Şimdi Ara

Samsung R522-FS03TR | Kullananlar Derneğimiz | Driver - İlk Şarj ve Pil Bilgisi - Ses ayarları vs. (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.160
Cevap
6
Favori
125.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar r522 fs03tr dizüstü bilgisayarımdan hdmi çıkışından görüntü alamıyorum kabloyu takınca görüntü almam gerekmiyomu catalist ayarı falanmı gerekiyor?

Aynı kablo ve aynı lcd tv ye arkadaşın laptopu bağlayınca direk görüntü alıyoruz ama ben takınca olmuyo bu arada onun laptop lenovo ekran kartı nvidia310m benimki ises ati4650 bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum yoksa bir an önce garantiye vereyim birde ben pendikte oturuyorum en yakın servis nerede yada hangi siteden bulabilirim samsung laptop servislerini şimdiden ilgilenecek arkadaşlara teşekkürler. Paylaş:
  • R522 fs 03 tr kullanicisiyim az once sinirden laptopa bi yumruk attim sag alt kose tarafina hddnin oldugu kisma simdi pc aciliyo fakat windows yuklenmiyo bilgisayar kapaniyo. Hddyi goruyo biostan falan bakinca ama bi turlu windows acilmiyo kapaniyo. Windows 7 kurulu windows baslatiliyo diyo kaliyo o windows isareti bile cikmiyo Ne olmus olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vassago111

R522 fs 03 tr kullanicisiyim az once sinirden laptopa bi yumruk attim sag alt kose tarafina hddnin oldugu kisma simdi pc aciliyo fakat windows yuklenmiyo bilgisayar kapaniyo. Hddyi goruyo biostan falan bakinca ama bi turlu windows acilmiyo kapaniyo. Windows 7 kurulu windows baslatiliyo diyo kaliyo o windows isareti bile cikmiyo Ne olmus olabilir? 

hddyi sök baska bi pc de dene acılırsa sorun hdd den degildir. belki baglantılarında bi sey olmus olabilir. olmadı format atmayı dene garantisi bitmişse komple sok bak neresinde bi yamukluk var laptopun
  • garantisi bitmediği için açamadım :D format atamıyosun maalesef denedim onu. servise verdim bugün bakalım nolacak. bi hdd parası kaçacak bi tarafıma ya hadi hayırlısı.
  • arkadaşlar bana samsung r522 hdmi girişi lazım nasıl buluruz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamuel

arkadaşlar bana samsung r522 hdmi girişi lazım nasıl buluruz acaba?

Kasa da Mevcut zaten.
  • BENDE SAMSUNG R522-XS08TR kullanıcısıyım Dirt 3 yükledim bugün : D 2-3 kez pc kapandı Vista'dan bir hata görmedim 1 sene oldu alalı kendi kendime kaşınıyorum şimdi pek dert açmak istemiyorum başıma ama şu performans olayına takıldım biraz windows 7 de performans derecelerini ss çekip gösteren bi arkadaş olur mu ? Bi de performans nasıl oluyor kullanan arkadaşlar açıklayabilirse çok iyi olur.
  • Up Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicey59

BENDE SAMSUNG R522-XS08TR kullanıcısıyım Dirt 3 yükledim bugün : D 2-3 kez pc kapandı Vista'dan bir hata görmedim 1 sene oldu alalı kendi kendime kaşınıyorum şimdi pek dert açmak istemiyorum başıma ama şu performans olayına takıldım biraz windows 7 de performans derecelerini ss çekip gösteren bi arkadaş olur mu ? Bi de performans nasıl oluyor kullanan arkadaşlar açıklayabilirse çok iyi olur.

Windows 7 64 bit , sana vistadan epey fark hissetirir. dirt 3 ü orta ayarda oynamayı dene.

Samsung R522-FS03TR | Kullananlar Derneğimiz | Driver - İlk Şarj ve Pil Bilgisi - Ses ayarları vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: bladeburak

quote:

BENDE SAMSUNG R522-XS08TR kullanıcısıyım Dirt 3 yükledim bugün : D 2-3 kez pc kapandı Vista'dan bir hata görmedim 1 sene oldu alalı kendi kendime kaşınıyorum şimdi pek dert açmak istemiyorum başıma ama şu performans olayına takıldım biraz windows 7 de performans derecelerini ss çekip gösteren bi arkadaş olur mu ? Bi de performans nasıl oluyor kullanan arkadaşlar açıklayabilirse çok iyi olur.

Windows 7 64 bit , sana vistadan epey fark hissetirir. dirt 3 ü orta ayarda oynamayı dene.

Samsung R522-FS03TR | Kullananlar Derneğimiz | Driver - İlk Şarj ve Pil Bilgisi - Ses ayarları vs.

Çok saol ss için ilk defa windows 7 formatı atıcam pm den msn mi attım eklersen ii olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bladeburak

quote:

Çok saol ss için ilk defa windows 7 formatı atıcam pm den msn mi attım eklersen ii olur

aksam gelince eklerim.

• Windows 7 attım fakat dvd çalışmıyor :s
  • quote:

Windows 7 attım fakat dvd çalışmıyor :s

driverları tam kur.
  • Arkadaşlar benim makinenin şarj aleti bozuldu.

Temassızlık var, ama tam olarak problem nerden (adaptör / kablo) kaynaklanıyor çözemedim.

Yeni şarj aletinin maliyeti nedir? Sadece servisten mi satın alabilirim?

Ya da garanti kapsamında tamir ettirebilir miyim?
  • Alalı 23 ay oldu be daha servis yüzü de görmedi ama pili değiştirecem öldü ölecek. Ayrıca fiyatlarına baktım birkac yere aldığımda 1.500 idi.
    Simdi ki fiyatı 1500 ila 2000 arasında
  • http://forum.donanimhaber.com/m_52147932/mpage_1//tm.htm#52147932 arkadaşlar şu konuya bi bakarmısınız yardım lazım lütfen
  • r522 içini acma videosu çekermisiniz ? varsa da link verirmisiniz ?
  • iyi günler arkadaşlar daha önce bahsedildi mi bilmiyorum ama şimdiden kusura bakmayın tekrar cevaplayıp ya da bir link verebilirseniz sevinirim.

sorunum şu ki. samsung d7000 serisi led tv aldık hdmi kablo ile bağlamak istiyorum samsung r522 laptop u. görüntü aynen aktarılırken ses aktarılmıyor. neden bu sorun acaba bir de bu sorunu nasıl çözebiliriz? şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler herkese iyi forumlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: elrond_tiwele

iyi günler arkadaşlar daha önce bahsedildi mi bilmiyorum ama şimdiden kusura bakmayın tekrar cevaplayıp ya da bir link verebilirseniz sevinirim.

sorunum şu ki. samsung d7000 serisi led tv aldık hdmi kablo ile bağlamak istiyorum samsung r522 laptop u. görüntü aynen aktarılırken ses aktarılmıyor. neden bu sorun acaba bir de bu sorunu nasıl çözebiliriz? şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler herkese iyi forumlar :)

Evet onun için 1-2 ince ayar yapmak gerekiyor. Denetim Masası - Ses 'e tıkla. Digital Audio(HDMI) etkin kıl. Speakers devre dısı bırakacaksın.
  • taş gibi notebook çıktı. burada ilk alanlardan biriyim ama helal olsun hâlâ tıkır tıkır çalışıyor. ne pil sorunu var ne başka bir sorun.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.