Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.339
Cevap
379
Favori
636.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oktay_erman

65ru7105 modeli vatanda 6300 tl şuan.60 hz olması kafamı kurcalıyor biraz.
    büyük ekran tv almış olursun kullanım alışkanlığına bağlı olarak hdrde filan üzebilir seni

ama tv izlerim dersen hiçbir samsung adamı üzmez iyi ki almışım kocaman dersin
  • 1 aylık araştırmalarım sonucu 55”Q95T alarak serüvenimi sona erdirdim. Hayırlı uğurlu olsun umarım herkesin gönlünce olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Blue_İce1982 B kullanıcısına yanıt
    Hocam hayirli olsun nereden aldiniz ve kaca aldiniz acaba?

• brifing B kullanıcısına yanıt
    Hocam 55” TV + 4 K Hdmi Kablo 14,300 lira
    Hediye visa kart ( heryerde geçiyor ) - 2,000 lira
    —————————————————————
    Toplam Maliyeti 12,300 lira

Teknosadan aldım hocam ama aynı indirimi media marktte yapıyor. Bu arada normal satış rakamı 15,000 lira.

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

• 12300 tlye 55" tv ört ki ölem

75" q7yi 17.000e aldıydım hey gidi günler heyy

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    bu arada içinden çıkan kumanda siyah renk mi gümüş renk mi onu da kurulunca bilgisini verirseniz sevinirim :)
  • brifing B kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben bunu daha önce sormuştum, alırkende biliyordum. İçinden siyah kumanda çıkıyor. Gümüş koymaya tenezzül etmiyor samsung efendi. Ama şöyle bir durum var, benim afacanlar gümüş kumandaya sahip bir önceki tvimin kumandasını 1 ay içinde canını okuduğu için olmasa da olur modundayım :)

• q95tye plastik kumanda mı koymuşlar yuh
  • Abilerim benim kanal listesine ihtiyacım var . Tv yi sıfırladım sonrada kanal listeside silindi yeniden taradım birsürü kanal cıktı şifreli şifresiz. Dijitürk Türksat modül üyeliğim var. Bana kanal listesi yada düzenleyebilceğin bir program lazım yardımlarınız için teşekkürler
    Edit : tv modelim q80r

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eko.ekrem -- 12 Ağustos 2020; 23:18:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eko.ekrem E kullanıcısına yanıt
    Vestel'i aradığım tek yer diyebilirim..
    Vestellerde TKGS mevcut ve kanallar belli bir düzende sıralı şekilde geliyor ve tüm frekans güncellemelerini otomatik yapıyor..
    Keşke Türkiye'de satılan tüm tv'lerde standart olsa bu sistem..

• quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Vestel'i aradığım tek yer diyebilirim..
    Vestellerde TKGS mevcut ve kanallar belli bir düzende sıralı şekilde geliyor ve tüm frekans güncellemelerini otomatik yapıyor..
    Keşke Türkiye'de satılan tüm tv'lerde standart olsa bu sistem..
    Evet hocam şuan baba evinde vestel var TKGS çok güzel bir sistem her işi kendi yapıyor. Ama el mahkum kalite için samsung aldım. Bunada pcden bir cozum bulursam cok iyi olucak. Olmadı servisten link isteyeceğim yada kendi usb mi goturup kopyalatacağım

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam işimi gördü 👍🏻

hocam hediye visa kart dediğiniz ne oluyor tam olarak.fiziki mağazadan mı alışveriş yaptınız ?
  • f1vites F kullanıcısına yanıt
    Visa kart dedikleri bildiğiniz hesap kartından bir farkı yok. Kampanya kapsamında 2 bin lira visa karta yükleme yapıp bana kargo ile yolllayacaklar. Yanlız bununla para çekemiyorsunuz sadece alışveriş yapabiliyorsunuz. Visa geçmeyen yer çok az hemen hemen heryerde geçiyor marketler dahil. kartı aktif ettikten sonra 1 ay içinde içindeki parayı tüketmeniz lazım. Bu alacağınız ürüne göre
    250 lira hediye’de olabiliyor 6 bin de olabiliyor. Alımı yaparken bana anlattıkları bu şekilde.
    Bu arada sadece fiziki alımlar yani samsungun kendi mağazası+vatan bilgisayar+media markt ve teknosadan almanız gerekiyor ürünü.

Bu kumanda çıktı. Siyah ama akıllı kumandaymış :)

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

• Ama bu iste ucuz modellerin kumandası seninkisi amiral gemisi gümüş olmalıydı olmadı Samsung çingenelik olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Valla samsungun ayıbı gördüğün gibi koskoca firma forumlarda çingene oldu :) kurulum yapan çocuklarda çok şaşırdı. ilk defa kuruyorlarmış q95t’yi, ben siyah kumanda çıkıyor diyince olurmu abi modundalardı sonra görünce hani samsungta çalışmasalar onlar bile sövecekdi :)

• şu kumanda 1 dolardır zaten çinde yaptırıyorsun ayıptır
  • 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.