Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.339
Cevap
379
Favori
636.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet, servisin gerek kurulumda gerekse değişim sürecinde hızlı ve kibar yaklaşımı da hoşuma gitti fazlasıyla. Philips için sıkıntı yaşamıştım mesela ama ilden ile de değişebilir sanıyorum kişilerin tutumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Milletin aldığı tv lere bak arkadaş.

ben o duvara pek güvenemedim. alçıpan gibi duruyor.

geçen yıl 2 tane samsung tv aldım ikisinde de böyle ekranda koruma jelatini yoktu. bunlara niye koymuşlar.

• DARKBLUE82 D kullanıcısına yanıt

Samsung sitesinden güncelleme bulup usb ile güncellerseniz sorun belki düzelir. Bixby rusça çıkması garip geldi çünkü Samsung'un sitesinde bixby metin dil destekleri arasında Rusça yazılmamış. Bu arada Samsunglar Türkiye ağırlıklı üretilmesine rağmen nedense Ses Etkileşimi kısmında Rusça yazıyor. (İngilizce çalışıyor ama nedense sitede Rusça yazıyor tv'lerin sayfalarında)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dorakoh D kullanıcısına yanıt
    Ama hergün atılmazki
  • Arkadaşlar 1374 yazilim güncellemesi gelmiş kullandigim tv 50Q60 serisi bu guncellemede ne gibi yenilikler var acaba.

• https://www.hepsiburada.com/wandglass-samsung-qe55q80t-55-tv-tv-ekran-koruyucu-p-HBV00000XBHLQ?magaza=TVGUARD

Arkadaşlar bu ekran koruyucu, direk böyle konularak mı kullanıyor acaba. Media market ve teknosa da sorduk, biz monte etmeye geleceğiz dediler alırsanız. Ona da 500 lira fiyat verdiler. Hava kabarcık yaparsınız dediler.

Bu ekran koruyucular iki tip mi böyle.
  • Hocam teşekkürler.. Gönderdiğim linkte kaç mm olduğu yazmıyor. Mahsuru yok ise nereden aldınız link atma imkanınız varsa çok sevinirim.
  • Çok çok teşekkürler ilgin için 🙏
  • bu kılıfı almaya karar verdim. geçen haftaya göre 2 lira zam yemiş ama ne yapalım vergisi ile birlikte 102.72₺ olarak hesapladım. doğru mudur? (%20+%20+8.80₺ olarak) sipariş geçeceğim

TRY 46.80 30% İndirim | Uzaktan kumanda durum için Samsung QLED akıllı ses TV BN59-01312M BN59-01259E BN59-01312G BN59-01312F kapak silikon darbeye
    https://tr.aliexpress.com/item/4001171155429.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=20039348003&tt=MG&aff_platform=default&sk=_m0biAzr&aff_trace_key=f2b0a2a0a21f4c4a933da474626ae464-1611074294189-05853-_m0biAzr&shareId=20039348003&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=eed73649792142269c83347911628aac

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar 75 inç tv alıyorum.internet siteleriN11.com, Amazon, hepsiburada.com garantili mi acaba yoksa bayiden mi alsam ne dersiniz?

• 55q70t en iyi görüntü ayarını tarif edebilecek arkadaş yok mu acaba ?

• smyrna kullanıcısına yanıt

hocam kumanda zaten 200tl..100tl için böyle çirkin görüntüye rahatsız kullanıma gerek varmı sizce :)

• RNNN kullanıcısına yanıt
    ömürlük kullanım için kılıf alma isteğim var. 3 metreden atılsa bir şey olmuyormuş yani bildiğiniz ömür boyu kullanım. sadece pil değişimi yaparım. aldığımdan beri birkaç kez yere düşürdüm bir şey olmadı. bu ürün için aktif kuponum vardı ama şimdi o da yok. fiyat herhalde 130 lirayı buluyor şu an.

• smyrna kullanıcısına yanıt

valla hocam bilemedim çok kalitesiz çirkin duruyor kişisel tercihtir tabi ama bu görüntüye ve kullanıma katlanacağıma bozulunca yenisini almak daha mantıklı geliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: taşkınkadıoğlu

Arkadaşlar 75 inç tv alıyorum.internet siteleriN11.com, Amazon, hepsiburada.com garantili mi acaba yoksa bayiden mi alsam ne dersiniz?

Hepsiburada ve Amazon da satıcı kendileri olurlarsa %100 samsung garantisi var. Satıcı başkalarıysa sayfada resmi samsung garantisi var mı bu belirtilir. Mesela kurulum için samsung servisi arayın diye yazar.

Vatanbilgisayar'dan da bakabilirsiniz Tv. Orası da zaman zaman uygun fiyata Tv satar. Ben 50''qe60ta oradan aldım.

• RNNN kullanıcısına yanıt

Tv kumandaları için telefon ekran koruyucularına benzer tarzda kılıflar da var onlardan da alabilirler. Yalnız uygularken saç kurutma cihazlarıyla hava üfleyip kumandaya yapışmaları sağlanıyor. Öyle gördüm bir kaç fotoğrafta

• Merhaba, uzun bekleyiş sonucunda 55Q80R ye ulaştım. Ancak bu sefer de montaj esnasında ölü piksel çıktığı için değişim süreci başladı. Bugün arayıp panel değişimi teklif ettiler. Panel değişimi ile ilgili hiç tecrübem olmadığı için bilemedim. Fikri olan var ise paylaşabilir mi?

• Hiçbir sıkıntı olmaz ama değiştirecekleri panelin q80r panel olduğunu ben nereden bileceğim diye sorun servise başka bir paneli kabul etmeyin

• sadays S kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler değerli bilgi için. Aynı endişe ile bu soruyu sordum. "Kapalı kutu ambalajında gelecek ve evde açacaklar zaten "dediler.

• sadays S kullanıcısına yanıt

Şimdi tekrar aradılar. Atölye ye gidip orada yapılacakmış. Artık geldiğinde ekrandaki bilgi ekranından kontrol edeceğiz.

• 
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.