Şimdi Ara

SAMSUNG R620 KULLANICILARI KULÜBÜ (3Dmark06 Skoru Eklendi) (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.481
Cevap
14
Favori
256.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Miharbi44

Arkadaşlar uzun zamandır giremiyorum bende R620 kullanıcısıyım bir ara arkadaşlar tarafından windows vista home premium olarak gelen windows yazılımımızı ücretsiz olarak windows 7 ye yükseltebileceğimiz haberi ortaya atılmıştı ne oldu yapabilen varmı?

Samsung TR bu olayı gerçekleştirmedi.O yüzden ücretsiz yükseltme söz konusu değil
  • arkadaşlar bi fiyat verebilirmisiniz misal, bende bu laptopun hastasıyım da düşünüyorum inş.
    9600 işlemci olanı vatanda bu fiyat mesela

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-r620-js03tr-r620-core2duo-t9600-2.8ghz-4gb-500gb-1024mb-hd-4650--16-dvdrw-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=41629
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

arkadaşlar bi fiyat verebilirmisiniz misal, bende bu laptopun hastasıyım da düşünüyorum inş.
    9600 işlemci olanı vatanda bu fiyat mesela

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-r620-js03tr-r620-core2duo-t9600-2.8ghz-4gb-500gb-1024mb-hd-4650--16-dvdrw-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=41629

js01tr al derim sadece işemcisi p8700 diğer herşeyi aynı.1500tl gibi bir fiyatı var ben o civarda almıştım

• evet bende işlemciden başka bi fark göremedim hocam
    hemen hemen aynı fiyata bi de bu var asus
    http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=27127

en önemli farkı ekran kartı 5730
    ekranı led
    ve işlemci Intel i5-430 - 2.4Ghz

oyun oynamak için aralarında 8700 lü r620 ye göre, 500 tl lik bi farkı karşılar mı dersin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

evet bende işlemciden başka bi fark göremedim hocam
    hemen hemen aynı fiyata bi de bu var asus
    http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=27127

en önemli farkı ekran kartı 5730
    ekranı led
    ve işlemci Intel i5-430 - 2.4Ghz

oyun oynamak için aralarında 8700 lü r620 ye göre, 500 tl lik bi farkı karşılar mı dersin?

İ5 li samsunglarda var istersen onlara bak daha şıkhttp://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=27139

Ama öncedi sayfada bazı arkadaşlar İ5 2.4 ün p8700 den çok fazla farklı olmadığını söyliyorlardı.R620 seni baya götürür ama bilgisayarım son sistem olsun 500tl farketmez diyor isen yukarıdaki samsungu veya asusu alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkanbaba -- 15 Nisan 2010; 19:07:19 >

• eyvallah hocam eğer değecek bi laptop bulursam masaüstüne veda etmek istiyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: hangontight

quote:

Orijinalden alıntı: jonyblack

ya arkadaşlar alalı 6-7 ay oldu şuan makineden ufak bir ses geliyor sanırım HDD'den geliyor. çok büyük bir ses degil ama sanki 3-4 senelik bir makinenin HDD'sinden ses geliyormuş gibi. ilk aldıgımda bu olay yoktu. sizdede aynı problem varmı ?

bende de bi ses var ama harddiskten gelenden farklı mesela internette sayfalarda gezerken değişik bi ses gelior ve o sayfalarda şekil gibi daha karmaşık bişey varsa daha çok gelior ama her zaman olmuor bunu forumda da ilk zamanlar paylaşmıştım ama bi cvp gelmemişti.ayrıca oyun oynarken de problemler çıkarıor ekran kartıyla ilgili bi sorun olabilir mi?( bu arada harddisk testini yaptım bi sorun çıkmamıştı)

ya aynen :D benden daha iyi anlatmışsın problemi . bende bir test yapayım bakalım ne çıkıcak birde crysis oynarken bendede oyundan çok atıyordu. :S

• quote:

Orijinalden alıntı: yattarali

hala filmlerdeki karelenme problemime çözüm bulunamadı.bendeki sorun olmayan bir kişi baksın ati avivo codec diye bişey yüklü mü bilgisayarında bende yok.haftasonu memlekete Trabzon a gidicem orda aldığım yere veririm laptopu belki yaparlar.koskoca sitede çözüm bulunamıyo.ne diiim

Aradan uzun zaman geçmiş ama yaşayıpta hala çözüm bulamayan arkadaşlar varsa diye yazayım dedim bende bu sorunu win7 ye geçtikten sonra yaşadım ama kullandığım Video Oynatıcısının özelliklerini kurcalyarak halletim misal ben KM Player kullanıyorum ve onda bu sorunu menuden Yapılandırma Öntanımları sekmesinden Varsayılan Öntanım fonksiyonunu seçerek hallettim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hangontight

quote:

ya arkadaşlar alalı 6-7 ay oldu şuan makineden ufak bir ses geliyor sanırım HDD'den geliyor. çok büyük bir ses degil ama sanki 3-4 senelik bir makinenin HDD'sinden ses geliyormuş gibi. ilk aldıgımda bu olay yoktu. sizdede aynı problem varmı ?

