Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.339
Cevap
379
Favori
636.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple iphone air play ile görüntüyü yansıtarak ekranı ikiye böldükten sonra mavi çerçeveyi yansıttığım görüntüye aldığımda ses çıkışında Bluetooth kulaklığı( bağlı bir kulaklık var) ya da soundbarı seçemiyorum. Bu sebeple iki ayrı görüntü olmasına rağmen kaynakların sesleri arasında seçim yapmak zorunda kalıyoru. Sonuç olarak özelliği daha az işlevli halde kullanabiliyorum. Yanlış yaptığım bir şey var mı. Yabancı dildeki videolardan tv kaynağı soundbarda iken yansıtılan görüntünün Bluetooth kulaklıktan ses alabildiği ifade edilmişti. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese selamlar,

Başka bir markaya bakarken daha önce araştırdığım q60r serisinden 82q60ratxtk model televizyon aldım, fakat uzantısının farklı olması şüphe uyandırdı.

Henüz televizyon gelmedi fakat aldığım televizyon 100hz mi orijinal sitesinde dahi yazmıyor. Burada bir kaç arkadaş ratxtk serilerinin 50hz olduğunu ve q60t ayarında olduğunu yazmış. Bu beni biraz endişelendirdi. Bu konuda doğru bilgi verebilecek birisi var mı?

İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam Samsung QE55Q60T 55" 4K Ultra HD Smart QLED TV n11 indirimi ile satın aldım ip tv kullandığım için aklımda soru işareti kaldı bu cihaza smart ip tv yüklenebiliyor mu ? Ayrıca bu tv tavsiye edermisiniz ? Nasıldır ? 6220 aldım

• carter17 kullanıcısına yanıt
    2019 çıkış yıllı 6 serileri sanırım 100hz

https://www.youtube.com/watch?v=g6_KwbY6IKM&feature=youtu.be
    Burada cevabı vardır

• volkancan1993 V kullanıcısına yanıt

Smartiptv var.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

Merhaba
    4K AI Görüntü Yükseltme
    Nedir tam olarak
    Bunun için herhangi bi komut vermemiz gerekiyor mu
    Akıllı mod tam olarak bunun karşılığı değil sanırım. Teşekkürler

arkadaşlar şu mesaja bir cevap verebilirmisini? bizde çok merak ediyoruz bunun için herhangi bir ayar veya bir işlem yapacakmıyız ? yoksa kendiliğinden otomatik olarak tv bu durumu yapıyor mu?

• 55q60r televizyonumda son zamanlarda Netflix den ya da ps4 den canlı yayına geçmek istediğimde canlı tv yazısı ekranda takılı kalıyor sadece arkadaki kanalın sesi geliyor. Televizyon o şekilde kalıyor ancak kapatma düğmesine uzun süre basılı tutup açıldığında normale dönüyor. Benzer sorun yaşayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 65q80t model tvye sahibim, normal tv kanallarında Netflix sdr yayınlarında bir sıkıntım yok fakat hdr içeriklerde parlaklık yetersiz geliyor. Dinamik modda kullanıyorum yapabileceğim başka bir şey var mı hdr için?

• Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt

Contrast enhancer ayarını yüksek yapıp deneyin farkedebilir.

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt
    Bir tık yükseltiyor hocam ama gökyüzü detaylarını öldürüyor bu sefer.

• 55q70 R 2019 modeli bulabileceğim bir yer var mı acaba

• w_ante_d W kullanıcısına yanıt
    Bence geçen yılın ürünlerini bulmak için zorlamayın iade veya teşhir ürünleri satmaya çalışırlar

hocam rtingste yazan resim modu dinamik karartma standart ayarını denedinizmi bu şekilde %10 pencere değeri 1314cdm2 çıkmış

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam bu pencere değeri ne oluyor? %10 olana mı bakmamız gerek? Bir de acaba hdr içeriklerde sorun yaşıyorum ya dolby vision olmadığı için mi bu sıkıntıyı yaşıyorum sizce?

• volkancan1993 V kullanıcısına yanıt
    55q60rat kullanıyorum bende , geçen sene 5200 e almıştım,sizin model ile farkları nedir bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim Samsung qled tvlerden kesinlikle memnun kalacaksınız.Bir yıldır kullanıyorum görüntü kalitesi olsun kullanışı olsun güzel bir tv.

• Shadow Operation S kullanıcısına yanıt
    tv yi güncellemeyi deneyin, ben aynı sorundan güncellme ile kurtuldum yalnız bend ede tv kapadıkta snra kendiliğinden açılıyor onu çözemedim bir türlü

• skymasterrr kullanıcısına yanıt

Bende öyle düşündüm ama 7500 e kadar 55 inc tv bakıyorum aklıma bi bu model geldi hiç bir yerde bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_ante_d -- 16 Kasım 2020; 23:34:5 >

ekranın %10 luk bölümünde tv nin çıkabildiği anlık ve sürekli parlaklık değerleri vardır pencere boyutu değiştikçe bu değerlerde değişir rtingste tüm değerler ölçülmüş şekilde mevcut hocam sizin sıkıntının dv ile alakası yok bence neden derseniz tv nin %50-100 pencere sürekli parlaklık değerleri çok düşük o yüzden yetersiz geliyor ben burda q80t ile alakalı bu tarz durumlardan bahsediyordum ama kullanıcılar yeterli olduğunu düşünüyordu halbuki günümüzde hdr içerikler anlık 1000nit ve üzerine çıkarken 400-600 gibi rakamlar çok düşük kalıyor hem izlenen içerik içibn hemde kullanıcı için örnek

şu videonun 7:22 - 8:11

aralığını izlerseniz fikir olur siz aslında hdr içerik izlerken bir çok vurguyu kaçırıyorsunuz

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]
    Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

• Q70R nin de HDR parlaklığından memnun değilim ben.

• baris007 B kullanıcısına yanıt

Yardım rica ettiğim konu ile sorunuzun ne ilgisi var!

• 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.