Şimdi Ara

Samsung R620 Kullanıcıları [Driver Paketi Link Güncel] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
740
Cevap
6
Favori
47.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antivirüs programım nod 32 ama önceden böyle bir problem yoktu easy display manager ile ilgili. Bilgisayarın sıcaklıklarına gelince de Everest programını yükleyip kontrol etmek istiyorum ama problem çıktı, everesti yükleyebileceğim bir site verebilir misiniz?
    quote:

Orijinalden alıntı: volkanbaba

quote:

Orijinalden alıntı: plep05

Yaptım ama birşey değişmedi ne yapmalıyım?
    Bir de bilgisayar son 1 aydır çok ısınıyor sorun ne olabilir sizce?
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: plep05

Merhaba arkadaşlar,

Bir sorum olacaktı: Bilgisayarın sesini fn ile kıstığımda ekranda kısma işareti gözükmüyor önceden gözüküyordu ne yapmam lazım?

Easy display manageri sil baştan kur bazen yapıyor öyle.

Antivirüs programı engellemiştir belki bi bak orlara olmassa samsunga mail at.

Sıcaklık havalar ısındı ondandır bi 5-6derece artış sıcaklık değerlerini yazarsan normal kullanım ve oyunda daha iyi yardımcı olabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsunayoshi

Arkadaşlar bi süredir firefox dahi kasıyor ayrıca şuanki sıcaklık ve performans değerini gösteriyim dicem mesajı yazarken bile kasıyor Cpu kullanımı % 65 lere cıkıp ınıyor bılmıyorum normalmide bide sıcaklık değerlerine baksanız .

Samsung R620 Kullanıcıları [Driver Paketi Link Güncel]

Arkadaşlar bi yardımcı olsanız ?

Edit : Şimdi fark ettim DH'den başka sitelerde böyle bi kasma yok şimdilik anlamadım gitti ya ufak ufak takılmalar oluyor hep dh' de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsunayoshi -- 17 Haziran 2010; 2:24:47 >
  • Arkadaşlar benim R620 aldığm güne nazaran biraz daha fazla ısınmaya başladı. Ayrıca the sims 3 oynarken donma problemi yaşıyorum, havalarda sıcak olduğundan şu fan çıkışlarını bi temizleteyim dedim ama garantisi devam ettiğinden bilgisayarcı hiç açmayalım açıldığı belli olur bir sorun olup garantiye gittiğinden sorun olabilir dedi.

Ben böyle olunca soğutucu almaya karar verdim ama baktığım modellerin üçü arasında kararsız kaldım, acaba kullanan yada bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

ZALMAN ZM-NC1000 NOTEBOOK SOĞUTUCUSU GÜMÜŞ

http://www.vatanbilgisayar.com/zalman-zm-nc1000silver-zm-nc1000-notebook-sogutucusu-gumus/productdetails.aspx?I_ID=39131

Zalman ZM-NC1500 Siyah Notebook Soğutucu

http://www.hepsiburada.com/zalman-zm-nc1500-siyah-notebook-sogutucu/productdetails.aspx?productId=bs1746&categoryId=106859

Zalman ZM-NC2000 17" Siyah Notebook Soğutucu

http://www.hizlial.com/bilgisayar/overclock-sogutma/zalman-zm-nc2000-17-siyah-notebook-sogutucu_30.600.8024.0036.htm

Ayrıca şu laptopunu temizlettiren var mı aranızda garanti dolmadan? Bir sorun yaşandı mı acaba?
  • quote:

Arkadaşlar bi yardımcı olsanız ?

Edit : Şimdi fark ettim DH'den başka sitelerde böyle bi kasma yok şimdilik anlamadım gitti ya ufak ufak takılmalar oluyor hep dh' de.

İşlemci ısılarınızda hiçbir şey yok..53 derece son derece normal dereceler.

diğer konuda belirttim ama burada da belirteyim.

Uzun süre yoğun kullanımda cihazın ısınması normaldir.

Önemli olan işlemcinin üst sınır olan 105 dereceye(p8700 için) fazla yaklaşmamasıdır.

Uzun süreli yoğun kullanımda işlemci 75-80 dereceyi geçmiyorsa fazla endişelenecek bir durum yoktur.

