Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.339
Cevap
379
Favori
636.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kcihank

Media markt ve Vatanda 65q70 10.799 TL ilgilenen arkadaşlar değerlendirebilir.
    Hocam şimdi gördüm mesajını girdim baktım sitelere ama maalesef yakalayamadım dediğin fiyatı 11.999 TL görünüyor yine.
    Geçen hafta neredeyse xf9005 alacaktım 9.999 tlye ama içime sinmedi sony, Q70te aynı indirim olsa hemen alsam diyordum neyse birazdaha bekleyelim bakalım.
  • anktotti kullanıcısına yanıt
    Hocam geç saatlerde ara ara kontrol ederseniz yakalarsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrtkn E kullanıcısına yanıt
    aparatı servisten talep edebiliyorsunuz. yanlız piyasaya göre pahalıydı en son.

q80 de ekran parlamama özelliğini etkilediği söyleyen arkadaşlar vardı.
  • hidden track H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anktotti kullanıcısına yanıt
    Xf 9005 in en buyuk avantaji nit değerleri q70 e göre daha yüksek. Sony olmasi beni de düşündüruyor ama fiyatlar cok yüksek.

• Güzel teklif değerlendirin bence

Koruyucu ekranı netten al kendin takarsin servislerde pahalidir

• TeknolojiErbabı T kullanıcısına yanıt
    Koruyucu ekran siparişini de verdim, netten alıyorum.
    Teşekkürler

Kaç paraya aldiniz hocam

• TeknolojiErbabı T kullanıcısına yanıt
    619,00TL’ye aldım biraz pahalı ama bir kere alınıyor.
    Notvex marka.
    Bu marka daha güven verici geldi.

Evet hocam 55 lerde 400 civariydi ama dediginiz gibi bir kere aliniyor paneli korusun yeter .

• quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Teşekkürler.
    Dün bana samsung servisi tvyi kurarken 80tl ye verdi aparatı. Sonradan talep etseydiniz 180tl fiyat veriyoruz dedi.80 bana uygun geldi, kurulumu da yapıyorlar işçilik dahil iyi fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfo9403 -- 30 Mayıs 2020; 15:20:51 >
  • alfo9403 A kullanıcısına yanıt
    İyi fiyatmış evet.
    Çok hassas yere koyacağım TV’yi Cm olarak önemli.
    Umarım salla baş yapmazlar..
    Gerçi TV gelmedi daha bakalım ne gelecek, sağlam mı kırık mı.
    Soundbar da seçmem lazım bu arada, uzun iş.

• 65Q70 kullanmaya başladım, bu forumdan bilgilenerek bana uygun olduğuna karar vermiştim, şunu özellikle belirtmek için yazıyorum başta RNNN olmak üzere diğer arkadaşların verdiği bilgiler çok yararlı, tv benim odada parlayacak pozisyonda olmadığından ve açılı izlemeyeceğimden dolayı sıkıntı yaratmıyor ama bu ışık parlaması ve yandan görüntü soluklaşması gerçekten can sıkıcı olur, araştıranlara bir kez daha belirteyim, o yüzden q70 düşünenler bu durumu aman diyim gözardı etmesinler, Q80 alın bütçeniz yeterli ise diye sık sık belirtilmiş eski yorumlarda.
    Sonuç olarak RNNN hocam bu süreçte önerilerin gerçekten de değerli , sadece siz değil fikir belirten herkese teşekkürler.
    Edit:yanlış bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi septum -- 31 Mayıs 2020; 1:30:41 >
  • Arkadaşlar bu Q80R kullanıcılarına sormak istediğim bir kaç şey var. DTS ses desteği yok bu tvde diyelim bunu aldık Mi box gibi bir şeyle bu dts sorunu çözülüyor mu mantığı nedir bu işin illa bilgisayardan filmleri AC3 mü yapmak gerekiyor. Şimdiki televizyonum Samsung 55 H8500 süperdi her şeyi açıyordu ama yıllar geçtikçe DTS ses özelliğini koymamışlar lisans meseleleri herhalde. Ses desteği olarak atmos da yok, dolby vision da yok. Netflix izlerken bunlar ne kadar etkiler seyir zevkini. fikir verir misiniz?
    Hala piyasada varken kaçırmayalım değecekse zira yeni modellerde özellik azaltılmış gibi. oyunla işim olmadığı için hdmı meselesine girmiyorum. Bir de bu tvleri alan arkadaşlar kalibrasyon ayarı yaptıran var mı aranızda bu işin maliyeti nedir. Rtings de kalibrasyon sonrası renklerin doğruluğu artıyor belirgin biçimde öyle gösteriyor. Deneyimleriniz paylaşabilir misiniz?
  • analizim kullanıcısına yanıt
    Ben sinemadaki gibi ses istiyorum demiyorsanız Q80R oldukça iyidir. Yanına Soundbar da alırsanız çok tatmin edici sonuçlar alırsınız.
    Herhangi bir kalibrasyon yapmadım yalnız YouTube da bir video da vardı ona bakarak birkaç özelliği değiştirdim sadece. Görüntü de oldukça iyi.
    Q80 kullanıcısını memnun edecek kalitede bir tv.

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    hocam en önemli sorunlardan biri DTS olayı benim için Mi box falan ya da farklı bir TV box bağlarsam filmi izleyebiliyor muyum asıl kritik nokta bu. yoksa diğer dediklerinize katılıyorum aynen iyi bir tv.
  • septum S kullanıcısına yanıt
    ışık parlaması ve yandan görüntü soluklaşması sorunu xf9005 ile q70r bire bir aynı lütfen yanlış bilgi vermeyin.
    ışın yansıması katmanı ve yandan görüntü ileştirme q80r ve q90r modellerinde var. sony de yandan görüntü ileştirme özelliği xg9505 55 ve 65 inçlerinde yok 75 ve üstünde var. alacak olanlar kafası karışır yoksa. yandan görüntü ileştirme özelliği xf9005 hiçbir boyutunda yok ışık parlamasını önleyen katmanı da yok 2018 model bir tvdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boray -- 30 Mayıs 2020; 23:18:12 >
  • analizim kullanıcısına yanıt

Mi box a bile gerek yok bilgisayara ve tv ye plex programı kur keyfine bak hocam.

Hatta şimdi dememe yaptım. Avrupa yakası avi formatında hdd açmadı. Plex kullanarak sorunsuz açtı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidden track -- 31 Mayıs 2020; 1:52:59 >
  • boray kullanıcısına yanıt
    q70r yansıma konusunda çok kötü bir model arada yansıma farkı var bu yansıma farkı ve parlaklık farkı bir araya gelince ışıklı ortamda q70r modelinden daha izlenebilir bi görüntü oluyor ekranda mağazada bu tv leri izleyin farkı görürsünüz Xf90 ışıklı ortamda izlenebilecek seviyedeyken q70r sönük kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 31 Mayıs 2020; 1:45:7 >
  • 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.