Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.289
Cevap
375
Favori
630.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet VA panel üstteki yorumlarımda bakarsın usta va nasıl olur yorumlardan çıkarırsın zaten ekran bakışı elle ekrana değme falan yazdım orda kutuyu açtırdıktan sonra iade edemezsin için rahat olsun güzel tv kurdurunca anlarsın samsung söylemez panel türlerini prosüdör gereğei söylemezler ağızbirliği yapmışlar  hayırlı olsun için rahat olsun güzel tv fotoları inceledinmi orda kamera çekimi odanın ışığı tvnin görüntüsünü ister istemez etkiliyor sen tvni kurdur akşam netflixde filim aç 4k üyeliğin varsa 4k aç yoksa yotubeden 2160p yani 4k ayarı yap bir video izle farkı anlarsın bua rada türksat kanallarıyla youtube netflix 4k videoları kıyaslamyın arkadaşlar türksat 1080p oda hepsinin görüntüsü iyi değil fox atv trt 1 kanal d dmax bunları bi izle dediğim bu kanlları farkları göreceksin bunlarda 1080 p ama çözünürlükleri çok iyi trt 4 k bu istisna yayın bu 4k yayın daha bi güzel yayını

• kocerc K kullanıcısına yanıt
    Kaca aldniz ozaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nereden kaca aldiniz hocam

• TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Samsung sitesinden 21300 e aldim. Artık uçmuş fiyatlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    20900 e var teknofishte ama q70 dusunuyordum degermi 3400 lira farka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TwiNChiL -- 7 Ocak 2022; 12:49:28 >
    65Q80A 20.900 e nerde var.? 65Q70A 17-18bin civari

https://www.teknofish.com/samsung-qe65q80aatxtk-65-165-ekran-4k-ultra-hd-qled-televizyon?ref=akakce&v=1.52.1

Teşekkür ederim, Samsung.com dan verdiğim siparişi iptal ettim burdan aldim:)
    Arkadaslarin yorumlarina guvenerek q80a aldim sonucta 8-10 sene kullaniyorum bir televizyonu. Farka değer diye düşündüm. Bu arada birçok bayi aradim Istanbul da hiçbirinde stok yoktu. Teknofish de 4 adet var şuan almak isterseniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocerc -- 7 Ocak 2022; 13:27:21 >
    Anladimda hocam neo qledden farki neki

Valla okadar detayli bilmiyorum mini led teknolojisi deniyormus sanirim. Scroll.comdaki abi beğenmemiş o farka değmez demiş. Bu sebepten bende hic bakmadim. detay bilgim yok.

İsabetli karar vermişsiniz imkan varsa aradaki farka değer. Fald aydınlatma panel ciddi fark ediyor.netflix açılış ekran simsiyah ışık sızması yok parlaklık max olmasına rağmen.

farkı yok ki samsungun neo qled dediği mini led teknolojisi zaten yani panel neo qled

• pozcu P kullanıcısına yanıt
    Kutudan askı aparatı çıkıyor mu? Almam mi lazım

Hocam kutu içerisinden çıkmaz kurulum için gelen servis ekibinden alabilirsiniz.
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ufak 24 inc bir lg tv var kutusu acmadim bunu duvara aski aparatina servis takarmi? Cunku 65 inc bir lg alirsam ikisini beraber takarmi

• Servisler herşeyi takar sen paradan haber ver

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Buyuk ekrwn ucretsiz degilmi zaten ufaka kac alirlar?

• Tutturabildiklerine

Aslında büyük ekranı asmak da ücretli de askı aparatını onlardan aldınız diye seslerini çıkarmıyorlar

Hocam ücret karşılığı takar direk takmaz.
  • Arkadaşlar merhaba samsung 55Q80A tv almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ? Bir iki sorum daha var birisi siyahlarda bulutlanma yapıyor ve siyahlar kötü gözüküyor dedi doğru mudur ve bu va ips olayını tam anlamadım hangisi iyidir ve 55q80a hangisi oluyor çok uzağım bu konulara kusura bakmayın tüplü tvden geçiyorum öyle düşünün :) şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seninanonim -- 9 Ocak 2022; 4:29:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.