Laptop klavyesi de uzun süreli yoğun kullanımda doğal olarak bir miktar ısınır.Ama önemli olan işlemci ısısıdır.P8700 için 80 derece ve daha yüksekleri görmediği sürece önemi yoktur.
  • Valla açıkca söyleyeyim r620 ısınma konusunda hiç avantajlı değil. Oldukça ısınıyor ve klavyeyide ısıtıyor baya. Oyunda zaten cayır cayır yanıyor. Soğutucusuz kullandımı da baya ısınıyor. İlla hava çıkışlarını açmak içi altına kitap falan kalın birşey koycan açık kalcak hava çıkışı.Yoksa çok ısınıyor.
  • Sıcaklık değerleri bunlar ama ekran parlaklığı falan en düşükte ve sadece i tunes açıkken.
    Çok gözükmeyebilir ama dizime falan koyamıyorum, eskiden hiç böyle değildi.

• Isı zamanla laptopun etrafına ister istemez yayılır çok doğal bir şey.

Siz bir de AMD işlemcili laptopları görseydiniz ısınmanın ne olduğunu anlardınız.

55 - 60 derece işlemci ısısı bunlar çok normal ısılar laptop için.Ayrıca yaz da geldiğinden eskiye nazaran biraz daha fazla ısınması da normaldir.

Yine de çok ısınıyor diye endişeleniyorsanız laptopun fan çıkışlarının bloke olmayacak şekilde konumlandırın.

Diğer en garanti çözüm ise yukarda RMClock programıyla işlemci frekansını düşürmek böylece laptop hiç ısınmaz neredeyse ancak 3D oyunlarda bu performansı olumsuz
    etkiler doğal olarak.

Ama internet + ofis işlemlerinde gayet yeterlidir.
  • e benide yazınız bari :) Alanlara hayırlısı olsun arkadaşlar
  • Isı sorunu yaşayan arkadaşlar Bios versiyonunuz ne acaba?

Bu sıcakta dışarıda hava 40derece iken 55-58dereceye pc yanıyor dizime koyamıyorum diyenler var.

Şu yeni biosu yükledimden beri bi kaç derece artış oldu ama yanmıyor.Yeni biosu bekleyelim

Edit: Pc 4saattir açık değerler şu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkanbaba -- 17 Haziran 2010; 16:39:51 >
  • Volkanbaba 52 derece laptop cpu su için ısı bile sayılmaz yahu

AMD işlemcili laptopta sadece bekleme konumunda 75 dereceyi gördüm..HP nin AMD işlemcili laptoplarından biriydi.

Biraz yüklenmede rahat 85 - 90 lardaydı AMD işlemcisi..

O yüzden klavyenin zamanla bir miktar ılınması veya ısınması hele bu yaz günlerinde hiç garipsenecek bir şey değil.

Laptop soğutucusu bence Samsung R620 için gereksiz masraftır uzun süreli kullanımda 80 derece ve üstü görülmüyorsa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pleksiglass -- 17 Haziran 2010; 16:54:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 440cdx

Volkanbaba 52 derece laptop cpu su için ısı bile sayılmaz yahu

AMD işlemcili laptopta sadece bekleme konumunda 75 dereceyi gördüm..HP nin AMD işlemcili laptoplarından biriydi.

Biraz yüklenmede rahat 85 - 90 lardaydı AMD işlemcisi..

O yüzden klavyenin zamanla bir miktar ılınması veya ısınması hele bu yaz günlerinde hiç garipsenecek bir şey değil.

Laptop soğutucusu bence Samsung R620 için gereksiz masraftır uzun süreli kullanımda 80 derece ve üstü görülmüyorsa..

Bende onu diyorum işte millet 58dereceye gelince hop yanıyom yetişin diye mesaj atıyor.Arkadaşta hp var sıcaklık konusunda bunun iki katı zaten açılırken 60derceyle açılıyor.Bu bilgisayara sıcak diyenler bence Hp alsınlar çok rahat ederler.

Ayrıca Soğutucu kullanmıyorum bazı arkadaşlar soğutucu kullanıyorsun diyebilirler baştan söylüyeyim

Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkanbaba -- 17 Haziran 2010; 19:35:01 >
  • Teşekkür ederim.
    quote:

Isı zamanla laptopun etrafına ister istemez yayılır çok doğal bir şey.

Siz bir de AMD işlemcili laptopları görseydiniz ısınmanın ne olduğunu anlardınız.

55 - 60 derece işlemci ısısı bunlar çok normal ısılar laptop için.Ayrıca yaz da geldiğinden eskiye nazaran biraz daha fazla ısınması da normaldir.

Yine de çok ısınıyor diye endişeleniyorsanız laptopun fan çıkışlarının bloke olmayacak şekilde konumlandırın.

Diğer en garanti çözüm ise yukarda RMClock programıyla işlemci frekansını düşürmek böylece laptop hiç ısınmaz neredeyse ancak 3D oyunlarda bu performansı olumsuz
    etkiler doğal olarak.

quote:

Isı zamanla laptopun etrafına ister istemez yayılır çok doğal bir şey.

etkiler doğal olarak.

