Şimdi Ara

$$$ SAMSUNG R522 - XS08TR İNCELEME $$$ Resimler - Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2-3 gün araştırma süresi içerisinde Samsung R522 XS08TR modelini almaya karar werdim....
    Pazartesi günü Ankara Şubesinde bulunan TeknoMarket mağazasından aldım
    Pazartesi günü siparişi verildi Salı veya Çarşamba günü elimize ulaşır dediler Salı gününü geçtiğimize göre
    Bugün (Çarşamba) kesinlikle dizüstü bilgisayarıma ulaşacağım... Kısmetse....

Ürünü : 799$ + kdv =1.288TL
    Peşin aldığımdan =1.258 TL 3TL'yi de almadılar 1.255TL ' ye aldım yani

02:15 sırasında tekrar bakayım dedim fiyatta oynama olmuş mu diye baktım ki ne göreyim fiyat uçmuş

Ürün Kodu : NP-R522-XS08TR
    Marka : SAMSUNG
    Fiyatı : 849,00 USD + KDV
    Kdv dahil : 1.365,39 TL
    Havale ile : 1.338,08 TL

1.338 - 1.255 = 83 TL karrr etmiş oldum

bu da linki ---> http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=NP-R522-XS08TR

SAMSUNG NOTEPC R522 XS08TR C2D P7350 2.0Ghz 16"LCD 4GB320GB HD 4650 VistaHome Notebook

İşlemci: INTEL P7350 2,0GHZ 1066MHZ
    Kablosuz Erişim 802.11bg
    İşletim Sistemi Vista Home Basic,
    Bellek 4 GB ,
    Sabit Disk 320 GB 5400rpm
    Optik Sürücü DVD RW,
    Ekran 15,6" LED
    Grafik İşlemci ATI Radeon HD46500 DDR3 Grafik Hafıza 1GB Harici
    Dahili Kamera (1.3 MP ),
    USB 2.0 4 x USB 2.0
    Kapalıyken USB'den şarj etme Var,
    e-sata Var
    Genişleme Yuvası Express Card (54 mm),
    TV OUT,HDMI,VGA OUT Var
    Kart Okuyucu,3-in-1 (SD, SDHC, MMC) ,
    Ethernet,10/100/1000 Ethernet Kartı,
    Hoparlör ,3 W Stereo Ses bağlantısı Kulaklık/hoparlör çıkışı
    Tümleşik Mikrofon Var,
    Pil 6 cell Primary Battery,

Kutu İçeriği
    Kitapçık-
    DriverCDs-
    Adaptör-
    Pil
    Ağırlık 2,55 kg,
    GARANTİ 2 Yıl

R serisi
    Optimize edilmiş tasarım ve teknoloji, oldukça zarif ve şık bir tasarım....

Sizlerle birlikte ürünü inceleyeceğiz...
    şimdiden 3D Mark 06' yı indirdim puanlamaya bakacaz aletin
    başka hangi programlar önerirsiniz...

Şuan 30 Eylül saat: 20:30 sırasında siteye tekrar giriş yaptım %10 ÖTV eklenmiş durum da
    fiyat ise baya bi uçmuş bilgisayarımı tam zamanında almışım yoksa çok büyük zarar ediyor olacaktım
    şuan ki fiyat ötv eklenmiş hali 1.486,80 TL

ben ne kadara almıştım 1.255TL

şuan 231 TL kar etmiş bulunuyorum daha ne olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esdegel06 -- 1 Ekim 2009; 1:48:47 >

• Merhabalar,

Ben de aynı bilgisayarı aldım ve bugün elime ulaştı. İşyerinde olduğumdan inceleyemedim. Fakat yaptığım araştırmalar sonucunda fiyat performansının çok iyi olduğunu gördüm. hayırlısı olsun. İnşallah ikimizde sorun yaşamayız.
  • siz nerden almıştınız
  • Pc' yi aldım şuan..
    akşama doğru resimleri ekleyeceğim inş. bişeyisi yoktur...
  • Yokturda zaten.. İyi bakman yeterlidir :D :D
  • Samsung Recovery Solution III şuan yedekleme yapıyorum ama
    yedekleme kapasitesi 12.8gb yazıyor
    ben bunu dvd'ye cekmek istiyordum ne yapcam şimdş
    12.8GB dvd'ye sığamayacagına göre D: Diskine atayım diyorum
    peki ben sonra pc çöktüğünde Tekrar D'ye nasıl ulaşıp da yedeklemeyi sisteme atabileceğim
    yardım pleasee
  • dvd'ye yazdır korkma,o dvd bitince yenisini tak diyecek,3dvd olur sanırım...merak etme :D

edit:imla
    quote:

