Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.328
Cevap
378
Favori
635.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok iyi denk gelmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arshvy222

Panelde ışık sızması vardı, servis geldi 7000 tl fiyat çıkardı. 15 gün sonra telefon ile parçanın tedarik edilemediğini; 7000 tl fark ile 65q80r verebileceklerini söylediler.
    Bunu yapan merkez servis mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saheemr kullanıcısına yanıt
    Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: arshvy222

Evet
    Çok iyiymiş. Bir müddet sonra q8c yi q90 ile değiştirmek istesem kabul ederlermi acaba

• Merhabalar televizyon arastiyorum da 65q6fn nasildir o fiyata alinir mi o segmentte bunu alma baska al diyeceginiz tv varmidir?

arkadaşım merhaba,
    2017 yılı q8cmat tv almıştım daha önce size bir kaç sorum olmuştu cevap vermiştiniz tşk.ederim,şimdi başka bir şey sormak isterim one box connect kutu arkasındaki lnb girişlerden bir tanesi uzun olanı lnb out yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam şimdi işteyim bakamıyorum hatta ilk ona bağlamıştım uydudan kabloyu çalışmamıştı sonra diğerine takınca çalışmıştı 444 77 11 e sordum değişik saatlerde aradım bilmiyorlar bu çıkışı şimdi benim sormak istediğim konu one connect box kutusundaki tv nin kendi 4k alıcısı mecburen devre dışı kaldı çünkü digitürkün kutusuna bağladım çanaktan gelen kabloyu dolayısı ile kendi alıcısı devre dışı kaldı sinyal almadı çok uzatmak istemiyorum one box connectden lnb out çıkışından (ilk önce çanaktan gelen kabloyu one boxa) sonrasında 20-30 cm küçük bir parça kablo ile next - digitürk kutusuna çıkış alsam (akşam deneme yapıcam bu arada şu anda işteyim) sinyal kesme durumu olurmu siz bu olayı denedinizmi ? tv menüsünde digitürk + canlı tv tv nin alıcısı arasında menüsel dolaşabilirmiyim,derdim şu one box connect kutusundaki 4k uydu alıcından ulusal kanalları seyretmek next digitürk (2014 yılı kutu hd) kutusundan sadece bein 1 hd kanalında maçları seyretmek (yazı yine uzun oldu :) cevap için çok tşk ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener16 -- 17 Temmuz 2019; 17:29:7 >

• Samsung 55Q60R sizce nasıldır? Şuan teknosa 6749 TL fiyata satıyor uygun mu?

55 inç 100 hz önerebileceğiniz başka tv var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: fener16

arkadaşım merhaba,
    2017 yılı q8cmat tv almıştım daha önce size bir kaç sorum olmuştu cevap vermiştiniz tşk.ederim,şimdi başka bir şey sormak isterim one box connect kutu arkasındaki lnb girişlerden bir tanesi uzun olanı lnb out yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam şimdi işteyim bakamıyorum hatta ilk ona bağlamıştım uydudan kabloyu çalışmamıştı sonra diğerine takınca çalışmıştı 444 77 11 e sordum değişik saatlerde aradım bilmiyorlar bu çıkışı şimdi benim sormak istediğim konu one connect box kutusundaki tv nin kendi 4k alıcısı mecburen devre dışı kaldı çünkü digitürkün kutusuna bağladım çanaktan gelen kabloyu dolayısı ile kendi alıcısı devre dışı kaldı sinyal almadı çok uzatmak istemiyorum one box connectden lnb out çıkışından (ilk önce çanaktan gelen kabloyu one boxa) sonrasında 20-30 cm küçük bir parça kablo ile next - digitürk kutusuna çıkış alsam (akşam deneme yapıcam bu arada şu anda işteyim) sinyal kesme durumu olurmu siz bu olayı denedinizmi ? tv menüsünde digitürk + canlı tv tv nin alıcısı arasında menüsel dolaşabilirmiyim,derdim şu one box connect kutusundaki 4k uydu alıcından ulusal kanalları seyretmek next digitürk (2014 yılı kutu hd) kutusundan sadece bein 1 hd kanalında maçları seyretmek (yazı yine uzun oldu :) cevap için çok tşk ederim..
    Olması lazım lnb out o iş için zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutcrbc

Samsung 55Q60R sizce nasıldır? Şuan teknosa 6749 TL fiyata satıyor uygun mu?