• volkan senin söylediğin ayarlarda oynamamın imkanı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxi_rocker

Arkadaşlar benim R620 aldığm güne nazaran biraz daha fazla ısınmaya başladı. Ayrıca the sims 3 oynarken donma problemi yaşıyorum, havalarda sıcak olduğundan şu fan çıkışlarını bi temizleteyim dedim ama garantisi devam ettiğinden bilgisayarcı hiç açmayalım açıldığı belli olur bir sorun olup garantiye gittiğinden sorun olabilir dedi.

Ben böyle olunca soğutucu almaya karar verdim ama baktığım modellerin üçü arasında kararsız kaldım, acaba kullanan yada bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

ZALMAN ZM-NC1000 NOTEBOOK SOĞUTUCUSU GÜMÜŞ

http://www.vatanbilgisayar.com/zalman-zm-nc1000silver-zm-nc1000-notebook-sogutucusu-gumus/productdetails.aspx?I_ID=39131

Zalman ZM-NC1500 Siyah Notebook Soğutucu

http://www.hepsiburada.com/zalman-zm-nc1500-siyah-notebook-sogutucu/productdetails.aspx?productId=bs1746&categoryId=106859

Zalman ZM-NC2000 17" Siyah Notebook Soğutucu

http://www.hizlial.com/bilgisayar/overclock-sogutma/zalman-zm-nc2000-17-siyah-notebook-sogutucu_30.600.8024.0036.htm

Ayrıca şu laptopunu temizlettiren var mı aranızda garanti dolmadan? Bir sorun yaşandı mı acaba?

Arkadaşlar hiç mi yardımcı olabilecek kimse yok bana soğutucu tavsiyesi ve laptop temizlettirme konusunda? Bilgisi olanlar fikir belirtirlerse çok sevinirim...
  • Kimse hiçbirşey paylaşmadı ya, niye böyle bende anlamadım. Hangisini alsam seçemedim, yokmudur tavsiyesi olan?
  • quote:

Kimse hiçbirşey paylaşmadı ya, niye böyle bende anlamadım. Hangisini alsam seçemedim, yokmudur tavsiyesi olan?

Hocam servise gönder temizlesinler başka bilgisayarcıda temizletme soğutucu içinde yukardakilerden en ucuzunu al fazla fark yok aralarında

@urungu1453

Hocam gayet stabil oynuyorum dediğim gibi oyunun ve ekran kartının güncellemelerini yükle ve ilacı değiştir düzelmesse başka bir çözüm bulmaya çalışırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkanbaba -- 17 Haziran 2010; 22:19:25 >
  • quote:

Hocam servise gönder temizlesinler başka bilgisayarcıda temizletme soğutucu içinde yukardakilerden en ucuzunu al fazla fark yok aralarında

Peki servise versem ne kadar beklerim acaba? Zonguldakta ikamet ediyorum, burada yetkili servisleri var mıdır acaba, varsada en yakın nerededir? Bu konuda bilginiz var mıdır ya da nereden bilgi alabilirim bana yardımcı olur musunuz hocam?
  • quote:

quote:

Kimse hiçbirşey paylaşmadı ya, niye böyle bende anlamadım. Hangisini alsam seçemedim, yokmudur tavsiyesi olan?

@urungu1453

Hocam gayet stabil oynuyorum dediğim gibi oyunun ve ekran kartının güncellemelerini yükle ve ilacı değiştir düzelmesse başka bir çözüm bulmaya çalışırız

yA Arkadaşlar dikkat ettim ben 64 bit kurduğumdan beri ekran kartım güncellenmiyor .

[/simage]
  • quote:

quote:

Peki servise versem ne kadar beklerim acaba? Zonguldakta ikamet ediyorum, burada yetkili servisleri var mıdır acaba, varsada en yakın nerededir? Bu konuda bilginiz var mıdır ya da nereden bilgi alabilirim bana yardımcı olur musunuz hocam?

En yakın istanbula gönderebilirsin 2-3 haftaya gelir

@Tsunayosh

64bit driverleri indiriyorsundur umarım?
  • quote:

quote:

quote:

En yakın istanbula gönderebilirsin 2-3 haftaya gelir

@Tsunayosh

64bit driverleri indiriyorsundur umarım?

Evet dostum 64 bit indiriyorum hatta şimdi tekrar indiricem daha yeni kurmama rağmen dur bakalım bide ekran kartı dışında diğer driverlarında güncellerini nerden edinebilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.