Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
13.447
Cevap
219
Favori
120.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1065
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 197
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 104
  • Favoriye Eklediklerim 222
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sadays (794 mesaj) RANCH SOS (614 mesaj) RNNN (603 mesaj) owolfo (314 mesaj) drangela61 (269 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5386 mesaj) Mobil (4672 mesaj) Tablet (28 mesaj) Mini (1007 mesaj) Uygulama (2698 mesaj) (38 mesaj)
  • @
16 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]
Giriş
    168 Mesaj

TV Almayı düşünüyorum 55Q80T yada 55Q95 arasındayım ancak 2021 modellerde mart ayı gibi çıkacak deniyor. Fiyatları nasıl olacak, beklemek mantıklı mı karar veremedim?

Şu an 55Q95 12500 civarında, neo led serisi bu fiyatlardan mı çıkar yoksa daha yüksek mi olur.

Sizce beklemeli miyim?

• Er
    9 Mesaj
    Q8 Q9 Q95 almak isteyen arkadaslar siddetle tavsiyemdir philips 65oled935+ i bi teknoloji magazasina girip gorsunler.. elimde samsung 65Q9fn 2018 model philips 65oled935+ 2020 model sifir garantisibaslamadi henuz.. 65ks9500 2016 model tv ler var..cihazlarin 2 sini satacagim..side by side oyun haric ne isterseniz karsilastirabilirim... oyun konsolum yok 2 yil once biraktim..sormak istedikleriniz olursa seve cvplarim..ama youtube 4k hdr oyuncularin paylastiklari videolari yan yana oynatibilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdance18 -- 9 Şubat 2021; 5:55:56 >
  • Yüzbaşı
    680 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serdance18

Q8 Q9 Q95 almak isteyen arkadaslar siddetle tavsiyemdir philips 65oled935+ i bi teknoloji magazasina girip gorsunler.. elimde samsung 65Q9fn 2018 model philips 65oled935+ 2020 model sifir garantisibaslamadi henuz.. 65ks9500 2016 model tv ler var..cihazlarin 2 sini satacagim..side by side oyun haric ne isterseniz karsilastirabilirim... oyun konsolum yok 2 yil once biraktim..sormak istedikleriniz olursa seve cvplarim..ama youtube 4k hdr oyuncularin paylastiklari videolari yan yana oynatibilirim

yeriniz neresi

• Er
    9 Mesaj

Istanbulda esenyurt mehmet akif ersoy mah.
    |
    |
    aksu01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    616 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Steelbow

TV Almayı düşünüyorum 55Q80T yada 55Q95 arasındayım ancak 2021 modellerde mart ayı gibi çıkacak deniyor. Fiyatları nasıl olacak, beklemek mantıklı mı karar veremedim?

Şu an 55Q95 12500 civarında, neo led serisi bu fiyatlardan mı çıkar yoksa daha yüksek mi olur.

Sizce beklemeli miyim?

Kim diyor mart gibi hocam. Hangi yetkiliye sorsam yaz gibi diyor. Geçen senede öyle gelmiş sanırım. Pandemiden dolayı gecikmeler kesinlikle olacak gibi. Paran varsa Q95T, yoksa Q80T al devam et.

|
    |
  • Onbaşı
    35 Mesaj

Kart değişti dediğin gibi olmadı.Ana merkez aradı bana yaptıkları teklif kartı değişelim 1.000 tl mağduriyet parası verelim dediler.Zaten kart değişti olmadı dedim🤣 hem de para istemeden.(Bunlar acaba alt servisin yaptığını okumadılar mı?)Alt servise gittim durumu anlattım..değişen kartı bana neden ana merkez tekrar teklif ettiğini söyledim.onların son kez bir defa daha aradıklarımın prosedür olduğunu söylediler.Neyse ben ana merkeze komple cihaz değişimi istedim.tama dediler Bekliyoruz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cengiz-83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6344 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serdance18

935in fiyati nedir hocam

|
    |
  • Er
    9 Mesaj
    65 935 i 65 805 fiyatina vericem..daha 2 haftalik cihaz kutusundan cikan bir naylon bile atmadim..faturasi var 2 yil garantili.. faturada kaca aldigimida gorursunuz.. sifir niyetine alicaksiniz.. 805 le ses goruntu olarak ciddi fark var..ikisinide cok inceledim almadan once.. ayrica biliyosunuz bu is sans isi falsolu paneller cikabiliyo her markada..kismet bu kusursuz cikti ne piksel hatasi nede baska bisey..gelip gonul rahatligiyla dilediginiz kadar test edebilirsiniz..
    |
    |
  • Binbaşı
    1837 Mesaj
    Bu aralar Televizyon arıyorum fakat aklımda birçok soru işareti var. OLed de ekran yanması sorununu olduğu söyleniyor. Aynı durum samsung da QLed için de geçerli mi acaba. Birde hangi panelli kullanıyorlar acaba

|
    |
  • Yarbay
    6515 Mesaj

58 ekran tv bakıyorum 58Q60T denk geldim ama panel 50hz herhalde başka tavsiyeleriniz varmıdır 7-8k arası. teşekkürler.

|
    |
  • Binbaşı
    1408 Mesaj

Kesinlikle dogru tespit The Aeronauts filminde daha once hdr10+ ikonu cikiyordu ancak su an çıkmıyor, ve dunya uzerinde bu problemi yasayan kisilerde var samsungun disccusion forumlarina yazmislar ama malesef samsung buna hic bir sekilde cevap yazmamis.

