Şimdi Ara

Samsung R522-FS03TR | Kullananlar Derneğimiz | Driver - İlk Şarj ve Pil Bilgisi - Ses ayarları vs. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.160
Cevap
6
Favori
125.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hicksamez

Slm arkadaşlar.Bende r522 modelini almayı düşünüyorum.fakat alcağım laptopu masaüstü gibi kullanmayacağım.bu yüzden 15.6'' ekran sizcede biraz fazla geniş değilmi?sonuçta 15.4'' lerle arasında yaklaşık 2.5 cm fark var.Siz ne düşünüyorsunuz?Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Notebook için çok normal bi ekran
  • quote:

Slm arkadaşlar.Bende r522 modelini almayı düşünüyorum.fakat alcağım laptopu masaüstü gibi kullanmayacağım.bu yüzden 15.6'' ekran sizcede biraz fazla geniş değilmi?sonuçta 15.4'' lerle arasında yaklaşık 2.5 cm fark var.Siz ne düşünüyorsunuz?Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

hocam 2,5 cm fark olmuyor.zaten gözle pek algılayamıyorsun.çok ama çok az miktar genişlik sağlıyor 15,6''.ve tam ekran olmasını sağlıyor alt ve üstten siyah bantlar olmadan film izlyebiliyorsun(1366*768 sayesinde)
  • quote:

Orijinalden alıntı: patronas

quote:

hocam 2,5 cm fark olmuyor.zaten gözle pek algılayamıyorsun.çok ama çok az miktar genişlik sağlıyor 15,6''.ve tam ekran olmasını sağlıyor alt ve üstten siyah bantlar olmadan film izlyebiliyorsun(1366*768 sayesinde)

Ki bu mükemmel bi özellik
  • Ben de bu modeli araştırıyordum.Güzel paylaşım olmuş elinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcukg

Ben de bu modeli araştırıyordum.Güzel paylaşım olmuş elinize sağlık.

Teşekkür ederm
  • Arkadaşlar ben Samsung R522-XS08TR kullanıyorum. 3dmark06 ile test yapanımız var mı? bu modelin xs08tr modelinden tek farkı işlemcisi. acaba bu fark performansı ne kadar etkiliyor? kaç puan fark atacak? merak ettim doğrusu..
  • @Anesthesia

dostum merhabalar,diğer bir R522 konusunda da sordum ama halen bir çözüm bulabilmiş değilim,daha doğrusu neden kaynaklındığını çözemediğim bir sorunum var.
    SANDISK CRUZER TITANIUM 8GB Belleğimi R522'nin sağındaki üstüste olan USB girişlere taktığımda bellek görünmüyor.Aynı girişlere taktığım her türlü donanımı algılarken belleği algılamıyor.Ancak belleğimi sol taraftaki girişlere taktığımda gayet normal bir şekilde algılıyor ve bir sıkıntı yok.aynı zamanda belleği diğer tüm bilgisayarlarda rahatlıkla kullanabiliyorum.Bu neden olabilir?Böyle bir sorun sen de yaşadın mı?Anlam veremedim bir türlü.

Bir de sağdaki USB girişlerinin sertliği senin de dikkatini çekti mi?
    Cevabını merakla bekliyorum.Teşekkür ediyorum...
  • arkadaşlar bende 3 gün önce Samsung R522-FS03TR aldım içinde vista home premium 32 bit yüklüydü (neden 32 bit olduğunu hala anlamış değilim 4 gb ram olduğu halde), fakat ben windows 7 ultimate 64 bit yükledim yanında verilen dvd yi kurduğumda tüm sürücüleri yükledi ama wirelles çalışmıyor ne yaptımsa çalıştıramadım :(
    içindeki wirelles adaptörün marka ve modelini bilen varmı sanırım windows 7 uyumlu sürücüsü yok bu konu hakkında bilgisi olan varmı nasıl wirellesi çalıştırabilirim ?? :(
  • bilgilerini bizimle paylaştığın için sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirnitro

@Anesthesia

dostum merhabalar,diğer bir R522 konusunda da sordum ama halen bir çözüm bulabilmiş değilim,daha doğrusu neden kaynaklındığını çözemediğim bir sorunum var.
    SANDISK CRUZER TITANIUM 8GB Belleğimi R522'nin sağındaki üstüste olan USB girişlere taktığımda bellek görünmüyor.Aynı girişlere taktığım her türlü donanımı algılarken belleği algılamıyor.Ancak belleğimi sol taraftaki girişlere taktığımda gayet normal bir şekilde algılıyor ve bir sıkıntı yok.aynı zamanda belleği diğer tüm bilgisayarlarda rahatlıkla kullanabiliyorum.Bu neden olabilir?Böyle bir sorun sen de yaşadın mı?Anlam veremedim bir türlü.

Bir de sağdaki USB girişlerinin sertliği senin de dikkatini çekti mi?
    Cevabını merakla bekliyorum.Teşekkür ediyorum...

