Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.762
Cevap
216
Favori
63.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 986
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 197
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 104
  • Favoriye Eklediklerim 219
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sadays (780 mesaj) RANCH SOS (614 mesaj) RNNN (559 mesaj) owolfo (314 mesaj) drangela61 (268 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4985 mesaj) Mobil (4437 mesaj) Tablet (28 mesaj) Mini (933 mesaj) Uygulama (2698 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]
Giriş
    269 Mesaj

Oyun değerlerinden kastın silah oyunları sanırım. Ben playstationda fifa ultimate oynarım. Yıllarca internet playsattion cafe işlettim baya vasat tvler ile oynadım :) Futbolda çok fark olacağını düşünmüyorum şahsen.
    |
    |
    BVBLİFE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Cnr Detailing

Selamlar bende 5570T alarak aranıza katıldım uzatılmış +3 yıl garanti uzattım ne olur ne olmaz totalde 5 yıl garanti sağlamış oldum çok cuzzi bir miktara Samsung dan aldım bu arada tv 7367₺ ye geldi.
    Bu fiyata nerden aldınız hocam ?

Orijinalden alıntı: aimar7

Bu fiyata nerden aldınız hocam ?

Alıntıları Göster
    Ankmall samsung hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Digitürkte lg soundbar dan ses gelmiyordu, digitürk hdmi kablosunu çıkartıp takınca düzeldi, belki öyle bir sorundur.

|
    |
    Rengar Bot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hangi modelinde 9 ms hocam

|
    |
    BVBLİFE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

genel anlamda q80t daha tatminkar bi tv hocam film konusu hariç xh90 modelinin q80t ye hiçbir artısı yok..
    |
    |
    kratostol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BVBLİFE

Sony XH90 kullandım bende ama oyun oynamak için ideal değil gecikme değerleri yüksek ben o yüzden bu sefer samsung tercih ettim 9 ms gibi düşük gecikmesi var. Sony de ise 24 ms.
    XH90'ı başka bir modelle karıştırıyor olmayın?

XH90 bu senenin yeni modellerinden ve PS5 ready diye tanıtılan modellerden.
    Rtings incelemesine göre ve diğer incelemelere göre input lag değeri çok iyi. (Kendi açıklamalarına göre 7.2, bağımsız kaynaklara göre yaklaşık 14-15ms civarı)https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x900hhttps://www.youtube.com/watch?v=ZDRMfo0ZV14

Aradaki fark zaten gözle anlaşılabilecek bir fark değildir.

• Binbaşı
    1005 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Aynı şekilde benimde tv öyle bir türlü oturtamadim sanki ekranin üzerinde koruyucu var gibi bir pus var
    Aynen hocam sanki üstünde bişey varmış gibi. Telefonumla (iphone x) ilgilenip ardından televizyona bakınca acayip sönük ve soluk geliyor televizyon. Hani telefon oled desek eski 7-8 yıllık toshiba televizyonumla karşılaştırdığımda da garip bi durum çıkıyo ortaya.

Ayrıca dünden beri kurcalıyorum. Akşam güncellemiş kendini biraz daha düzeldi sanki görüntü. Şu anda en Memnun olduğum ayar ise bir miktar özelleştirdiğim film modu. (Özelleştirme olmadan epey kötüydü) istersen ayarları atabilirim denemen için.
    Farkettiğim birşey de şu; bi uygulama açıkken değiştirilen görüntü ayarları normal tv'deki moda etki etmiyor tv'ye alıp tekrar yapmak gerekiyor. Ve sanırım HDR için de öyle. Youtube'da hdr video açtığımda ayarların yine değiştiğini gördüm yanlış hatırlamıyorsam. Ama tv hdr içeriği algılayıp menüsündeki hızlı resim modu değiştirme kısımına hdr ibaresi koyuyor. O dikkatmi çekti. Kullanan başka arkadaşlar varsa deneyimlerini ben de merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcatraz_tr -- 23 Eylül 2020; 17:44:15 >
    INTEL i7 5820k (4.6 GHz) - ASUS Rampage V Extreme - ASUS GTX 980Ti Strix (1521 Mhz) - Kingston HyperX Fury 16Gb 3000 MHz DDR4 - Samsung 970 Evo 1Tb + Seagate 2 TB - CORSAIR H100i Pro XT - Seasonic Prime 1000W - CORSAIR Obsidian 750D

• Binbaşı
    1035 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

XH90'ı başka bir modelle karıştırıyor olmayın?

