Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (369. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.328
Cevap
378
Favori
635.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sadays

Ya siz alın ben gerekirse telefondan anlatırım bağlantıyı size bırak forumu

Alıntıları Göster
    Ben almadim Almayacagim Allah Razi olsun,Cevap verdigim kisi sormustu :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar outlet var fiyatlar şöyle güzel böyle güzel diye reklam yapanlara kanmayın. Gidin mis gibi garantili düzgün ürün alın. Elektronik bu, öyle iade edilmiş, sorunlu ürünlerin satıldığı yerlere outlet denmesine aldanmayın başınız ağrımasın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teknosa’da 1 tane kapalı kutu 75Q90R var. 37.000 TL’ye düşürüyorlar. 2 tane de teşhir var. Sıfır olanı 37.000 TL’ye düşürüyorlar. 30-35 bin lira bandında olsa düşünmeden alıcam.

• omertimurtas kullanıcısına yanıt
    35 bin TL bir tv ye verebiliyorsun da 2 bin lira için mi dert ettin hocam? Al gitsin 37 ye 😀

• Verebiliyorum ama vermek istemiyorum. Tv alalım diye yola çıkarken aklımda 10 bin lira vardı, sonra 15>20>25>30 vs. çıkıyor. 37 bin verene kadar 45 bin de veririm 75’’Q900R alırım. O yüzden çok istesem de bu fiyata almayacağım :{{

• quote:

Orijinalden alıntı: ladinkayin

Arkadaşlar outlet var fiyatlar şöyle güzel böyle güzel diye reklam yapanlara kanmayın. Gidin mis gibi garantili düzgün ürün alın. Elektronik bu, öyle iade edilmiş, sorunlu ürünlerin satıldığı yerlere outlet denmesine aldanmayın başınız ağrımasın.
    Kim reklam yapıyor lafınızı bilin de konuşun böyle bir yer var düşünenler baksın dedim düşünmüyorum sağol der arkadaş biter siz sanırım Tahtakale esnafıyla karıştırdınız satan yerin yeminli mali müşaviriyim ben yaşım 51 17 sene devlette vergi müfettişliği yaptım 40.000.000 cirosu var şirketin donanımhaber qled topiğinden ladinkayin tv almadı diye batmayacak vesselam neden böyleyiz ya neden tahammülsüzüz herkes üçkağıtçı herkes dolandırıcı

• alfo9403 A kullanıcısına yanıt
    hocam normal blurayden kastınız nedir 4k bluray dediğiniz orjinal diskmi
  • Arkadaşlar 82Q60R TV’yi IOS’den kontrol edebileceğim bir uygulama var mı?
    Android için var ama IOS için bilemedim..

• sadays S kullanıcısına yanıt
    RNNN kullanıcısına yanıt
    Yok onlar ayarlı. Herşey ayarlı gözüküyor.

Normal bluray diskler var DnR'da bir de 4k ultra hd olanlar var ki sayısı Türkiye'de 2 tane. 4k Bluray disk aldım ancak normal bluray diskinden farkını göremedim.
    Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfo9403 -- 2 Haziran 2020; 22:42:30 >
  • ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Hocam sadays adlı kullanıcıya atıfta bulunduysanız bence haksızlık etmiş olursunuz.

• 15 bin TL'ye Samsung Türkiye Garantili 65Q80R almak mı daha mantıklı, aynı paraya Distribütör Garantili sıfır 65Q90R almak mı sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • omertimurtas kullanıcısına yanıt
    1 tvyede 35 40 cok bence.ev degil araba degil.en fazla 10u gecmemeli

• RNNN kullanıcısına yanıt
    internetten indirilen 4k bluray filmler var birde 4k bluray disk var.

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    bunlar zaten aynı kalitede olur hocam sadece boyut düşşün diye gereksiz dilleri vs çıkarırlar
  • Burhan_GS_911 kullanıcısına yanıt
    2side samsung turkiye garantili

• alfo9403 A kullanıcısına yanıt
    valla hocam ben mu9000 de bile bu farkı görebiliyorum görüntüde keskinlik göze gelir şekilde daha iyi yalnız tv de ayarda çok önemli eğer ekstra olarak görüntü ayarları açıksa netlik ayarıyla falan oynanmışsa pek bi fark göremezsiniz çünkü aradaki o farkı bu ayarlar kaybediyor
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Oyle olmuyor iste.disler daha kaliteli olur.bi 4k film indirin izleyin birde youtubedeki 4k videolara veya mazagadaki 4k film demolarina bakin.aradaki farki gorursunuz

• Burhan_GS_911 kullanıcısına yanıt
    Her zaman için tr garantili bence daha iyi. İthalatçı garanti uğraştırır. Kaldıki Distribütör bile bazen zorluyor.

hocam sizin bahsettikleriniz sıkıştırılıp boyutu düşürülmüş ripler bluray disk ile bluray remux arasında kalite farkı olmaz
    https://hdddolumu.net/remux-nedir/
  • 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.