Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: featich Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.339
Cevap
379
Favori
636.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, 55Q70T ile aranıza katılmıştım. Netflixte dizi/film izlerken, hareketli sahnelerde titreme ve bulanıklık gibi bir efekt oluyor, bunun nedeni nedir, çözümü var mıdır? Tam bir akıcılık yok malesef, görüntü ayarlarını kurcaladım fakat çözemedim. Fikri olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. İyi forumlar
  • 55Q95T alarak aranıza katıldım. 55Q80T'yi alacaktım ama indirim olunca bir üst modele geçtim. TV'yi muhtemelen 1 ay kadar kullanamayacağım. Ev taşıma/arama süreçlerim var. Sadece samsung servisi arayıp indirim kartından faydalanmak için çağıracağım. TV için görüntü ayarlarını vs şöyle yap böyle yap diyebileceğiniz bir ayar var mıdır şimdiden? İlerleyen zamanlarda 2.1 üzerinden PS5 veya Xbox Series X oyun konsolu da alacağım.

• tomb.raider kullanıcısına yanıt

selamlar, indirim nerede ve ne kadardı acaba?

• insane1907 kullanıcısına yanıt

Selamlar hocam, teknosa'dan aldım bugün. 10800, paracard indirimi ile beraber 10k oldu. Q80T ise 9 civarına geliyordu. O yüzden 1 üst modele geçtim hocam. Bugün indirim son sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nkocaeli

Hmmm teşekkür ederim acelem var hocam 2 haftadır evde tv yok.Hanım çocuklar sıkıldı iyice.Xh95 dediğiniz sony sanırım.Aynen bu yıl geçiş yılı oldu gibi.Benimde şansıma tv bozulacak tam zamanını buldu.

Alıntıları Göster

Bu yanıt benim de çok işime yaradı, çok teşekkür ediyorum.

Benim zaman sorunum yok ,bu durumda beklemeye geçiyorum.

• tomb.raider kullanıcısına yanıt

Para kart için servis son kurulum tarihi 15/03/2021 di. Bende vatandan +1 garantili 55Q95T aldım. Q80T de var bende. Yalnız şu kumandalar nedir ya. 5 sene önce aldığım curved tv nin kumandası daha kaliteli metal. Her seriye aynı kumanda vur vur geç.

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimpolat11 -- 16 Mart 2021; 0:47:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerimpolat11 K kullanıcısına yanıt

Kampanya uzatıldı sanırım. 4 Nisan a kadar bu olay geçerli.

Merhaba. Kumanda dan söz edince size bir şey sorayım istedim. Rica etsem sizin kumandanın arka tarafını açmaya çalışıp kolayca açılıyor mu dener misiniz. Ben de qe60t var ama kumandası sizin q95t ile aynı ve kumandasının arka kapağını açamıyorum. Netten araştırdım başka samsung tv kullanıcılarında da bu sorun varmış. Youtube da 3 farklı kişiye ait video izledim kumandanın arka kapağını elle acamadıkları için bıçak ve makasla açıyorlar. Yarın bir gün kumandanın pilleri bitince yeni pil nasıl takacağım bilemedim gitti.

• Qled tv geldiği söylenen son güncelleme Qe60ta'ya hala gelmemiş. Siteden de bakıyorum varsa oradan usb atayım diye ama sitede yok.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Hepsini denedim kolayca açılıyor. Servisin taktığı pil dandik olduğu için Kumandanız içindeki pil akmış olabilir daha önce başıma gelmişti. Bi açıp bakın isterseniz.

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

• vinorosso kullanıcısına yanıt
    Bulanıklık İnternet hız ve kalitesinden kaynaklanıyor ara ara.

Pil den olduğu sanmıyorum çünkü akan pil kumandanın bir kaç gün içinde çalışmasını engellemeye başlar.

Başkalarında da böyle açılmama olmuş videolarını izledim pil kısmını gösteriyorlardı pil filan akmamıştı.

• Arkadaşlar turkcell tv+ uygulaması illegal vb şekilde var mı ? yıl 2021 turkcell tv+ ısrarla niye uygulama çıkarmıyor.

Edit : pardon 2020 modeller için uygulaması yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukakgun -- 17 Mart 2021; 12:48:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

Merhabalar, 55Q70T ile aranıza katılmıştım. Netflixte dizi/film izlerken, hareketli sahnelerde titreme ve bulanıklık gibi bir efekt oluyor, bunun nedeni nedir, çözümü var mıdır? Tam bir akıcılık yok malesef, görüntü ayarlarını kurcaladım fakat çözemedim. Fikri olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. İyi forumlar

İnternetinden dolayı drop yiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMCNR

İnternetinden dolayı drop yiyorsun.

Alıntıları Göster
    Merhaba, aktif olarak 90 mbps kadar hız alıyorum, bununla alakası var mıdır sizce, bence problem olmaması gerekiyor. Ben televizyonun görüntüyü işleme hızı ile ilgili olduğunu düşünüyordum daha çok
  • Merhaba, 55q80t için ideal görüntü ses ayarları için ilk olarak nasıl bir ayar yapmal gerekir?
  • Arkadaşlar "Beyaz Tv" de hub tv ile alakalı olarak çıkmaya başladı
    Yayın
    Uzman ayarları
    Hubb tv ayarları ilk seçeneği kapatınca gidiyor.Ama hubb tv veri hizmetlerini kapatmış oluyoruz...
    Uydu alıcısı kullanıyorum...Dün yeni çıkmaya başladı...basına gelen var mı...ya da bi fikri olan varsa sevinirim...
  • Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]
  • vinorosso kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı tv var...youtube da fark ettim dün...titreme takıla takıla görüntü akması fark ettim...internet hızım 20mbps civarı fiber...bilmiyorum neden yapıyor...
    Ayarlar
    Görüntü
    Uzman ayarları
    Görüntü netliği ayarları
    Bulanıklık azaltma ve titreme azaltma 10 yapın
    Parazit azaltma otomatik olsun...
    Ordaki ayarlar ile oynayın bakalım...
  • emre-1035 E kullanıcısına yanıt
    Çok denedim ama olmuyor hocam, normal yayında da çok akıcılık yok, titreme var, kare atlıyor gibi ama tam öyle değil, mutlaka bir adı vardır bunun ama bilmiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.