Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.339
Cevap
379
Favori
636.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen üşenmedim yazdım . En azından belki birilerine yol göstermiş olurum. Küçüklüğümden beri hep paranin zor kazanıldigi ve kıymetli oldugu bir ortamda büyüdüm. Şunu bilir şunu söylerim bir mali alırken bir parayı da harcarken kazanacaksın 👍🏻 ayrıca ileriye dönük planlarınız da çok mantıklı 😂 sizde ne TV var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben onu bunu bilmem eğer sizi mutlu ettiyse kesinlikle 3 5 e bakılmamalı diye düşünüyorum bunu geçte olsa anladım  hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 21 Kasım 2020; 2:55:34 >
  • son bir kaç sayfaya baktım bu kadar sorun konuşulacağını düşünmemiştim. Qled kullanıyorum hiç bir panel sorunum yok diyen var mı? Işık sızması, bulutlanma, lekeli görüntü vs.

• Aynen öyle alırken de kazanacaksın. Ancak böyle kurumsal geçinen şirketlerin buna yanaşabileceklerini düşünmezdim. Muhtemelen mali durumları kötü . Ama biz hayır kurumu değiliz yapalım pazarlığı 😄 55 lik Q70T var bende 6 yaşında LG3D vardı LA serisi sadece tv olarak memnundum ne bulutlanma ne ışık sızması bilmedim bunu aldık o var mı bu var mı demekten tv den keyif alamıyoruz 😊 ancak özellikle malum abone olduğun platformlardan izlediğinizde fark muazzam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cLk kullanıcısına yanıt
    55Q80t var bir sorun yok

• Gecen sene 8 9bine qled aliniyordu simdi tu8 serisi.gitgide alim gucu dusuyor.

• merhabalar.. Malum önümüzdeki haftasonu indirim haftası olacak.. Ama gerçekten indirim olacak mı bilemiyoruz tabıı..55 q80t ve 95t fiyatlarını takip eden arkadaşlardan ricam bu modeller en düşük kaç tl ye geriledi para iade kampanyaları dahil.. Yardımcı olursanız sevinirim

• Boşuna para harcamayı samsung firması insanları 2 yıl için kandırıyor. 2 yıl sonra tüm tvler aşağıdaki gibi oluyor.

• tacettinikiz T kullanıcısına yanıt
    Evet tüm samsunlar böyle. Özel bir yazılım işliyorlar sisteme biz göremiyoruz arka planda çalışıyor. Tv sayacı 2 yıl olunca direk sorunlar başlıyor. Onda da farklı bir algoritma yapmışlar bu yapay zeka dedikleri zımbırtı sayesinde. Sorunların başlangıcını kişilere göre farklı tarihlere yayabiliyor şüphe çekmesin diye.

• gokaykac kullanıcısına yanıt
    Bende de 6 yıllık 47la660s vardı çok memnundum kullanıyorduk işte kırılınca yeni TV mecbur kaldık en son q80t ye karar verdim umarım yanlış karar olmaz bütçeme göre çok para verdim 💸💸 pişman olmamak için

• aynısıydı ben de yenisi gelince elden çıkardım gözlükler gidince bir cız ettim:)

• tacettinikiz T kullanıcısına yanıt

Q60R alacaktım çoğunda var mı bu sorunlar

• 2021 tvlerden haber yom mu

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk

son bir kaç sayfaya baktım bu kadar sorun konuşulacağını düşünmemiştim. Qled kullanıyorum hiç bir panel sorunum yok diyen var mı? Işık sızması, bulutlanma, lekeli görüntü vs.

82RU8000 sıfır sorun zift siyahlar

HB den Mayısta alınmıştı

• Hocam ben 55q80t kullanıyorum, konsol, netlfix, uydu hepsinde kullandım, şu ana kadar memnunum, o sebeple iş yerime de 85q80t modelini aldım. Bu sene en sorunsuz modellerden biri q80t galiba, en azından benim kullandığım tv öyle çıktı. Hocam net konuşamıyorum, çünkü herkes olmayan bir şey bir tvde olabiliyor. Umarım pişman olmazsınız

• taşkınkadıoğlu T kullanıcısına yanıt

Hocam, geçen gün mediamarkt gittim, yeni modeller haziran ayında geliyormuş. Bende bilgi varken vereyim dedim :) Hazirandan hazirana yenileniyorlar yani...

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk

son bir kaç sayfaya baktım bu kadar sorun konuşulacağını düşünmemiştim. Qled kullanıyorum hiç bir panel sorunum yok diyen var mı? Işık sızması, bulutlanma, lekeli görüntü vs.

55Q70T No problem

• gokaykac kullanıcısına yanıt
    Panel sordum servis 4400 TL dedi. 3D olmayan panel var 1500 2000 arası dendi yaptırmadım bende ama hala aklımda LG de çünkü telefondan bile TV izleyebiliyordum yemek yerken mutfakta balkonda falan takılırken on numara oluyordu :(

• Merhaba tu 8500 modelini almayı düşünüyordum. Acaba biraz daha koyup q60 mı alsam dedim. Samsung q60r 6999 tl den satıyor. 60t 50hz olduğunu için daha mantıklı geldi. Sonra q70 aklımı çeldi fakat fiyatı çok onun da. Bir de bu ekran sıkıntıları aklımı çok karıştırıyor. Ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XDiavell -- 22 Kasım 2020; 1:11:5 >
  • XDiavell X kullanıcısına yanıt

Hocam tavsiyesi veremem ama tu8500 ne kadar da kağıt üzerinde va panel de gözükse va değil pls yani ıps e yakın tv tavsiyesi ana konusunda alan 3 4 kişi hiç memnun kalmadı ıps gibi ışık sızması var dediler. Ona göre araştırıp alın derim yine de siz bilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.