Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.329
Cevap
378
Favori
635.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Alabiliyorsanız en az 65'' alın arkadaşlar sonradan pişman olmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofbet

Alabiliyorsanız en az 65'' alın arkadaşlar sonradan pişman olmayın
    Qled 65inc guzel olanlara para yetmiyor hocam. 65 beko oled 10bin lira oluyor ama oledde riskli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Hocam olede bulaşmayın. cep telefonum amoled . ekran logo yanığı dolu güzel ama güvensiz bir teknoloji.

• Piyasada kalmadıkça bindiriyorlar üstüne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RhiFaT

Sanırım gtx 970 ekran kartımın Hdmi portunda bir sorun var. Çünkü laptopu tvye sorunsuz bir biçimde bağladım ama ekran kartı hdmi çıkışında görüntü yok. Bu sorunu yaşayan bir çok nvidia kart varmış. Acaba dvi hdmi çevirici alsam işe yarar mı

Alıntıları Göster
    DVI Hdmi çevirici ise yaradı. Hem ses hem görüntü gayet iyi aynı sorunu yaşayan olursa çeviriciyle sorunu çözebilir

• Arkadaşlar yabancı forumlarda çılgınca tartışılan bir konuyu kendimde yaşayınca buraya taşımak istedim. 55q80t modeline sahibim, oyun modunda konsolda takılırken parlaklık birden düşüyor, özellikle fifa oynarken net algılıyorum. Yurt dışında bunun çözümünü bulan olmamış, yazılım sıkıntısı olduğu belli...

Bu konu hakkında bilgisi yada çözümü olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Arkadaşlar yabancı forumlarda çılgınca tartışılan bir konuyu kendimde yaşayınca buraya taşımak istedim. 55q80t modeline sahibim, oyun modunda konsolda takılırken parlaklık birden düşüyor, özellikle fifa oynarken net algılıyorum. Yurt dışında bunun çözümünü bulan olmamış, yazılım sıkıntısı olduğu belli...

Bu konu hakkında bilgisi yada çözümü olan var mı
    Görüntü algoritması bu aylardır yazıyorum forumlarda input lag düşük göstermek için yapılan bir sahtekarlık tüm parametrelerde çuvallıyor görüntü işleme sebebi ile.

• Bu Samsung diğer ülkelere ne zaman verecek şu yeni güncellemeyi merak ediyorum. Günlerdir 1300.4 güncellemesini bekliyorum yahu.
    US ve UK serisi firmware bize uyumlu da değil.
    Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni QLED T serilerinde çeşitli yazılım hataları bulunuyor. Misal Q70T 'de AirPlay ayarlarına ulaşılamadığı için eşleşme kodu ayarlanamıyor. Apple ve Samsung forumlarında bununla ilgili konularda firmware güncellemesi dışında bir çözüm bulamadım.

Her açılışta sağ üst köşede çıkan uyarı için çözüm önerisi olan var mi? Sıfırladım ancak aynı uyarı çıkmaya devam ediyor.

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentester -- 9 Ağustos 2020; 19:54:0 >

• Bu 65q80tyi forumda kullanan biri varsa detaylı izlenimlerini yazabilir mi? Bu verilen fiyata değiyor mu? Bir de indirime girme ihtimali hiç yok mu bu tvnin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Bu 65q80tyi forumda kullanan biri varsa detaylı izlenimlerini yazabilir mi? Bu verilen fiyata değiyor mu? Bir de indirime girme ihtimali hiç yok mu bu tvnin?
    Hocam 80r alabiliyorsaniz onu alin. R Harfi ile bitenlerin kalitesi daha iyi.

• pentester kullanıcısına yanıt
    Servis menüsüne girip ayar yapılması lazım.
    Benzer hata vardı panel adı mı ne girilmemiş servis gelip düzeltmişti. Ama anakart değişimi sonrası yaşamıştım.

• Arkadaşlar r serisi kapalı kutu bulunabildiği sürece t serisine bakmayın.. Tabii bu aynı seri için geçerli, örneğin Q70t yerine kesinlikle Q70r gibi..
    Koyunun bulunmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş bu da o misal..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Hocam 80r alabiliyorsaniz onu alin. R Harfi ile bitenlerin kalitesi daha iyi.

Alıntıları Göster
    Hocam fiyat daha pahalı bir de kapalı kutu bulmak zor. Mecbur yani o yüzden, x950h da gelsin de bir onun fiyatını da görmek istiyorum.

• Günlerdir 55Q70R arıyorum teşhir dışında yok gibi birşey.N11de var 1-2 tane onlarda 9 binlerden bahsediyolar kafayı yemişler.Q70T modelini de almak istemiyorum kafayı yiyecem.Sony 55xf9005 serisine bakıyorum o ürün de 18 yılının ürünüymüş ve çok ağır deniyo tv için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay_erman

Günlerdir 55Q70R arıyorum teşhir dışında yok gibi birşey.N11de var 1-2 tane onlarda 9 binlerden bahsediyolar kafayı yemişler.Q70T modelini de almak istemiyorum kafayı yiyecem.Sony 55xf9005 serisine bakıyorum o ürün de 18 yılının ürünüymüş ve çok ağır deniyo tv için.
    Xf90'da güzel tvdir. İkisinin de artıları var eksileri var. XF90'da blooming varken Q70R'de agresif karartmadan dolayı siyah detaylarda kayıp oluyor. T serisi de alacaksanız imkanınız varsa en azından 80T olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crukosu

Xf90'da güzel tvdir. İkisinin de artıları var eksileri var. XF90'da blooming varken Q70R'de agresif karartmadan dolayı siyah detaylarda kayıp oluyor. T serisi de alacaksanız imkanınız varsa en azından 80T olsun.

Alıntıları Göster
    Gönül ister tabi 80T alabilmek ama baya açılmış oluyorum o zaman hocam.Zaten düğün var dünya kadar masraf var 8 bin bile çok büyük rakamken çift haneleri görmek manyaklık geliyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay_erman

Gönül ister tabi 80T alabilmek ama baya açılmış oluyorum o zaman hocam.Zaten düğün var dünya kadar masraf var 8 bin bile çok büyük rakamken çift haneleri görmek manyaklık geliyo.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam. Haklısınız. Mutluluklar dilerim. Yani XF90'ı da bir düşünün derim.
  • 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.