Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.339
Cevap
379
Favori
636.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ACİL:internetten tv alacağım ama satıcılar samsung garantili değil.
    Amazonda aslan grup
    Trendyolda kırmızı elma vb
    Bunlardan alsam ne olur sıkıntı olur mu?
    Samsung 75Q95T başka hiçbir yerde yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taşkınkadıoğlu T kullanıcısına yanıt
    Ben almazdım tv ler çok hassas olası bir sıkıntıda başınız ağrımasın
  • Haklısın da benim acil bu tv yi almam getek.ana bayilere de sordum yok yok yok

• Mesala burada samsungtürkiye garanti diyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kumanda tuş koruması almadığıma pişman oldum. 2 masa arasına sıkıştı kumanda, hafif bir kozmetik çizik oluştu sağ tarafta.

Çalışmasında bir sıkıntı yok ancak aşağı bastığım yuvarlak mouse gibi olan tuş daha fazla ses çıkarmaya başladı eskisinden.

Tuşları gösterebileceğim ya da yapabileceğim bir şey var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BahadirAykt -- 26 Ocak 2021; 7:41:47 >
  • serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorum
  • Hic bilgi alan var mi 2021 samsung serisi ne zaman turkiyede satista olacakmis?
  • BahadirAykt B kullanıcısına yanıt
    Telefondan yönetiyorum tv yi kumanda kadar rahat değil tabi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: eapantherea

Hic bilgi alan var mi 2021 samsung serisi ne zaman turkiyede satista olacakmis?

Samsung tv modellerini dünya genelinde mart sonu piyasaya sürüyor diye biliyorum. Ama pandemi yüzünden gecikme olursa o ayrı.

• Bixby açınca ekranın yarısı kararmaya başladı aynı durumda olan var mı
  • Arkadaşlar, Q80R model televizyonum var, reset atmadan önce Ambiyans-Dekor bölümünde 10'u geçik içerik varken resetten sonra 4'e düştü. Diğerlerini nasıl yükleyebilirim acaba?

• Şaka gibi. Kumandanın arkasını açmak için kesici alet kullanmak gerekiyor galiba. Ben de QE60TA var kumandasının arkası nasıl açılacak anlamadığım için akıllı kumanda ile ilgili videolara bakayım dedim baktığım 3-4 farklı videoda arkasını açarken bıçak kullanıyorlar. Arka kısmı basit şekilde açılamayan kumanda yapmağı kim akıl etmiş Samsung da merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 26 Ocak 2021; 20:11:2 >

• 2021 Modeller Hakkında Teknik Bilgiye Ulaşan Arkadaşlar Burdan Yazsın,Şubat Ayı Geldi Çattı,Ne Yapmış Gelişmeler Neler Görelim Hep Beraber 

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt

Gelişme daha fazla dirty screen effect ve daha fazla banding başka bir gelişme olmaz.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Yani trye de dunya ile ayni anda gelir mi?
  • Arkadaşlar Samsung 55 Q80R 3 yıl uzatılmış garantiyle birlikte 9000 tl ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damasyus -- 26 Ocak 2021; 23:59:26 >
  • BVBLİFE kullanıcısına yanıt

Aynen Hocam Öylede,Vakit Ayıramadığım İçin Tv Teknolojisine Ondan Sordum Şu Sıralar 

• TCL C 715 tv ile 55Q95T karşılaştırması var mıdır? bulamadım da..

bir de bu TCL tv ile ilgili yorumu olan var mıdır?

• insane1907 kullanıcısına yanıt

hocam bunlar karşılaştırılacak tv ler değilki karşılaştırması olsun q70t bile eziyor bahsettiğiniz modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 27 Ocak 2021; 13:57:1 >

• 
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.