Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
13.122
Cevap
219
Favori
95.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1031
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 197
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 104
  • Favoriye Eklediklerim 222
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sadays (793 mesaj) RANCH SOS (614 mesaj) RNNN (579 mesaj) owolfo (314 mesaj) drangela61 (269 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5207 mesaj) Mobil (4577 mesaj) Tablet (28 mesaj) Mini (981 mesaj) Uygulama (2698 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]
Giriş
    107 Mesaj

Ben Göremedim
    |
    |
    nuwanda87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6235 Mesaj

Tv yi iphone üzerinde izleyebiliyor musunuz? Ve nasıl yapıyorsunuz. İphoneyi Tv ye yansıtmayı hallettim ama Tv yi iphoneye aktarmak için ne yapmak gerekli. Iphoneden pek anlamadığım için çözemedim.
    |
    |
    skymasterrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6235 Mesaj

Uygulamalarda TV+ olarak görünüyor. Bende de var.
    |
    |
    nba05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj

Hocam tv den iphone u izliyorum.yanlış anlamayında iphone dan tvyi niye izliyosunuz? :)
    |
    |
    Gopc@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6235 Mesaj

Hanım için istiyorum. Tv nin çift taraflı yansıtma desteği var. Benim Note8 ile mutfaktayken Tvyi aktarıp izleyebiliyoruz (test ettim sadece) şimdi hanım bazen mutfağa kaçıyor ve orada tv yok. Madem senin telefonda oluyor iphoneda da olması lazım. Mutfağa gittiğimde tvyi senin gibi izlemek istiyorum diyor. O nedenle sordum. Yoksa iphoneyi tvye aktarıyoruz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj

Mantıklı hocam ... ben bilmiyorum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    758 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    c_green_1907

Merhaba. TV görüntüsünü telefona nasıl aktariyorsunuz. tesekkurler.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj

Bunu nasıl yapıyorsunuz sadece Samsung telefonlarda işe yarar diye kafa yormadım
    |
    |
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj

İki ayrı kaynaktan aynı anda kulaklık yardımıyla vs ses almayı başarabiliyor musunuz? Yansıttık iyi güzel de iPhone da ses çıkışını seçemiyorum sesler arası seçim yapmak zorunda kalıyoruz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj

Hocam direk airpay ile
    |
    |
    gokaykac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    Read dead de görüntü ayarı yapmadan oynuyordum bi ayar çektim efsane oldu ayarları kendinize göre yapın mutlaka
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj

|
    |
  • Yarbay
    3530 Mesaj
    Q60’da ve tu8000 de tv+ mevcut. Ama q60da tivibugo uygulaması varken tu8000 de yok. Olmayanlar da bu tip bir şey olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6235 Mesaj

Vlla bu konuda iphone konusunda bilgi sahibi biri yazsa iyi olur. Ben pek anlamıyom iphoneden Androidciyim ben. İphonedeki videoyu oynattığımda tvden ya ses olarak tvyi yada yansıtılan iphonenu seçebiliyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    3530 Mesaj

dediği doğrudur hocam, düşününce bir twitch yok arada lazım oluyor, bir de bazen lazım oluyor fox tv uygulaması mesela tvde 5dk da bir reklam sokuyor araya diziyi izlerken. Apple tvde şimdilik reklam çıkmıyor.

|
    |
  • Yarbay
    3530 Mesaj

Bende yazdığım 2 model var, ikisinde de mevcut.

samsung app mağazası bir tuhaf çalışıyor. Androidden kaçalım dedik başka sorunlar çıkıyor.

|
    |
    UoH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj

Bazen ambiyas modu indirmiyor
    Bazen uygulama da sunuculara erişilemiyor diyor
    Çoğunlukla uygulamaları indirmeden önce fişten çekmem gerekiyor ama bunlarla sınırlı kalır 😊
    |
    |
    nuwanda87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    Arkadaşlar merhabalar,

Hali hazırda 55PUS7600 Philips TV kullanıyorum. Ancak şimdilerde daha büyük ekranı olan ikinci bir TV alarak sinema odası yapmayı düşünüyorum. En az 75'' ekran boyutundaki tvleri araştırıyorum. Şu an kafamda hem fiyat hem de isteklerim doğrultusunda Samsung'un q70t modeli var. Merak ettiğim konu sayfalarca ışık sızması.,ekranda oluşan gölgelenme problemleri vs. Okudum, canımı sıktı. Merak ettiğim mevcut kullandığım pus7600 den görüntüsü farkı q70t den çok bariz farklı olur mu? Değer mi q70t ye geçmek ya da başka bir TV modelinne mi bakayım? Neticede kullandığım TV'nin panelinden vs memnunum sadece boyut olarak başka bir TV arıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum.

İyi akşamlar

Başka bir TV tavsiyesi için bütçem maksimum 18bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf87 -- 29 Kasım 2020; 0:20:21 >
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    İyi akşamlar. Q95t geldi ve kurulumu yapıldı. Alışma sürecindeyim. Ama şunu rahatlıkla söyleye bilirim. Görüntü açısından eski panelimle arasında dağlar kadar var. ( ki o panelde zamanının bir kaç gömlek üzereinde bir paneldi. Ues7000 serisi Şimdi için bile pek çok markaya kafa tutabilir.)
    Q95t kaç kumandayla geliyor. Araştırdığım kadarı ile yurtdışında 2 kumanda veriliyor. Akıllı kumandası metal. Benim cihazda kutudan sadece plastik akıllı kumanda çıktı. Standart kumanda yok. Sizdeki durumda böylemidir.
  • Yarbay
    3530 Mesaj

Valla hocam ben 1 sene olacak q60’ı alalı şurada 1aydır tüm uygulamalara erişim sağlayabiliyorum. Superinline’nın verdiğim modem yüzünden mesela puhu tv,foxtv gibi uygulamalarda video oynatmıyordu. Router alarak çözdüm sorunu.

yani hem harici cihaz olmasın istiyoruz apple tv gibi ama en sorunsuzu da bu oluyor işte.

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.