Bilgisayarıma sağ tıkla >> Aygıt Yöneticisi >> Diğer aygıtlar >> çalışmayna aygıtın üstüne gel (eğer varsa yoksa sürücü bozuk demektir!) Sağ tıkla "Sürücü Güncelle" de çözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefagurel

arkadaşlar bende 3 gün önce Samsung R522-FS03TR aldım içinde vista home premium 32 bit yüklüydü (neden 32 bit olduğunu hala anlamış değilim 4 gb ram olduğu halde), fakat ben windows 7 ultimate 64 bit yükledim yanında verilen dvd yi kurduğumda tüm sürücüleri yükledi ama wirelles çalışmıyor ne yaptımsa çalıştıramadım :(
    içindeki wirelles adaptörün marka ve modelini bilen varmı sanırım windows 7 uyumlu sürücüsü yok bu konu hakkında bilgisi olan varmı nasıl wirellesi çalıştırabilirim ?? :(

Bu sayfadaki Wireless driverını indirip kurun sorun çözülecektir

Buradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

quote:

arkadaşlar bende 3 gün önce Samsung R522-FS03TR aldım içinde vista home premium 32 bit yüklüydü (neden 32 bit olduğunu hala anlamış değilim 4 gb ram olduğu halde), fakat ben windows 7 ultimate 64 bit yükledim yanında verilen dvd yi kurduğumda tüm sürücüleri yükledi ama wirelles çalışmıyor ne yaptımsa çalıştıramadım :(

Buradan

teşekkürler ama bu ikisinide yükledim çalışmadı
    Win Vista (64bit) Wireless LAN,INTEL (ver.12.1.2.1)
    Win Vista (64bit) Wireless LAN,ATHEROS (ver.7.6.1.162)

wistaya uyan driverların windows 7 ye uymama gibi bi sorun varmı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

quote:

Buradan

teşekkürler ama bu ikisinide yükledim çalışmadı
    Win Vista (64bit) Wireless LAN,INTEL (ver.12.1.2.1)
    Win Vista (64bit) Wireless LAN,ATHEROS (ver.7.6.1.162)

wistaya uyan driverların windows 7 ye uymama gibi bi sorun varmı.

W7 Kurmadığım için yardımcı olamayacağım
  • Anesthesia` beni de listeye ekelyebilirsin ben de bugün itibariyle bu güzel makineye sahibim.
  • arkadaşlar buarada windows 7'de puanlama şöyle sırasıyla

6,1
    6,1
    6,7
    6,7
    5,5

buarada bi sorun daha var bende :( ben windows 7'yi yüklerken harddiski yeniden bölümlendirdim ve şimdi başlangıçta f4'e bastığımda bu fonksiyon çlışmıyor programın içindede yazıyormuş ztn bence harddiski kendinize uygun bölümlemeyin :( windows 7'ye gelince vistadan çok çok daha güzel birde 64 bit tabi..şimdi birtek wirelles çalışmadığı için vistaya geri döncem ama f4 te yok Allah yardımcım olsun vista arıyorum şuan nette :D
  • Arkadaşlar bu 1-2 gün içinde r522 ya da r620 modellerinden birini almayı düşünüyorum.Ancak r522 modeli için sesinin fazla ii olmadığı(ekolu bir şekilde çıktığı,bass ının düşük olduğu) gibi yorumlar okudum.Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?Sizce hangi modeli tercih etmeliyim?Modeller arasında görüntü olarak farklar var mı?Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Arkadaşlar bu 1-2 gün içinde r522 ya da r620 modellerinden birini almayı düşünüyorum.Ancak r522 modeli için sesinin fazla ii olmadığı(ekolu bir şekilde çıktığı,bass ının düşük olduğu) gibi yorumlar okudum.Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?Sizce hangi modeli tercih etmeliyim?Modeller arasında görüntü olarak farklar var mı?Şimdiden teşekkürler.

hocam ses konusunda yeni gelişmeler olmuştu ayarlar ile oynayıp biraz düzelmişdi.görüntü açısından benim sana önerim git birebir gör dokun hisset.internetten resimlere bakarak alırsan hayal kırıklığına uğraya bilirsin(kötü olduğundan değil,sizin zevkinize uymaz belki)
  • Çok sağolun.Şu an için iki ürün arasında kaldım.
    http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=432

http://www.hizlial.com/notebook/notebooklar/samsung-r522-fs03tr-intel-core-2-duo-p8700-2-53ghz-4gb-320gb-16-tasinabilir-bilgisayar_30.001.1271.0033.htm

Siz hangisini önerirsiniz.Benim için önemli olan ses ve görüntü kalitesi.
  • quote:

Çok sağolun.Şu an için iki ürün arasında kaldım.
    http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=432

http://www.hizlial.com/notebook/notebooklar/samsung-r522-fs03tr-intel-core-2-duo-p8700-2-53ghz-4gb-320gb-16-tasinabilir-bilgisayar_30.001.1271.0033.htm

Siz hangisini önerirsiniz.Benim için önemli olan ses ve görüntü kalitesi.

Casper'da fena değil ama;

Görüntü olarak Samsung

Ses olarak Casper

________

Benim tavsiyem casper'ın en iyi bilgisayarının 3 kere
  • arkadaşlar cihazla ilgili bi kaç yazılımsal problemim var sırayla başlıyım

1) Samsung kısayol tuşlarını kullanınca pc yi kapatıp açınca gene eski haline geliyor. Örn; fn+f10 la touchpad ı kapattığımda ve pc yi kapatıp açtığımda touchpad geri açılıyor illa sistemden kapatmak lazım. sizdede öylemi bendemi problem var?

2) internet explorer çerezleri kayıt altına almıyor. araçlar> internet seçenekleri>gözatma geçmişi>ayarlar>dosyaları görüntüle dediğimde ufak tefek 2-3 tane dosya tek çıkıyor ilginçtir çevrim dışı çalış dediğimde önceden gezdiğim siteler çıkıyor bu nasıl iş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.