Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (812. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.339
Cevap
379
Favori
636.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim, panel seri numarasını almak aklıma gelmemişti, servis kaydı oluşturdum bekliyorum bakalım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Bence de, tvlere bakarken almayıp öyle bir soru sorunca demek ki, tv satmak için kafamı karıştırdı

• Arkadaşlar böyle bulutlanma var servis normal dedi. Nasıl yol izlemeliyim... tüketici hakem heyetinden is çıkar mi
    Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lg 65qned916 ile samsung 65qn90b arasında kaldım, iki tvde mini led, Samsung lgden çok mu üstün. Fiyat olarak LG daha uygun. Sizce hangisini almalıyım

• ibrahimCakir İ kullanıcısına yanıt
    lg qned ciceklenme sorunu ve kontrasti zayif olarak okumustum
    bende qn90b var cok memnunum hocam
    samsung da turkce sesli komut ve dolby vision yok ama onlari da cok aramiyorum sahsen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sağolasın lgyi sparis geçtim artık. Samsung ile lgyi mediamarkta inceledim, panel olarak ikiside çok güzellerdi, LG yazılım ve kumandadan dolayı fovarimdi. Fiyatta uygun olunca LG aldım, her türlü memnun eder beni, dandik 106 ekran Vestel kullanıyordum, size de hayırlı olsun

• ibrahimCakir İ kullanıcısına yanıt
    sagolun hocam size de hayirli olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SAMSUNG 65QN90b mediamarkta şuan internete özel 29 bin TL var be, süper kampanya

• Samsung qn95b ile aranıza katılmış bulunmaktayım. 3 sorum olacak 1) Bu tv için en iyi görüntü ayarlarını nasıl yapabiliriz bazen tv çok iyi gösterirken bazen görüntü pek tatmin edici olmuyor 2) Apple tv 4k ile kıyasladığımda tv'den daha iyi bir görüntü aldığımı düşünüyorum apple tv'den daha büyük bir beklentim vardı(yanlış bir ayar yapıyor olabilir miyim?) 3)Gaming hub uygulaması tv içinde dahili olması gerekiyor diye biliyorum (2022 model Samsung smart tvlerde dahili bilgisine sahibim ) ancak tv'de bulamadım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

• Alicannike A kullanıcısına yanıt

Selamlar. Ben de geçtiğimiz hafta qn90b aldım tahminen benzerdir diye düşünüyorum.

-Rtings sitesinin kalibrasyon ayarlarını kullanabilirsiniz. Ben kullandım ve memnunum.

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/qn95b-qled/settings

- Appletv kullanmıyorum o yüzden bilemeyeceğim.

- Konsolu açtığınızda game mode açılıyor. Eğer sağdaki durdurma/play tuşuna uzun süre basılı tutarsanız gaming hub açılıyor. Burada kaç fps olduğunu input lag ayarlarını ve görüntü modunu seçebiliyorsunuz.

Güle güle kullanın.

• Selam Dostlar

Ben de geçen hafta Amazon dan Samsung 65LS03B aldım. Genel olarak memnunum mat ekran olması güney cephe evimde ekran yansıma olayını kökünden çözdü. Birkaç sorum ve problemim var..

- Cihazla Akıllı kumanda solar TM2281e geliyor. ancak bazen kumandada müthiş lag oluşuyor. yani sesi açacaksınız basılı kalıyor gibi hareket ediyor. yön tuşlarıyla sağ sol yaparken donuyor 1-2sn. sonra tekrar kendine geliyor ekranda çılgınca hareket ediyor. Sebebi çözümü nedir? Pil seviyesi full mesafe mt ama yakında da olsam farketmiyor..

- Mağazalarda ekranda dönen tablolar tv de yok 5-6 tane demo var. Samsung Art gallery üyeliği gerekiyormuş yıllık 160₺.. hadi bir kereye mahsus alsam fotoları kaydedip sonrasında da kullanabiliyor muyum. Fotolara ayrıca ödemem gerekiyor mu vs.? Bilen kullanan yeşillendirebilir mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukman -- 14 Ağustos 2022; 16:38:47 >
  • Selamlar,

Ben de Amazondan 55LS03B versiyonunu 15.9K olunca sipariş geçtim. Eskiden beni bu The Frame çok dikkaktimi çekiyordu 2022 versiyonun geçenlerde tesaüfen gördüm. Tablo görünütsü olayını gerçekten iyilemiş ve almak istedim. Amazonda uyguna bulunca aldım bende. Siz TV yi servise ücretsiz kurdurdunuz değil mi? Ekrana testi yapıyorlar mı?

Dediğinizi gelince ben de kontrol ederim. Yabancı inceleme kanallarında smart things ile resim atıp art mode ile kullanabilirsiniz diyorlar ama TR ye gönderilenlerde var mı bilmiyorum. Bence galeri yıllık dünyaya göre çok ucuz. alınabilir.

Bir de şuradaki ayarları denediniz mi? Farkı görebiliyor musunuz?

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]rtıngs.com
    Samsung The Frame 2022 QLED Calibration Settings
    https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/the-frame-2022-qled/settings

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsane_26 -- 14 Ağustos 2022; 21:30:17 >

• pwrock P kullanıcısına yanıt

Normal falan değil.Paneli değiştirmek zorunda samsung...Sürekli servis çağırın.Panel değişimi isteyin.DOA kapsamında değişim yapmak zorundalar.Her türlü olumsuz cevap gelirse.Tüketici hakem heyetine fotoğraflarıyla birlikte başvurun.

• ziyanettin Z kullanıcısına yanıt
    ben de fiyatı uygun bulmak için çalışıyprum bu modelde, nereden aldınız hocam?

• Beyler bu 65qn90b tv ler Ips panel mi Va panel mi?

Çok teşekkür ederim, size de hayırlı olsun

• 65qn90b siparişi geçtik bekliyoruz bakalım

• Evet servis ücretsiz kuruyor. ekran testi yapmadılar istemedim de zaten ama gece film izlerken fark ettim sol üst köşemde clouding sorunum var biraz. ben sineye çekip devam edeceğim bu tv alma olayıyla 1 aydır uğraşıyorum zaten.. şuan derdim sinir bozucu kumanda. LG webOS dan sonra müthiş eziyetli geliyor Samsung kumandası. RTings deki kalibrasyonu yapmadım gece yapıp karşılaştırırım. ekran mat olduğu için bazı film sahnelerinde görüntü soluk gelebiliyor ama günlük müge anlı izlerken gayet canlı parlak. Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] 

• TAGRNT kullanıcısına yanıt

Doğuhan Elektronikten aldım. Amazon'da satılıyor.

sağolun hocam mediamarkt dan sipariş oluşturdum ben de

• 
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.