Şimdi Ara

SAMSUNG R522-XS08TR İNCELEMESİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
0
Favori
36.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 55 Ekran tüplü Tv'ye nasıl bağlayabiliriz ? Notebook'da sadece Vga çıkışı var, Tv'de ise sadece scart var... Geçen gün bir kablo aldım olmadı... Şu kablodanhttp://www.digiecity.com/retail/catalog/images/computers/c040.jpg ... Ses geliyor ama görüntü yok... Bir ara masaüstünü siyah-beyaz gördüm o kadar :)

Yardımcı olursanız sevinirim... Hdmi bağlantı için Lcd Tv'yi Şubat - Mart'tan önce almam zor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairrare -- 12 Kasım 2009; 10:57:27 >
  • win 7 kurdum.cd writer görünmüyor.ne yapabilirim akadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairrare

55 Ekran tüplü Tv'ye nasıl bağlayabiliriz ? Notebook'da sadece Vga çıkışı var, Tv'de ise sadece scart var... Geçen gün bir kablo aldım olmadı... Şu kablodanhttp://www.digiecity.com/retail/catalog/images/computers/c040.jpg ... Ses geliyor ama görüntü yok... Bir ara masaüstünü siyah-beyaz gördüm o kadar :)

Yardımcı olursanız sevinirim... Hdmi bağlantı için Lcd Tv'yi Şubat - Mart'tan önce almam zor...

ses zaten notebooktan geliyordur da o zamazingoyla görüntü alabileceğini sanmıyorum. vga dan svideo'ya converter o kadar basit birşey olamaz. direkt bağlamışlar ama pin sayısı yetmediği için renkler gelmemiş bende :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muscol -- 15 Kasım 2009; 19:41:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: charmender001

ekran sağ alt köşesindeki batarya yüzde 60 görünüyor ama cihazın altındaki batarya led gösterge panelindeki tuşa basınca yüzde 80 dolu diyor.
    bu yazılımın hatasından mı kaynaklaniyor.yoksa bataryanın üzerindeki led ler mi hatalı gösteriyor.cihaz smsng r522 xs08tr

öyle olması normal çünkü 80-100 arası %100 ışığını yakıyor. yoksa hiç yakamazdı %100 ışığını. 60-80 arasıda %80 ışığını yakıyor doğal olarak.. 0-20 arasıda %20
  • selamlar. bende bu canavardan, bir de creative 5+1'den var. bunu laptop'a bağlayabiliyor muyuz acaba? hani teknik anlamda bir sorun, ufak çaplı bir patlama, hasarlı bir kaza söz konusu olur mu? öyle bir ses şeysi kart falan yakmaz mı? hem 5+1'in 3 tane aparatına karşı laptopta sadece bir hoparlör, bir de mikrofon girişleri var. bu konuda biraz cahilim. call of duty'ye gelince takır takır oynuyorum ama. işte önce böyle şeyleri öğrenmeli insan.

hülasa, yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. yardımdan sonra yine sunacağım.
  • arkadaşlar bende aldım bu modelden ama oyun oynarken ısınma problemi yaşıyorum .... örneğin assasian creeed i 20 dk oynadıktan sonra makine aşırı ısınmadan dolayı kapanıyor bunun nedeni nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caGOba

arkadaşlar bende aldım bu modelden ama oyun oynarken ısınma problemi yaşıyorum .... örneğin assasian creeed i 20 dk oynadıktan sonra makine aşırı ısınmadan dolayı kapanıyor bunun nedeni nedir?

fn+f8 ile speed mod.da oynamayı denedin mi?daha önce ısınmadan kapanan samsung duymamıştım çok uzun zaman olmadıysa değiştirme talep edin aldığınız yerden yada servis-müşteri hizmetleri ile irtibata geçin
  • fn+f8 dvdrw hızını ayarlıyor hocam.İlk başlarda ısınma sorunu çok yaşamazken son zamanlarda özellikle oyun oynarken elimi arka tarafa deydiremez oldum.Şu an sistem boşta ve işlemci sıcaklığı 65 lerde gezinior.Açıkcaqsı soğudum notebooktan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal37 -- 18 Aralık 2009; 17:08:28 >
  • O sadece DVD hızını ayarlamak için değil. Komple bilgisayarın hızını ayarlıyor :) Aynı zamanda tabi DVDnin de hızı artıyor.
  • quote:

arkadaşlar bende aldım bu modelden ama oyun oynarken ısınma problemi yaşıyorum .... örneğin assasian creeed i 20 dk oynadıktan sonra makine aşırı ısınmadan dolayı kapanıyor bunun nedeni nedir?

