sormak isteiğim bikaç sorum olacak kulaklık hediye dısında binliralık hediye çeki varya kriterli nedir bılıyomusun ne zaman tanımlancak hesabımıza tek seferde binlirayı kullanabılcekmıyız parayı açıklama kısmında göreemdim sana sormak istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: akceyavuz

akceyavuz 3 dk. önce Hakan kardeşim öncellikle hayırlı olsun bende n11 den sipariş vericem 445 tl de hediye çeki tanımlı sana sormak isteiğim bikaç sorum olacak kulaklık hediye dısında binliralık hediye çeki varya kriterli nedir bılıyomusun ne zaman tanımlancak hesabımıza tek seferde binlirayı kullanabılcekmıyız parayı açıklama kısmında göreemdim sana sormak istedim
    Tabiyki 5 eylülde yüklenebilecek istediğimiz alışverişte limit olmaksızın kullanabileceğiniz. D
    Samsung S20 Ailesi Ana konusu
    Samsung S20 Ailesi Ana konusu

• Mustafa Akyüz kullanıcısına yanıt
    Ben bu note 10 serisini pek tavsiye etmiyorum.
    S11 yeni bir kamera sensörü ile gelecek
    Çok daha iyi bir işlemci. Ddr5 Ram vsvs.

• fiyat hariç özellikler gayet iyi, beğenilmemesi enteresan, 8000 bandına inerse harika bir telefon olacak, çamur atmayalım boş yere arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • özelliklerinde stereo hoparlör yazıo ama note 9 daki gibi yok sanırım? nasıl stereo hoparlör var anlamadım tam boyut ekran sonuçta ön tarafta nerede hoparlör?
    birde 256 gb dahili hafıza tek model sanırım 512 lik model yok ölemi?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.