Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (584. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.293
Cevap
375
Favori
630.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam
  • Kardeşim hayırlı olsun ,
    Ben de tv alacağım ve 65q70t düşünüyorum. İzlenimlerini paylaşabilir misin? Ben oyun oynamıyorum, ama çok sinema seyrederim, filmlerde iyi bir performans veren model yeter bana.. Q80t fazla mı gelir yoksa Q80t film izlerken bile q70 i ezip geçer mi sence?
    Saygılarımla..
  • Awesome kullanıcısına yanıt
    Bilgi edinirsen haber ver knk
  • Turkcell Tv+ Uygulaması Vasat derecede kötü , Bu durum uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarda da aynı mı?
  • nba05 kullanıcısına yanıt
    Ben giriş dahi yapamıyorum 😄 yeni geldi markete biraz süre tanınmalı.
  • Şunu gördüm amazon da hdr destekli film dizileri açtığımızda hdr 10+ devreye giriyor ancak netflixte destekliyorsa sadece hdr devreye giriyor aynı filmler olsa farka bakacaktım ama karşılaştıramadım.
  • Arkadaşlar QLED aldık ettik hdr10+'da var şimdi buna içerik nerden bulabiliriz?
    Elimde Netflix var üyelik olarak onunda görüntü kalitesini beğenmiyorum, renderlanmış oluyor yoğun trafikten dolayı.
  • Amazon Prime'a üye olacaksınız hdr10+ desteği amazon prime'ın var
  • Lazzow kullanıcısına yanıt

Apple tv uygulamasından film alabilirsiniz.

• skymasterrr kullanıcısına yanıt

2 kere başvurdum Nedense reddedilmişti En son 17 kasımda başvurmuştum Bu sefer mesajda gelmedi kabul edildi yada reddedildi babında Dün pazar sabahı kurye getirdi

• hardday kullanıcısına yanıt

Merhaba

Biri fatura fotoğrafı diğeri kurulum servisi kurulumu yaptıktan sonra bıraktığı kağıt Bilgiler net görülür okunur olmalı fotoğraflarda

• Lazzow kullanıcısına yanıt
    Sizden önceki son mesajı bile okumuyorsunuz sanırım
  • gokaykac kullanıcısına yanıt
    😅
  • 65" q80t kurulumu bu gün yapıldı. Şöyle bir bakınca ekran gerçekten çok büyük geldi evde acaba 55 mi alsaydım diye düşündüm

• quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

Sizden önceki son mesajı bile okumuyorsunuz sanırım

Sizde benim ne demek istediğimi anlayamıyorsunuz galiba! 4k QLED hdr+ özelliklerini doya doya yaşamak için içerik yerleri tavsiyesi istemiştim. Amazon yazısını gördüm ama belki başka tavsiyelerde olur diye yazmıştım teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazzow

Sizde benim ne demek istediğimi anlayamıyorsunuz galiba! 4k QLED hdr+ özelliklerini doya doya yaşamak için içerik yerleri tavsiyesi istemiştim. Amazon yazısını gördüm ama belki başka tavsiyelerde olur diye yazmıştım teşekkürler.

Alıntıları Göster

hocam bluray remux indireceksiniz yada 4kmedia org dan demo indireceksiniz bluray hdr bitrate yüksek fazla içerik yok nette olanlarında bitrate düşük

• nba05 kullanıcısına yanıt

kötü kelimesi bile az kalır. uygulamaları indirmek zaten başlıbaşına dert q80t bu arada tv

• Mineral kullanıcısına yanıt
    Vertical banding testi yapabilir misiniz?
  • Kara Kitap K kullanıcısına yanıt
    Benim Tv Q70T , Umarım Güncelleme ile Sorun çözlğr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Vertical banding testi yapabilir misiniz?

Hocam evlendikten sonra kullanmak için aldım. Gözle görülür bir problem olmadığını görünce kurulumu yaptırıp kutuya kaldırdım şimdilik. Bu yüzden fazla ayrıntılı bir şekilde incelemedim.

• 
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.