Şimdi Ara

SAMSUNG R 519 LAPTOP BÖLÜMÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Samsung laptop R 519 modelini kullanan varmı, aldım ve kullanmaya başladık.Yalnız vista çok ağır olduğu için xp kurmak istiyorum.Drıverlerde sorun olabilirmi,kendi sitesinden xp drıverlerini indirdim ancak wirelessde sorun oluyormuş,deneyen oldumu,fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okifi -- 3 Eylül 2009; 13:05:29 >

• Zaten böyle bir konu mevcut;
    http://forum.donanimhaber.com/m_33579719/tm.htm
  • Kendi sitesinden XP uyumlu drıverlerini indirdim ve xp sp3 proyu kurdum,drıverlerini yükledim ve mükemmel çalıştığını gördüm,yalnızca klavyeden Fn tuşuna basılı iken ışık aydınlatma ve karartma olayı olmuyor.Sağ alt kenara yerleşen simge üzerindem bu işlem yapılabiliyor.Gerekli yardımlaşmayı buradan yapabilirim.
  • Kendi sitesinden eksik alan drıverleride indirdim.Yazılımlar tarafındaki 12 yazılımdan yalnızca son ve büyük olan yazılım haricindekileride indirdim ve kurdum,bundan sonra fn tuşu tam fonksiyon ile çalışmaya başladı.
  • slm bende samsung r519 aldım..bişi sorcaktım ya webcam var dediler bize ama acılmıyo..cam yerının önünde birşey var acaba sen actıysan nasıl yaptın bi yardımcı olurmusun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslı_ -- 2 Ekim 2009; 20:05:35 >
  • slm bende samsung r519 aldım..bişi sorcaktım ya webcam var dediler bize ama acılmıyo..cam yerının önünde birşey var acaba sen actıysan nasıl yaptın bi yardımcı olurmusun ?
  • Bu modelde webcam yok diye biliyorum,
    o yüzden webcam olması gereken yer kapalı gibi gözüküyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.