bende de bi ses var ama harddiskten gelenden farklı mesela internette sayfalarda gezerken değişik bi ses gelior ve o sayfalarda şekil gibi daha karmaşık bişey varsa daha çok gelior ama her zaman olmuor bunu forumda da ilk zamanlar paylaşmıştım ama bi cvp gelmemişti.ayrıca oyun oynarken de problemler çıkarıor ekran kartıyla ilgili bi sorun olabilir mi?( bu arada harddisk testini yaptım bi sorun çıkmamıştı)

ya aynen :D benden daha iyi anlatmışsın problemi . bende bir test yapayım bakalım ne çıkıcak birde crysis oynarken bendede oyundan çok atıyordu. :S

çağrı merkezi ve kadıköydeki servisle görüştüm telefonla. daha önce karşılaştıkları bi problemmiş. parça değişimi olacak dediler. ve 7-10 gün içince geri alabilirsiniz dediler. hani pek önemli deil gibi duruor problemimiz ama gitgide daha kötü oluor performans kaybı net bi şekilde ortaya çıkmaya başladı bende.

• @hangontight
    hangi parça değişecek belirttiler mi?HDD değişimi mi yapacaklar acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

@hangontight

@hangontight la konuşuyoruz benim makinadada var aynı sorun ekran kartı değişecek ses ondan geliyor.
  • valla abi ben servise gönderemem bilgisayarı :S çünkü içinde muhasebe programı yüklü gündüzleri sürekli kullanıyoruz işyerinde benim servisine göndermem çok zahmetli . yapıcak bişi yok kullanıcaz böyle ne kadar idare ederse artık pfff
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanbaba

quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

@hangontight

@hangontight la konuşuyoruz benim makinadada var aynı sorun ekran kartı değişecek ses ondan geliyor.

HDD değişimi olmayacak onun testlerini yaptım bi sorun yoktu.evet ekran kartı değişimi olacak
  • merhaba arkadaşlar ben sitemize yeni üye oldum yaklaşık 7 aydan beri r620-fs03tr model bilgisayar kullanıcısıyım size ilk sorum bilgisayarımda win 7 ultimate 64 bit kullanıyorum ama benim puanlarım farklı sırasıyla 6,1 6,1 6,7 6,7 5,7 ayrıca bilgisayarım çeşitli yerlerin boya kalkması oldu sizce bu sorunlar önemlimi ne yapmamı önersiniz şimdiden teşekkürler
     SAMSUNG R620 KULLANICILARI KULÜBÜ (3Dmark06 Skoru Eklendi)

• biraz önce ekleyemediğim resimlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleyman001

merhaba arkadaşlar ben sitemize yeni üye oldum yaklaşık 7 aydan beri r620-fs03tr model bilgisayar kullanıcısıyım size ilk sorum bilgisayarımda win 7 ultimate 64 bit kullanıyorum ama benim puanlarım farklı sırasıyla 6,1 6,1 6,7 6,7 5,7 ayrıca bilgisayarım çeşitli yerlerin boya kalkması oldu sizce bu sorunlar önemlimi ne yapmamı önersiniz şimdiden teşekkürler

Hocam onlar nasıl olmuş öyle? Kazınmış gibi

Kendi kendine kalkmamış gibi sert bir cisim felan gelmiştir
  • kardeş o gösterdiğim kısımlara sadece bileğim ve elim denk geliyor ordada boyayı kaldıracak bişe yok sadece 3-4 sefer kullandığım temizleme spreyi vardı ben ondan şüpeleniyorum acaba yapar mı?
  • Arkadaşlar r620 almak isteenler için uygun fırsatlı bir site,Fiyatı gayet uygun

https://www.ekodepo.com//index.php?do=catalog/product&pid=107848
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleyman001

kardeş o gösterdiğim kısımlara sadece bileğim ve elim denk geliyor ordada boyayı kaldıracak bişe yok sadece 3-4 sefer kullandığım temizleme spreyi vardı ben ondan şüpeleniyorum acaba yapar mı?

büyük ihtimalle ondan olmuştur. çünkü şimdiye kadar boya kalkması duymamıştım

• Arkadaşlar uzun zamandan beri bir sorunum var, ben forumda felan bir uzun yazı yazarken klavyeye odaklanmısken bir bakıyorumki imleç cubugu yazının ortasına felan gelmiş, şuan bunu yazarken bile kaç kere ortaya geldi cümlelerim karışıyor, siz de bu durum var mı?
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.