Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mavi_06 , mavi_06 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.293
Cevap
375
Favori
630.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #33
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Qled ile Oled tv ler devamlı karşılaştırma yapılıyor. Birbirlerine üstünlükleri var. Fakat Oled en büyük sıkıntısı her yerde başına dert oluyor..

https://m.donanimhaber.com/newsampnew.aspx?id=101238

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saheemr kullanıcısına yanıt
    hocam kumanda ve restart sorunu onunlamı alakalıymış düzeldi problemler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

hocam kumanda ve restart sorunu onunlamı alakalıymış düzeldi problemler?
    Evet düzeldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saheemr -- 16 Nisan 2019; 9:8:4 >
  • Bende bugun samsung bayisinden 55Q7C 8500 tl lik tvyi 7bine aldim .soundbar hediyeli pazartesi kurulcak hadi bakalim.hayirlisi.curvedler 3D etkisi veriyor film ve maclarda super bir goruntu veriyor oyuzden tercih etim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 7 Temmuz 2018; 19:30:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Bende bugun samsung bayisinden 55Q7C 8500 tl lik tvyi 7bine aldim .soundbar hediyeli pazartesi kurulcak hadi bakalim.hayirlisi.curvedler 3D etkisi veriyor film ve maclarda super bir goruntu veriyor oyuzden tercih etim
    Hayırlı olsun. Güzel seçim. Curved benim içinde çok güzel. Görüntüye daha çok hakim oluyorsunuz...

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    2017 modelini aldıysan hata ettin o fiyata hemde büyük hata 2018 se güzel tv güzel fiyat hayırlı olsun :)
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    7 bine 2018 alamazdim ve 2018 iptv desteklemedigi icin 2017 aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

2017 modelini aldıysan hata ettin o fiyata hemde büyük hata 2018 se güzel tv güzel fiyat hayırlı olsun :)
    Çokta fark yok aslında. One connect büyümüş, elektrik bağlantısı ayrı kablo idi bunu eskisi gibi tek kabloda toplamış vs.vs. Görüntüde fark yaratacak pek birşey yok. Sadece q9fn modeli direct LED olarak geliyor. İşte bu süper fark.

Q8c almak isterdim q7 ile kalite farki var ama ona gucum yetmezdi

hocam görüntüde performans olarak arada çok bariz farklar var sdr hdr parlaklığı siyah performansı gibi ayrıca gradyan ve renk gamutu konusundada bir tık iyi yine ayrıca 2018 modeli pc bağlantısında 120hz kullanılabiliyor 2017 qledlerin en büyük sorunu parlaklık konusuydu bu yılki modellerde bu durumu çözmüşler
    sende mu8000 vardı diye hatırlıyorum eğer öyleyse boşuna o kadar para vermişsin tv geldiğinde göreceğin tek fark oda dikkat edersen renkler olacaktır geri kalan hiçbir konuda mu8000 e göre üstünlüğü yok bu modelin hatta parlaklık parlaklık ve siyah olarak mu8000 bir tık daha iyi tv gözüne biraz karanlık gelirse garipseme normal çünkü sdr parlaklığı mu8000 den daha düşük
    Evet mu8 vardi onu sattim bunu aldim.hosuma gitmezse satarim.

yazık değilmi zarar edeceksin
    8500 idi 7250ye aldim.zararmi ettim.

hemde fazlasıyla bu tv renk performansı hariç mu9000 modelinin gerisinde genel ortalamada performans olarak mu8000 ilede renk konusu hariç hiçbir farkı yok hatta mu8000 de sdr parlaklığı bir tık daha iyi edeceği en fazla 5500tl o tv nin 2018 i olsa güzel tv mu8000 ile değişmeye değerdi ama 2017 q7 alınacak tv değildi ondan zaten bu sene satılmadılar
    Herkezin gozune zevkine gore degisir tabi.mu8 sönük beyazimsi ekranindan mu8 mu9 da hareketlerde flulasma bulaniklasmasindan dolayi begenmedim.daha almadim q7c yi q7f ile degistirmeyide dusunuyorum

dostum hareketlerde hiçbir sorun yok kendim kullanmasam neyse diyeceğim artı mu8 mu9 da hareketler sorunlu diyorsan q7f modelinede aynısını diyeceksin çünkü motion performansı veya ekran titreme performansı olarak neredeyse hiçbir fark yok neyse sen sanırım macera heyecan arıyorsun sana kolay gelsin :)
    3d kaldirildigi icin ve Film ve maclarda 3D etkisi yarattigi icin curved tercih ettim ama.q7F ile de degistireyimmi diye dusunuyorum.

Iyide sen olsan soundbar hediyeli 7 bine ne alirdin?Lg oled ler 8500 9bin.

• Bende q7c aldim ama bayabi elestiriye tutuldum nedense

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.