Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.339
Cevap
379
Favori
636.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 49q60r var puhutv trt atv uygulamalarından video izleyemiyorum. İstedigim videoya basıyorum sürekli halka dönüyor ama video açılmıyor sorun ne olabilir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de aynı uyarı geliyo. Yarın servis gelecekmiş. Adam 10 dk iş dedi. Servisten kayıt acın sizde

• szr_trace S kullanıcısına yanıt
    Net iptv’yi bende beğendim yanlız demo sürüm bitti. Lisanslamak istiyorum ama ödeme paypal üzerinden yapılması gerektiği için ödeme yapamıyorum bu sorunu nasıl aşarım bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doğrudur servisi dediğim gibi çağırın tanıtım yapacaklar

• mehmetalib M kullanıcısına yanıt

Başka 1 Q70T Kullanıcısı Hemen Hemen Benzer Proplemler

Siz Direk Para İade Almaya Çalışın,Değişim Bile Verilse Aynı Proplem Çıkabilir

Adamlarda Bu Sene Kalite ,Kontrol Yok, Leş Gibi Panelleri Piyasaya Sürüyorlar

Paranızı Kurtarın Hiç Durmayın Hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 14 Ekim 2020; 0:1:16 >

• TremoR666 kullanıcısına yanıt

Aynen çok nadir oluyor. Demek ki herkese olan bir konuymuş, endişe etmeme gerek kalmadı. :)

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt

Ayni problem evet. karanlıkta leş gibi bir deneyim cidden. İade isteyeceğim bu kadar olacağını hiç ama hiç tahmin etmemiştim. 8 bin tl bu tv. Ben artık bu markayla ilişkimi tamamen keseceğim kesin kararımı verdim.

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt

Bunlarda hem karanlik hem aydınlıkta cekilmis fotograflar 55q70t nin hali budur arkadaşlar. 8 bin tl

Gerçekten kötü gözüküyor. Mağazadan mı aldınız yoksa İnternet siparişimi ? Eğer Mağazadan aldıysanız bu problem tüketici hakem heyetine kadar gider maalesef. Samsung ve diğer markalar bunu arıza olarak kabul etmiyor. Tecrübe ile sabit. Hakkınızı sonuna kadar arayın. Can sıkıntısı maalesef ama böyle yürüyor işler ve yıpranma süreci de cabası

• Blue_İce1982 B kullanıcısına yanıt
    Ott player vardi uygulamalarda, oda hizli ve gruplandirarak calisiyor. Bu uygulama tamamen free. Deneyebilir siniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Televizyonu uzaktan izlediğimiz için 65 inch TV almak istiyorum ancak bütçem biraz kısıtlı. Ne tavsiye edersiniz? Vestel vs. uzun süre götürmez mi? 5-6 bin TL'ye.

PS4 oynuyoruz iki kişi sadece (online değil). Amazon Fire TV'den video izliyoruz 4K. İnternet sıkıntısı yok evin her yerinden 100 mbs mesh ağı kurulu.

• owolfo O kullanıcısına yanıt
    Hocam bu yılki tvlerden özellikle q60t ve q70t yi öven zaten hiçbirşeyden anlamıyordur. 2020 yılında kenar aydınlatma bir tv övülemez! Kenar aydınlatma nedir Allah aşkına. Firmalar neden hala yapar böyle tv bilmiyorum.

Bu yıl q80t ye de para verilmez.

Kağıt üzerinde ve gerçekten sorunsuz bir panele denk gelinirse q95t çok dolu çok ideal bir cihaz.

Ama bir arkadaşında dediği gibi bu yıl kalite kontrol hak getire. Geçen yıl bu kadar backlight bleeding yoktu q60larda. Ya da bu kadae fazla banding yoktu q70r, q80r ve q90r da. 10 cihazda 1 di belki sorunlu cihaz. Bu yıl maşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 14 Ekim 2020; 9:44:14 >
  • Mağazadan aldım maalesef. Ancak iade hakkımın olduğunu belirtip duruyorlar. Ayni şekilde serviste iade hakkından bahsetti. Bakalım ne olacak. Ama hiç yıpranmam açıkçası hakkımı ararim mahkemeye giderim. Siz de ayni sureci mi yaşadınız sonuç ne oldu merak ettim

Yasal olarak mağazadan alınmış ürüne hak tanınmıyor maalesef. Hangi mağazadan aldınız ona göre yardımcı olmaya çalışayım.

• Bilseydim burn in sorunu olma ihtimali olsa bile Oled alirdim. Bu nasil bir markaymiş anlamadim. Hayir nasil boyle bir sey uretirler onu da anlamadim. 10 yillik sony bravia tv vardi yeminle onun kalitesi zifiri karanlikta daha iyiydi.

• Mediamarket ankara ankamall.

• Ayrica bu bir sorun mu yoksa tum paneller mi bu şekilde. Bu konuda bilginiz var mi. Eger öyleyse her yerde bunu yayınlamak lazim. Çünkü içinde siyah renk olan hiç bir gorsel izlenemez demek bu.

Anladım. Teknosa olsaydı bir ay içinde iade edip tekrar tv alabiliyordunuz. Kayıt açtırıp servis çağırmanız gerek şu an onlarda fotoğraf çekip samsunga gönderiyor. Işık süzmesini kabul etmiyorlar yapısı böyle diyip.Siz YouTube üzerinden mavi ekran açıp tv ye çok yakından bakın birden fazla ölü piksel bulacaksınız muhtemelen. Oradan ilerleyin derim. Ben evet ışık süzmesini tüketici hakem heyetin ile kazandım. Ama yorucu süreç

• Sayın hocam haklı olmakla birlikte, buradaki forum kullanıcıları olarak bizler de herkesin aylık 7-8 bin lira gelire sahip olduğu algısına kapılarak yanlış yapıyoruz sanki..
    Evet gönül ister ki herkes Q95t kullanabilsin lakin gerçekler böyle değil.. O zaman bu adam TV izlemeyecek mi?
    Q60t giriş seviyesi cihazlar içerisinde nispeten umut vâdeden bir cihaz.. Q70t 55 inç va panel 100hz o fiyata başka cihaz yok.. Yoksa bana kalırsa da 8000 bu TV için fahiş bir fiyat.. Bu fiyata Q70r, xf90 alınıyordu ama artık yok..
    Ama adamın maksimum 8000 lirası varsa bu adam ne alacak? Daha iyi bir seçenek var mı?
    Q80t ortalama bir kullanıcı için iş görür bir cihaz ki rakibi xh90 ondan daha iyi değil..
    Q95t dediğiniz gibi sorunlu bir cihaz denk gelmediği sürece her şeyiyle mükemmel bir cihaz..
    tu serisine artık bir şey demek istemiyorum.. Aşırı öven de var aşırı yeren de.. Ama tu8500 alana kadar Q60t alınabilir..
    tu serisi yerine LG un serisi alınsın dendi, e onda da maalesef sorunlar baş gösterdi..
    İşin özü bu sene çoğu markada sorun var ve kalite düştü..
    Seneye daha iyi cihazlar gelir diyenler beklesin yok ben şimdi alacağım diyen olabildiğince en iyisini almaya çalışsın.. 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drangela61 -- 14 Ekim 2020; 18:10:50 >

Kenar aydınlatmalı bir çok tv bu şekilde maalesef. Yapıları gereği biraz öyleler. Sadece kimisinde daha çok belli oluyor kimisinde daha az. Şimdi az olan ileride çoğalabiliyor

• 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.