bende hiç duymamıştım. kitlenme 95-100 dereceden önce olmaz ki samsung max 70 derece civarı geziniyor. bu yüzden bence ya bulunduğunuz ortam çok sıcak yada fan yolları kapalı.

benim bulunduğum ortam 17-18 derece civarı ve alet oyun oynarken dahi en ufak bir ısınma yapmıyor. ama yazın yeni aldığım dönemde gayet güzel ısınıyordu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muscol -- 18 Aralık 2009; 17:52:18 >
  • biraz önce fast mode da denedim ama yine ısınma sorunu oldu... fan yollarıda açık hatta altında 2 fanlı küçük bi soğutucu var.....
  • quote:

biraz önce fast mode da denedim ama yine ısınma sorunu oldu... fan yollarıda açık hatta altında 2 fanlı küçük bi soğutucu var.....

Sorun bende de olduğu gibi devam ediyor,speed modda çalışması,fan yollarını açık olması,ortam sıcaklığının 20 lerde olduğunuda duşunecek olursak,işlemcinin 93,gpu nun 87 derecelerde olması sinir bozucu gerçekten (Race Driver Grid oynarken).

Birde bios güncellemesini yaparken hata veriyor,"file extraction is failed" yönetici olarak açlıştırdıysamda sonuç alamadım.

Not: W7 64 bit kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal37 -- 19 Aralık 2009; 17:33:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal37

quote:

biraz önce fast mode da denedim ama yine ısınma sorunu oldu... fan yollarıda açık hatta altında 2 fanlı küçük bi soğutucu var.....

Sorun bende de olduğu gibi devam ediyor,speed modda çalışması,fan yollarını açık olması,ortam sıcaklığının 20 lerde olduğunuda duşunecek olursak,işlemcinin 93,gpu nun 87 derecelerde olması sinir bozucu gerçekten (Race Driver Grid oynarken).

Birde bios güncellemesini yaparken hata veriyor,"file extraction is failed" yönetici olarak açlıştırdıysamda sonuç alamadım.

Not: W7 64 bit kullanıyorum.

arkadaşlar sizin sıcaklık değerleri çok yüksek yaben nfs shiftten cıkarken gördüğüm max. sıcaklık 70-72 derece oluyor.bence müşteri hizmetleri ile bir irtibata geçin isterseniz

• Arkadaşlar R522 ile ilgili inceleme buldum bakmanızı tavsiye ederim.

http://www.teknodonanim.com/forum/samsung-195/76846-samsung-r522-xs08tr-hakkinda-yorumlar.html
  • arkadaşlar merhaba,
    öncelikle değerlendirmeleriniz için teşekkür ediyorum.
    ben 31 ağustosta antalya hibrit ten aldım bu bilgisayarı.Gçen haftaya kadar hiç bi problemim yoktu ama,taki ekranda küçük beyaz noktaların belirip kaybolduğunu görene kadar,yani bi nevi karıncalanma.Samsung çağrı merkezini aradım.Bios update i recovery solutiondan tam geri yükleme yaptık,yine değişmedi.sonra tekrar aradım,ati vista graphic driver update i yükledim yine bişey değişmedi.Oyun oynerken dikkat ettim gözükmüyor gibiydi. Cevaplarınız içn şimdidden teşekkür ederim.
  • recoveryde yüklü gelen kamera programının adı neydi onuı nereden indirebiliriz. ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

recoveryde yüklü gelen kamera programının adı neydi onuı nereden indirebiliriz. ...

cybercam tarzında bırsey olabilirdi ama emin değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

recoveryde yüklü gelen kamera programının adı neydi onuı nereden indirebiliriz. ...

Cyberlink YouCam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgekrc

arkadaşlar xs08tr ile js02tr arasındaki fark nedir? hangisi daha yeni versiyon?

xs08 kalktı piyasadan yeni versiyon js02tr
    en büyük fark işlemci hızı.
    xs08 2 mhz
    j serisi 2.53
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.