Orijinalden alıntı: play_boy

Samsung Recovery Solution III şuan yedekleme yapıyorum ama
    yedekleme kapasitesi 12.8gb yazıyor
    ben bunu dvd'ye cekmek istiyordum ne yapcam şimdş
    12.8GB dvd'ye sığamayacagına göre D: Diskine atayım diyorum
    peki ben sonra pc çöktüğünde Tekrar D'ye nasıl ulaşıp da yedeklemeyi sisteme atabileceğim
    yardım pleasee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realburaq -- 30 Eylül 2009; 18:39:41 >
  • peki bunu D:'ye atsak sonra 3 tane dvd'ye ceksem
    windows altında bu 3 DVD' yi tekrar yukleyebilir miyim

---------------------------------------

yoksa flash disk dicem de o da olmaz sanırım en fazla 8gb flash disk war bende

yoksa Windows içinde yedeği yapılmış da biz mı göremiyoruz
    320gb harddik war ama 2 harddiskin toplam boyutuna bakıyorum; toplamı 285GB yapıyor 2 diskin toplamı....

eğer içine gömülü geldiyse yedekleme yani recovery bu sanırım windows ta görunmuyoo

gömülü gelip-gelmediğini nasıl anlayabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esdegel06 -- 30 Eylül 2009; 20:33:51 >
  • quote:

peki bunu D:'ye atsak sonra 3 tane dvd'ye ceksem
    windows altında bu 3 DVD' yi tekrar yukleyebilir miyim

yoksa flash disk dicem de o da olmaz sanırım en fazla 8gb flash disk war bende

yoksa Windows içinde yedeği yapılmış da biz mı göremiyoruz
    320gb harddik war ama 2 harddiskin toplam boyutuna bakıyorum; toplamı 285GB yapıyor 2 diskin toplamı....

eğer içine gömülü geldiyse yedekleme yani recovery bu sanırım windows ta görunmuyoo

gömülü gelip-gelmediğini nasıl anlayabiliriz

yardım edecek kımse yok mu

• Şuan 30 Eylül saat: 20:30 sırasında siteye tekrar giriş yaptım %10 ÖTV eklenmiş durum da
    fiyat ise baya bi uçmuş bilgisayarımı tam zamanında almışım yoksa çok büyük zarar ediyor olacaktım
    şuan ki fiyat ötv eklenmiş hali 1.486,80 TL

ben ne kadara almıştım 1.255TL

şuan 231 TL kar etmiş bulunuyorum daha ne olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esdegel06 -- 30 Eylül 2009; 20:52:22 >

•  $$$ SAMSUNG R522 - XS08TR İNCELEME $$$ Resimler - Geldi

yakında 3D Mark 06 puanı da eklenecektir.

pm den birisi bana k e y 'i yollayabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esdegel06 -- 1 Ekim 2009; 2:47:32 >

• ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilgisayarın Yedekleme programından (S.Recovery_3) Tam Yedek Aldım, yalnız bunları DVD'ye yazdırdım 2 DVD' den oluştu.. (1 saat kadar sürdü)
    şimdi pc çöktüğü zaman benim 2 DVD' yi kullanabilmem için illa ki Samsung'un kurtarma yazılımı olması sart mı,
    direk yazılımsız geri yukleme yapamaz mıyız...
    pc çökünce muhtemelen bütün weriler silinecektir.. kurtarma yazılımı dahil... o yuzden kafamda bu soru işareti kaldı..
  • quote:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilgisayarın Yedekleme programından (S.Recovery_3) Tam Yedek Aldım, yalnız bunları DVD'ye yazdırdım 2 DVD' den oluştu.. (1 saat kadar sürdü)
    şimdi pc çöktüğü zaman benim 2 DVD' yi kullanabilmem için illa ki Samsung'un kurtarma yazılımı olması sart mı,
    direk yazılımsız geri yukleme yapamaz mıyız...
    pc çökünce muhtemelen bütün weriler silinecektir.. kurtarma yazılımı dahil... o yuzden kafamda bu soru işareti kaldı..

pc çöktüğü zaman f4 tuşuna basıp recoveryi ( kurtarmayı ) başlatırsın senden dvd ister, yada sen direkt 1.dvd ile bilgisayar boot edip kurtarma işlemini başlatırsın. Yani bilgisayar çökünce recovery yazılımına ihtiyacın kalmıyor, ilk etapta yedekleme işine yarıyor.