Netflixte sorun yok hdr ikonu gozukuyor ancak amazon malesef sorunlu..

|
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    Arkadaşlar geçen yazdım ama gören olmadı sanırım, 65q80t kullanıyorum, ekran koruyucu öneriyormusunuz?
    TV yi kuran servis 750 TL civarında bir tutar ile yapabileceğini söyledi, görüntü kalitesi bozluyor mu? Küçük bir kızım var, tv ile işi yok burdu kırdı da ama bilemedim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj

Merhaba arkadaşlar, geçenlerde q80t aldım, parakart kampanyası için başvurmuştum ama reddetmişler. Sebep olarak da kurulum belgesinde televizyonun seri no. sunun bulunmadığı yazıyor gönderdikleri red mesajında. Ancak seri no yazıyor. Kuruluma gelen samsung elemanı elle doldurdu. Zaten red mesajını bile saat 19.59 da atmışlar ve 20.00 da müşteri temsilcisi çağrı hattı kapanıyor. Bunu bile hesaplamışlar. Çağrı merkezine ertesi gün ulaştım, dalga geçer gibi fotoğrafta seri no.nun belli olmadığını bu sebeple reddedildiğini söylediler. Kampanya başvuru formlarına yüksek çözünürlüklü foto yüklenmesine izin vermiyor, geçersiz dosya olarak kalıyor. Bu nasıl kurumsal firma anlamadım. Hiç tahmin etmezdim böyle küçük hesaplar yapacaklarını. Samsung gibi kurumsal bir firmanın 600TL için böyle oyunlara başvurmasını beklemezdim. Şikayetvar'a baktım, aynı durumdan muzdarip bir sürü kişi varmış. Aranızda aynı durumu yaşayan/konu hakkında bir fikri olan varsa çok sevinirim. Değilse de haber vermiş olayım, iki kere düşünün Samsung almadan önce derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profx -- 10 Şubat 2021; 22:57:25 >

• Yüzbaşı
    598 Mesaj

Yanlış yapmışlar ama En azından cevap vermişler 3 ayı geçti ne mesaj var ne bilgi 😄
    |
    |
    profx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    168 Mesaj

55Q80T aldım bugün kurulumu yapıldı ancak hard diskim de bulunan filmleri oynatmıyor. Bunun bir yolu yokmudur? Başka bir player yüklemek gibi? 2011 model eski tv'de her formatı oynatırken 2020 model 10000 TL verdiğim tv'nin oynatmaması çok saçma. Çok büyük hayal kırıklığı oldu benim için, salonumda film kolleksiyonu mu izleyemeyecek miyim şimdi?

• Yüzbaşı
    598 Mesaj

USB yi mi görmüyor
    Filmleri mi görmüyor
    Filmleri mi açmıyor Nasıl bir hata veriyor
    Flash formatınız nedir
    Filmlerin uzantısı nedir
    |
    |
    Steelbow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    764 Mesaj

Benim de iade ettiğim Samsung tv için 2 adet ininal kart geldi evime 😄 ama aktif ettirmedim çünkü sonradan geri ödenmesi gerektiğini okumuştum şartlarda
    |
    |
    gokaykac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15200 Mesaj

Filmlerinizin ses formatı nedir?

Filmlerinizin codec formatı nedir?

Bazı formatlar günümüzde artık kullanılmadığı için yeni nesil teknolojik ürünler o formatları desteklemiyor.

Fimler Dts ses formatına sahipse Tv ondan dolayı açmayabilir videoları. Samsung dahil çoğu marka Dts ses fırmatını desteklemiyor. Gerçi Dts videolarda videoları açıp sesi açmaz.

Bu arada hdd de yer alan ve ilk açmaya çalıştığınız video sadece desteklenmeyen bir formatsa normalde açması gereken diğer filmleride açmayabilir. Böyle bir durumda usb cihazınızı pc bağlayıp açın içinde 2 tane daha önce olmayan dosya göreceksiniz. O dosyaları silin.

|
    |
    Steelbow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    455 Mesaj

Q80R için sıralı kanal listesi elinde olan var mı acaba , tşk ederim

|
    |
  • Yüzbaşı
    598 Mesaj

Çok iyiymiş 😀 bence de kullanmayın hatta haber edin.
    Peki kontrol ediliyordan sonra hiç mesaj veya mail geldi mi size
    |
    |
    east10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.