XH90 bu senenin yeni modellerinden ve PS5 ready diye tanıtılan modellerden.
    Rtings incelemesine göre ve diğer incelemelere göre input lag değeri çok iyi. (Kendi açıklamalarına göre 7.2, bağımsız kaynaklara göre yaklaşık 14-15ms civarı)https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x900hhttps://www.youtube.com/watch?v=ZDRMfo0ZV14

Aradaki fark zaten gözle anlaşılabilecek bir fark değildir.

Alıntıları Göster
    XF90 ile karıştırmışım doğru XH90 input lag değerleri daha düşük.

|
    |

• Binbaşı
    1035 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ectavi

Hangi modelinde 9 ms hocam
    Bu seneki bütün samsung modellerinde gecikme 9 ms. Yabancı tv inceleme sitelerinde bu bilgi mevcut. Örnek : Rtings.

|
    |
    Herkese merhaba. Amazon prime videoyu Samsung q6fn televizyonumda aldığım zamandan beri kullanamıyorum. Kullanmadığım için önceden çok takılmamıştım ama şuan kullanmak istiyorum. Fakat internet connectivity problem yazıyor. İnternet bağlantım wifi üzerinden ve Netflix vs hiçbir uygulamada sorun yaşamadım. Resmi ekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj

Görüntü ayarlarında resim modunu Tüm kaynaklar yaparsanız, ayrı ayrı ayar yapmak zorunda kalmazsınız

|
    |
    alcatraz_tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gunluk kullanimda ozellikle q95t de yerel karartma acik kullanilirmi ,uydu yayini uzerinden karartma Maksimum da . Gunluk kullanimda durum ne olur .performansi dusermi . Yerrel karartma sadece 4k vs flim arsiv icin mi kullanilmali ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 23 Eylül 2020; 18:16:6 >
    |
    |

1. teknolojika.com - n11 vs Sony yetkili satıcısı . ( iş sadece satış )

2....
    sagopa kajmer bile değil artık pesimist
    popüler kültere kölesiniz artık hepiniz
  • Binbaşı
    1298 Mesaj

O kadar bekledikten sonra dün servis geldi önce tv yi tanımladı sağ ustte çıkan bildirim için sonrada hem benim goruntulerime baktı hem de kendisi test yaptı fotosunu çekti yorumlamadi ama ben size mutlaka dönüş yapacağım dedi. Belli ya oda anladı var bir sorun bu tv de ya da üretimde bilmiyorum benim tv bizde birleştirilmiş.

|
    |
    owolfo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ayarlar için sevinirim ama vallahi soğudum tv den beklentimin çok altında özellikle ödediğim 8300₺ varsayarsak. Hanım bile dedi yeter artık sürekli ayarlarla oynama diye ya bir tv üzerinde görüntü iyi olacak diyede bu kadar ayar ile oynanmaz.

|
    |
    alcatraz_tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Selamlar Samsung 55Q60R model tv aldım. Bulunduğum yere servis gelemediği için kurulumu kendim yaptım. SmartThings kurup telefonuma ordan yapıldı kurulum. Sonra baktım pratik değil tv görüntü ayarlarını falan yapmak zor SmartThings ten kaldırdım programı. Ama tv nin kendi kumandasi aktif değil kumanda çalışıyor fakat tv algılamıyor. Kumandayı nasıl aktif hale getirebilirim bilgisi olan varmış? Teşekkürler

IPHONE X
    Dell İnspron 5110
    Ford Fiesta Trend-
    Suzuki Vitara 1.4 S
    Sony KDL-40HX720 40" 102 3D Dynamic Edge LED LCD TV
    İnsanlar paranın sahtesini yapar, Parada insanların sahtesini yaratır

• Yüzbaşı
    617 Mesaj

Kardeş

Geri tuşuyla sarma tuşuna aynı anda basılı tutarak tv ye doğru tut 3-4 sn.Kumanda tanımlanacaktır.

|
    |
    NaviNeytiri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yahu benim 55q60r tv yine basladi sapitmaya. Kapatiyorum. Kendiliginden aciliyor. Ariza kayydi biraktim. Geldiler bisiler yaptilar duzelmedi. Ne yapsam acaba? Haftada 1-2 kere yapiyor. Kimse bu sorunu yasadi mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    6267 Mesaj
    Q95t de yeni guncelleme ile duzelen bir sorun vs oldumu bugune kadar

|
    |

1. teknolojika.com - n11 vs Sony yetkili satıcısı . ( iş sadece satış )

2....
    sagopa kajmer bile değil artık pesimist
    popüler kültere kölesiniz artık hepiniz
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,594
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.