• 1.DVD boot edip derken Kurtarma Yazılımı DVD'nin içine entegre mi oldu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esdegel06 -- 7 Ekim 2009; 13:53:38 >
  • Vay vay vay Playboy kardeşim nası bi duygu

1 hafta sonra benimki anca kargoya verilmiş tam 20 desi nası bi paket yaptılar anlamadım

bende 1156+kdv / 8 taksit den aldım bi geçsin elime çok detaylı bi inceleme gelecek bendede ufak çaplıda bir modifiye yapıcam

hayırlı olsun sanada kısmeetse yarın bilemedin cuma bende bekliyorum aleti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ř€ẄoL£Я

Vay vay vay Playboy kardeşim nası bi duygu

1 hafta sonra benimki anca kargoya verilmiş tam 20 desi nası bi paket yaptılar anlamadım

bende 1156+kdv / 8 taksit den aldım bi geçsin elime çok detaylı bi inceleme gelecek bendede ufak çaplıda bir modifiye yapıcam

hayırlı olsun sanada kısmeetse yarın bilemedin cuma bende bekliyorum aleti

sağol ciğerim :)
    sen nerden aldın peki aleti...
    alet bambaşka yaa çok sessiz ve bir o kadar da çok hızlı
    eski cbox marka dizüstünü sadece internet için kullanıyorum, artık ihtiyacımı
    sadece internet için karsılayabiliyor gücü daha fazlasına yetmiyor aslında gücü de az değil ama
    2.0 mhz 2MB İşlemcide olsa diğer bileşenleri bu cpunun hakkını yiyor..
    biz de yeni teknolojiye geçmeye karar werdik..
    iyiki de Samsung dizüstü bilgisayarı tercih etmişim.. o fiyata o özellikler gerçekten çok muhteşem...

• Ben rewoler bu diğer üyelik bu abi ( bu arada yaş 15 hacı kardeşim demişim abi kusura bakma ) sinirlenip bi aralar formu bıraktıydım şifresi herkesde dolaşıyo bıraktım onu bundan devam ediyom

ben hepsib.... da.comdan aldım aldım soğutucuyla rexpo büyük fanlı ledli soğutucu + laptop aldım

bendede dell inspiron 6000 var 126 ekran kartı 512 ram 60 hdd

samsgung cidden güzel

Ben alıcakken kdvnin son günü şansa 19 üründe fiyat düşüyor 1156+kdv oluyor babamı ikna etmeye çalışıyorum oldu al dedi bi baktım 3 ürün kalmış hızlı bi şekilde doldurdum bilgileri verdim siparişi ama ufak bluetootlardan alacaktım unutmuşum heycandan neyse kısmetse arın yada cuma gelir laptopum gelirgelmez işletim sistemi değişecek tabi cmt bilişimde bi tanıdığım var ordan halledicem win.7 düşünüyorum 64 bit ama bakıcam abi bu arada

http://forum.donanimhaber.com/m_34980515/tm.htm

burayada takıl abi güzel bi topac olacağına inanıyom

msn m.d.10_ur@hotmail.com abi istersen ekle konuuruz program paylaşımı felan yaparız şimdi çıkıyorum kısmetse anca yarın motorcularla buluşma var sonra yarın 11 ders okul var nası durucam bilmiyorum

• bu arada ben alırken çanta diye bişey yazmıyodu senin sitede yazmıyor galiba nası standarttamı geliyor bu çanta ? her alınca gönderiyorlarmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknoBoy26 -- 7 Ekim 2009; 18:52:04 >
  • Çanta Samsung Marka fena değil benım hoşuma gitti..
    Her Samsung Pc alana weriyorlar çantasını
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.