55 inç 100 hz önerebileceğiniz başka tv var mı?
    Ben de bu soruya cevap arıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlar yazarsanız iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyn_911 -- 17 Temmuz 2019; 22:9:13 >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    olmadı maalesef sinyal yok yazısı çıktı yarın samsung tv kurulumunu yapan kişiye sorucam digiturk müşteri hizmetlerini aradım olmaz dedi olmadı yarın one box connect çıkışı yerine çanaktan gelen kabloyu araya çoklayıcı alıp çıkışın birini digitürk kutusuna diğeride one box connect kutusuna takıp denicem yarın akşam olup olmadığını yazarım.
  • quote:

olmadı maalesef sinyal yok yazısı çıktı yarın samsung tv kurulumunu yapan kişiye sorucam digiturk müşteri hizmetlerini aradım olmaz dedi olmadı yarın one box connect çıkışı yerine çanaktan gelen kabloyu araya çoklayıcı alıp çıkışın birini digitürk kutusuna diğeride one box connect kutusuna takıp denicem yarın akşam olup olmadığını yazarım.
    Bu dediğiniz olmaz bence. Bunun olması için her iki uydu alıcı ayrı cihaz yani bağımsız uydu alıcı olması lazım. Daha önce ben yaptım bu şekilde. D- smart uydu alıcı ve kathrein uydu alıcıyı birbirine bağladım ve kullandım. Yanlız önemli nokta, hangisini kullanacaksanız diğer cihaz kapalı olacak. Samsung her halukarda açık olacağından imkansız durum.

• quote:

Şöyle yapacaktınız bence

next hangi hdmi girişte ise tvyi o girişe alıp kapatacak ve sonra o girişteyken açacaktınız saheemr arkadaşın dediği gibi tv normal açılırsa lnb outa sinyal vermez

nextin bağlı olduğu hdmi girişle açınca kendi receiverının devreye girmemesi lazım

Ben denemek isterdim ama hapishanede gibi aletler imkansız söküp takmam

cevap için tşk.ederim,biraz önce tv yi kuran samsung servis den arkadaş ile görüştüm one box connect deki lnb girişlerinden uzun olanı kullanıcaksınız kısa olan giriş iptal Türkiye'de kullanılmıyor dedi :( ben onu lnb out çıkış diye :) düşünmüştüm neyse bugün sipletter uydu çoklayıcı alıcam 1 giriş ana kablo 2 çıkış biri one connect box diğeri digitürk bakalım ne kadar görüntü kaybı olucak veya en son sezon başladığında digitürkden maç seyretmek için one box connect uydu girişini çıkarıp next 2014 minix uydu cihazına takıcam veya 10 daireli oturduğum apartmanda tepede 3 çanak var hotbird-türksat-eutelsat (digitürk) tek kablo ile duvarın içinden geliyor sinyal seviyesi % 64-65 bağımsız lnb ile 2.bir kablo çekicem her halukarda yayını kapatmam gerekiyorsa da o şekilde yaparım artık,ne zor işmiş :) plazma varken hiç sorun yok tu :) sadece digitürk alıcı ile seyrediyordum şaka bir yana one box connect'deki uydu alıcısı 4k ondan vazgeçmem söz konusu değil maç için tak çıkar yapıcam artık sadece sporun yıldızı üyeliğim var ulusal kanallar türksatta da var zaten,
    acaba diyorum digitürk tekrar modullü üyeliği başlatsa tekrar samsung da yazılımını yapsa kart için one box connecteki yandaki girişe modulü taksam nasıl olur du ? bu fantaziler bitmez:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener16 -- 18 Temmuz 2019; 10:41:40 >

• Zor biraz digitürk o işe girmez

Ama şunu yapabilirsiniz çanakların oradaki dağıtıclarını sorunlu demek ki onları adam gibi yenilerseniz sinyal biraz daha güçlü gelir sizin daireye bir de zaten ikisi aynı anda açılmayacağı için kaliteli bir bölücü ile sinyal kaybınız minimum olur

• Arkadaşlar 55 q60 r aldım.altyazı parlama bulutlanma piksel sorunları korkutuyordu.çok şükür hiçbir sorun yok şimdilik.harici bellekten 4k hdr film indirip aktardım hevc dosyalı sorunsuz hızlı çalışıyor.herkese tavsiye ederim bu 2019 serileri

• quote:

Orijinalden alıntı: cigsy

Arkadaşlar 55 q60 r aldım.altyazı parlama bulutlanma piksel sorunları korkutuyordu.çok şükür hiçbir sorun yok şimdilik.harici bellekten 4k hdr film indirip aktardım hevc dosyalı sorunsuz hızlı çalışıyor.herkese tavsiye ederim bu 2019 serileri
    Hayırlı olsun hocam, nereden kaça aldınız acaba? Ps4 Oyun deneyiminiz oldu mu? Artı eksi gözlemleriniz nelerdir?

• hsyn_911 kullanıcısına yanıt
    Ben dün aldım 55 q60 r ne bulutlanma ne altyazıda parlama hiçbir sorun yok.internete yağ gibi giriyor.tavsiye ederim

• cigsy C kullanıcısına yanıt
    Hocam q60 local dimming olmadığı için altyazıda parlama çok da görme ihtimalin olan bir sorun değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aykutcrbc A kullanıcısına yanıt
    Ben kktc lefkoşada yaşıyorum. Samsung bayisinden aldım.ps4 pro yok bende normal ps4 hdr olarak renkler hız gerçekten tatmin edici.sanki 2019 serilerinde bütün sorunları halletmişler.korkarak aldım inş sorun çıkmaz.alacaklara tavsiye ederim R serilerini

• Tam olarak ne oluyor.teşekkürler cevabınız için

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.