Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (585. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.333
Cevap
379
Favori
636.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün 13.799 olan 65q80t tv bugün 14.499 olmuş. Şansıma dün akşam satın aldım. Çarşamba günü getirecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arçelik oledlerde kampanya varmış beyler 65" 9999 tl demişler diye duydum kaçmaz bence

• cimbomlusinan kullanıcısına yanıt
    Bunu hangi adrese yada maile atacağız hocam..
  • Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

Q80 T modem seçiyor :) evde ki modem ile telefon ve pc ye girer iken sıkıntı yok. Ama TV kabul etmiyor bununla çalışmam diyor.7/ 8 yıllık modemim inca idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Q80 T modem seçiyor :) evde ki modem ile telefon ve pc ye girer iken sıkıntı yok. Ama TV kabul etmiyor bununla çalışmam diyor.7/ 8 yıllık modemim inca idi.

Hocam mümkünse de demeyeceğim, ne yapın edin direk kablo çekin tvye ve modeme kabloyla bağlayın. Uğraşmazsınız bir daha.

• 55Q80R televizyonumda ölü piksel çıkması üzerine tüketici hakem heyeti para iadesi kararı verdi.

Yerine 65Q95T aldım. Panelin sol üst köşesinde yaklaşık 20cm boyunda bir karartı var, bu sebeple değişim talep ettim.

Şansıma vertical banding' in çok çok az olduğu bir panel denk geldi onda da sol üst köşedeki karartı canımı sıktı.

Samsung genel merkezi bu karartıya da normal demez ve yenisini gönderirlerse kullanan arkadaşlara bazı sorularım olacak.

-Siyahlar 80R a göre daha derin ancak karanlık sahnelerde detay kaybının daha fazla olduğunu hissediyorum. İdeal sonuca ulaştığınız kalibrasyon ayarlarınızı burada paylaşabilir misiniz?

-TV' yi monitör olarakta kullanıyorum. Masaüstünde text ler biraz bozuk görünüyor. Paugge 2.0b kablo kullanıyorum, bu kablo 4k60Hz destekli. Kabloyu 2.1 versiyon alsam ve HDMI 4 ten bağlasam sizce yazılar falan düzelebilir mi? (malumunuz cihaz 4k120hz destekliyor)

• merhaba ben 55q80t kullanıyorum aynı markanın 2.1 kablosu ile. keskim görüntü almam imkansıza yakın sanırım tvlerde. monitör olarak kullanmak çok iyi değil masaüstü için. ama arada fifa oynuyorum eski 43 inc philips 4k monitörümden daha akışkan görüntü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kara Kitap K kullanıcısına yanıt

55Q80R monitör olarak oldukça keskin bir görüntü veriyordu. Özellikle text ve masaüstü simgeler falan hiç rahatsız edici değildi.

Sanırım kablodan kaynaklanıyor. Kabloyu değiştirip 4k 120 hz e ayarladıktan sonra piksel biçimini değiştirecem.

Radeon software ayarlarında sadece 8bit seçebiliyorum şuanda. 10 bite geçmiyor RGB 4.4.4 te

Sizde ekran kartınızın ayarlarından ince ayar yapabilirsiniz. Bi deneyin bakalım belki benimde gözden kaçırdığım bir şeyler vardır.

• Mineral kullanıcısına yanıt
    1 hafta sonra keşke daha büyük olsaydı diceksiniz,
  • Merhaba ;
    Tv de yer alan bu durum normal mi ? Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UoH -- 1 Aralık 2020; 21:33:45 >
  • Cumartesi Vatan'dan verdiğim sipariş bugün geldi. Evde değildim kargo geldiğinde, servis içinde akşam geri dönüş yaptılar , ben de işten izin almadığım için Perşembe kurulum istedim. Kutuda sıkıntı göremedim. Arka tarafında az bir eziklik, bir de ön tarafın altında köpük bölümüne gelen yerde aynı az eziklik vardı. Bant tek şerit halinde gözüküyor, 2. bant izi yok.

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: UoH

Merhaba ;
    Tv de yer alan bu durum normal mi ?

TV'niz hangi model ve kaç inç?

• antares079 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun benim bantta aynı böyleydi bir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skymasterrr

Hayırlı olsun benim bantta aynı böyleydi bir sorun yok.

Teşekkürler..

• antares079 kullanıcısına yanıt
    58Q60T
  • quote:

Orijinalden alıntı: CueMaker

55Q80R monitör olarak oldukça keskin bir görüntü veriyordu. Özellikle text ve masaüstü simgeler falan hiç rahatsız edici değildi.

Sanırım kablodan kaynaklanıyor. Kabloyu değiştirip 4k 120 hz e ayarladıktan sonra piksel biçimini değiştirecem.

Radeon software ayarlarında sadece 8bit seçebiliyorum şuanda. 10 bite geçmiyor RGB 4.4.4 te

Sizde ekran kartınızın ayarlarından ince ayar yapabilirsiniz. Bi deneyin bakalım belki benimde gözden kaçırdığım bir şeyler vardır.

belki ben biraz takıntılıyım. ekran kartı olarak nvidia 1660 süper var bende ve kontrol panelde 4k 120 hz olarak ayarlarsam sadece 4:2:0 ve 8 bit alabiliyorum ve karakter renklerinde bozulma oluyor. windows altından görüntülemeyi % 125-150 yaparsam daha net tabi ama % 100 görüntüsünden çok da memnun değilim. tv ayarları da görüntüleme standart, (oyun dışında oyun modunu aktif hale getirmiyorum) parlaklık 25 kontras 35 keskinlik 7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Kitap -- 1 Aralık 2020; 20:51:37 >

• falconeye66 kullanıcısına yanıt
    Telefon prizi sağlam olan tek yer holde ki priz hocam... Oradan salona kablo hoş durmayacak. Hem holde merkezde olunca modem her yerden sinyali güzel alıyor. Modemi değiştirdim artık şuan bağlandık şükür. Alacakların aklında bulunsun modemi çok eski model olanlar da bu sorun yaşanabilir.
  • Her iki modemde de kanal 2.4 idi hocam.. Gerçekten anlam veremedim servis değiştirin modemi dediğinde. Hatta yeni modem alırken dedim içimden buda girmez ise yazık olacak diye :)) Ama ilginçtir modem değişince hemen saniyesine girdi. İnca servisi aradım almadan önce dedim böyle böyle evde ki tüm cihazlar modeme bağlanır iken smart TV modemi gördüğü bulduğu halde bağlantı hatası veriyor dedim. Evet olabilir bu tarz şikayetler aldık ilk yeni çıkan modemlerimiz de. Sürüm yükseltin olmazsa yeni sürüm bir modem edinin dedi. Gene aklıma yatmadı bu açıklama ama, dedim 7 8 yıllık modem, olmazsa bile modemi yenilemiş olurum.
  • UoH kullanıcısına yanıt
    Hangi video bu ya da sadece video geçişlerimi aynı görüntüye farklı zamanlarda tekrar bakın aynı görünmeyecektir bazen sıfıra yakın oluyor bazen de böyle yoğun
  • Arkadaşlar 55 samsung Q80 R nakit ihtiyacından dolayı satılıktır ilan no:880988665

ilgilenen arkadaşlara irtibata geçebilir.

selamlar.

• 
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.