Şimdi Ara

SAMSUNG R522-XS08TR İNCELEMESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
208
Cevap
0
Favori
35.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 90
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 gün 8 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • maxelll (22 mesaj) stabwound (9 mesaj) Hawk-Claw (8 mesaj) alper_48 (7 mesaj) Linuxxer (7 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (27 mesaj) Mobil (1 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Samsung >> SAMSUNG R522-XS08TR İNCELEMESİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    25 Mesaj
    ARKADAŞLAR; ben samsung xs08 r522 geçen gün aldın sonunda...ancak 3 boyutlu geçişi kullanamıyorum ve resimlerim masaüstüne koyunca tam ekran olmuyor 2 sorunum war bilen warsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum..şimdiden teşekkürler
    |
    |
  • Yarbay
    2523 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: snoop_-_

ARKADAŞLAR; ben samsung xs08 r522 geçen gün aldın sonunda...ancak 3 boyutlu geçişi kullanamıyorum ve resimlerim masaüstüne koyunca tam ekran olmuyor 2 sorunum war bilen warsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum..şimdiden teşekkürler

vista basic'te aero özelliği yok diye biliyorum
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    ewet ya bende şimdi öğrendim! basic te aero özelliği yokmuş...peki acaba 64 bit vista ultimate falan kursam daha iyi olurmu performansım yaaa:(
    |
    |
  • Teğmen
    246 Mesaj
    34 bit vistayı 64 bite cıkarmanın performansa ne kadar katkısı oluyor? vereceğim paraya değermi?
    |
    |
  • Yarbay
    2523 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: snoop_-_

ewet ya bende şimdi öğrendim! basic te aero özelliği yokmuş...peki acaba 64 bit vista ultimate falan kursam daha iyi olurmu performansım yaaa:(

ben vista ultimate 64bit kullanıyorum. peformans farkını hissedebiliyorum
    |
    |
  • Yarbay
    2238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: joujoi

34 bit vistayı 64 bite cıkarmanın performansa ne kadar katkısı oluyor? vereceğim paraya değermi?

hangi paraya ? aldıgın yerden değişimö oluyomu ek farkla
    |
    |
  • Çavuş
    86 Mesaj
    merhaba arkadaşlar. benimde cihazı alalı 2 hafta olacak. Öncelikli olarak cihazdan memnun kaldığımı alacak arkadaşlara söyleyebilirim. fiyat performans acısından en iyilerinden. benim de ses olarak ses baya bi tiz geliyor. bununla ilgili ayarlayan arkadaşlar var mı?

cihazımı sadecenotebook.com dan aldım. çanta hediyeli olduğu için fakat gönderilen cantanın laptop boyutlarıyla alakası yok. samsung un bi çantasını yollamışlar ama nassıl bir çanta bu anlayamadım. Bilseydim pcdepo.com dan notebook soğutuculu olanı alırdım. çantayı kendim alırdım.

Bir diger konu laptopa mouse almak istiyorum. cihazıma yakışır ve kullanım olarqak güzel mouse öneren arkadaşlar varsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fullmox -- 1 Ağustos 2009; 14:53:19 >
    |
    |
  • Çavuş
    46 Mesaj
    arkadaşlar ben de bu ürünü almak istiyorum ama ses için kimse iyi şeyler yazmamış. benim bi 2+1 var. onu kullanıyorum ama 2+1de de mı çok kötü ses veriyor?? bas falan nasıl kullanan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1032 Mesaj
    en ucuz nerden alabilirim
    |
    |
  • Çavuş
    46 Mesaj
    |
    |
  • Teğmen
    155 Mesaj
    ses benim için sorun olmadı.Bas yok evet.Bazı arkadaşlar oyunlarda az ses geliyor demiş yok öyle gayet fazla
    |
    |
  • Binbaşı
    1032 Mesaj
    mnedim1 teşekkürler
    |
    |
  • Binbaşı
    1575 Mesaj
    haftaya büyük ihtimal bu laptopu alacağım da özelliklerde ekran kartına harici denmiş nasıl yani laptopun içinde değilmi e-card danmı takılıyor bu konuya açıklk getirilirse sevinirim..
    |
    |
  • Çavuş
    65 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fullmox

merhaba arkadaşlar. benimde cihazı alalı 2 hafta olacak. Öncelikli olarak cihazdan memnun kaldığımı alacak arkadaşlara söyleyebilirim. fiyat performans acısından en iyilerinden. benim de ses olarak ses baya bi tiz geliyor. bununla ilgili ayarlayan arkadaşlar var mı?

cihazımı sadecenotebook.com dan aldım. çanta hediyeli olduğu için fakat gönderilen cantanın laptop boyutlarıyla alakası yok. samsung un bi çantasını yollamışlar ama nassıl bir çanta bu anlayamadım. Bilseydim pcdepo.com dan notebook soğutuculu olanı alırdım. çantayı kendim alırdım.

Bir diger konu laptopa mouse almak istiyorum. cihazıma yakışır ve kullanım olarqak güzel mouse öneren arkadaşlar varsa sevinirim

ben A4 TECH MOP60D USB MAKARALI MOUSE aldım. beklediğimden de ufak çıktı. dış görünüşüde çok kalite kokuyor tavsiye ederim
    |
    |

• Yüzbaşı
    809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İnsectboy

haftaya büyük ihtimal bu laptopu alacağım da özelliklerde ekran kartına harici denmiş nasıl yani laptopun içinde değilmi e-card danmı takılıyor bu konuya açıklk getirilirse sevinirim..

Evet dostum.Laptopu aldığında görevli yanında kredi kartı boyutlarında harici olarak veriyor ekran kartını.
    Onboard değil yani.Sen sonradan monte ediyosun.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    795 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fullmox

Bir diger konu laptopa mouse

almak istiyorum. cihazıma yakışır ve kullanım olarqak güzel mouse öneren arkadaşlar varsa sevinirim

babahttp://www.hepsiburada.com/a4-tech-x6-20md-optik-mouse-/productDetails.aspx?categoryid=52&productid=bd61562 çok kıyak bi fare ilk fırsatta bende teknosaya gidip alıcam
    |
    |

• Yarbay
    2523 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gokhanstar

quote:

Evet dostum.Laptopu aldığında görevli yanında kredi kartı boyutlarında harici olarak veriyor ekran kartını.

kandırma çocuğu
    |
    |
  • Yüzbaşı
    331 Mesaj
    quote:

quote:

Koparttın ya beni akşam akşam
    |
    |

• Yüzbaşı
    809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: balkan82

quote:

quote:

Koparttın ya beni akşam akşam

Böyle soruya böyle cevap ama değilmi =).Sakın yanlış anlaşılmasın kimseyle alay ettiğim filan yok.Herkes espri olduğunu biliyor zaten.Bilmeyen varmı ?
    |
    |

• Yarbay
    2238 Mesaj
    quote:

quote:

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.