Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (810. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.328
Cevap
378
Favori
635.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

diğer bahsettikleriniz yazılımsal onlara güncelleme bahane edebilirler ama fotodaki sorun pek yazılımla falan düzelecek gibi durmuyor benim dediğim olay değişim değilde iade edip 1-2 gün sonra tekrar almaktı teknosada oluyor ama vatanda oluyormu bilmiyorum zaten bu saatten sonra yokuşa sürerler işi benim anlamadığım servis sorun raporu tutuyorda samsung nasıl değişim yapmıyor bahsettiğiniz duruma ilk kez denk geldim

• RNNN kullanıcısına yanıt

Hocam elimdeki TV ye ait option menüsü şu şekilde. Pixel ölçümü yaptım. Pixeller VA panele uyuyor. Option kısmında 65 den sonra L var. Buna göre de VA panel. Ancak sormak istediğim soru şu; bu kodlardan sonra eu_turkey yazıyor. Bu ne demek. Yani bu tv türkiye cihazı mı ? Panel Türkiye de mi kapatılmış.

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]
    Samsung merkez ilk etapta çok ılımlı yaklaştı. Konuşmalarımıza göre kesin değişim onayı gelir dedim. Ama beni de çok şaşırttılar. Her şey ortadayken sonuç olumsuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayers! -- 29 Temmuz 2022; 1:28:19 >
  • Mayers! kullanıcısına yanıt

kutunun yan tarafında üretim ve toplanma yeri ayrı ayrı yazıyordu yeni kutularda kaldırdılarmı hocam ? birde 2-3 tane qn95 menüsü gördüm ikisindede eu turkey kısmı yoktu geri kalan aynıydı birde tv panel hızını gösteren sayıyıda ilk defa sizde 4 olarak gördüm normalde 1 olması lazım 120hz olduğu için 50hz olsa 6 olurdu 200hz olsa 2 olurdu o 4 kısmınıda çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 29 Temmuz 2022; 2:32:46 >
    Kutunun yan tarafındaki bilgiyi tam olarak hatırlayamadım akşam eve gidince bakarım hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Canınızı sıkmayın yanlış hesap Bağdat'tan döner keşke donanımhaber kullanıcısı olduğunu söyleseydin merkez servise farklı aksiyon alacaklarına eminim adamın ciğerini sökeriz yok öyle 3 kuruşa 5 köfte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt

İnternet güvenli kullanım diye bişey varmıs Türk Telekom uygulamasından kaldırdım onu sorunum çözüldü aynı sorunu yaşayan olursa deneyebilir.

Donanımsal 1 Sıkıntı, "Arka Paneldeki Ledler Işık Yoğunluğunu Homojenize Dağıtamıyor" Diye Aklımda Kalmış Panel Değişmeden Çözülmez Samsung Merkezdeki Mühendisler Asla Yardımcı Olmazlar Hocam

Allah Yardımcınız Olsun Bunlarla Uğraşırken

• Bu tip sıkıntılarda en ilgili ve müşteri memnuniyeti esaslı olan marka nedir peki bilen var mı? LG ve SAMSUNG çok çok kötü diye okudum hep bu konularda, yine en iyisi SONY diyebilir miyiz yoksa sıkıntı yaşadığın zaman her marka çamura mı yatıyor?

• Exheo kullanıcısına yanıt

Hocam valla hangi TV konusuna girersem gireyim hepsinde aynı şikayet genel anlamda ulkede servislerde bu sıkıntı var şans işi biraz mesela bende yıllar once LG tv vardı bulutlanma falan cok vardı 1080p di servis cagırdım sorunu anlattım adam tutanak tuttu TV aldı ıncelıcez dedı göturdu 1 aya yakın durum surdu benım TV den uretım olmadıgından durduk yere 4K tv ust model vermıslerdı mesala. Ama bır başkası LG de şikayetci mesela. LG Philiphs TCL Sony ve Samsung cok tv kullandım bır tek bu sorunu yasadım ve sorunumu çözmuslerdi.

• arkadaşlar bu Samsung'un kumandasında rakamlar yok bildiğiniz üzere. kanalları rakam kullanarak nasıl tuşluyoruz?

• kumandada sol tarafta 123 yazan tuşa basarak ekranda yukarıda çıkan rakamlardan seçim yapıyorsunuz.

• guitarman kullanıcısına yanıt
    Yada benim gibi numerik tuşlu orjinal kumanda alacaksın. Kolaylık açısından...
    Kumanda model no: bn59-01315b
    Q serisi birçok 4k-8k tv ile uyumlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ft19 -- 29 Temmuz 2022; 15:14:38 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ,

Samsung TV üzerine Quzu TV IPTV uygulamasını yükledik ve 1 haftalık deneme sürecinde deniyor arkadaşım.Uygulama güzel ve hoşuna gitti ama IPTV listesindeki hiçbir dizi ve filmde altyazıları açamıyoruz.Menüde altyazılar aktif gözükmüyor ve ekranda hiçbir şekilde altyazıları göremiyoruz.

Bu gözükmemenin nedeni 1 haftalık deneme sürecinde kullanmamız olabilir mi ?

TV üzerinde Quzu IPTV uygulamasını kullanan ve altyazı ayarlarının nasıl açıldığını bilen birisi var mı aranızda ?

Hocam kutunun yan tarafındaki etiket bu şekilde

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Sadays hocam ister istemez insanın canı sıkılıyor. Üstelik 40K para verince daha da can sıkıcı oluyor.

Şimdi şikayet var sitesine de talep bırakacağım.

Forum kullanıcısı olduğumu söylemek hiç aklıma gelmedi.

Bu yaşadıklarımı forumlarda paylaşacağım deseydim bile bir etkisi olur du belki de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayers! -- 29 Temmuz 2022; 21:29:37 >
  • Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt
    Valla çok zor bir süreç hocam. Elinde içine sinmeyen bir ürünle beklemek çok yorucu. Umarım arabulucu bu işi çözer. Mahkeme süreci çok uzun sürecek gibi me geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayers! -- 29 Temmuz 2022; 21:32:43 >
  • Arkadaşlar şikayet var sitesinde talep oluşturdum. Umarım buradan bir çözüme kavuşabilirim.

Ekte servis raporunu paylaşıyorum. Bu rapora göre bütün kozlar benim elimde değil mi ?

Yani öyle yada böyle bu rapora göre olumlu yönden sonuca ulaşabilir miyim

?

türkiyede toplanmamış hocam ama panel bilgisindeki 4 rakamına bide turkey yazısına takıldım diğerleri öyle değildi kutudaki seri no ile tv nin etiketteki uyuyor değilmi

Hocam kutunun etiketindeki kağıtta seri no 67 ile bitiyor. Tv de tv hakkında bölümüne geldiğimde numaralar aynı ama 67 den sonra Z harfi var bu şekilde bitiyor.

4 rakamını bende araştırdım kaç hz e denk geldiğini bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.