Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.339
Cevap
379
Favori
636.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: recep61

Q80R da arka aydinlatma icin kullanilan isik sayisi daha fazla. Hatta avrupadaki q80r lara gore bizdekinin sayisi yine daha fazla. 70R da gun isiginda ekranda yansima oluyor 80R da ise olmuyor. 70R da yan acidan bakinca goruntu kaybi yasarsiniz. 80R da bu yok denecek kadar az dir. 80R one connect kutusu var 70R da yok. Aklima gelenler bunlar
    Merhaba arkadaşım bende bugün 55q70r ya da 55q80r siparişi vericem ama kararsızım 55q80r de one. Connect olduğuna emin isiniz ben kutu içeriğinde öyle bir detay göremedim yıla göre mi değişiyor
    Ya da one Connect denilen olayı tvye tek kablo gidiyor tüm girişler one connecte bağlanıyor yanlış bilmiyorsam
    Ona göre sipariş vericem şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_ceylan

Merhaba arkadaşım bende bugün 55q70r ya da 55q80r siparişi vericem ama kararsızım 55q80r de one. Connect olduğuna emin isiniz ben kutu içeriğinde öyle bir detay göremedim yıla göre mi değişiyor
    Ya da one Connect denilen olayı tvye tek kablo gidiyor tüm girişler one connecte bağlanıyor yanlış bilmiyorsam
    Ona göre sipariş vericem şimdiden teşekkürler

Alıntıları Göster
    65q80r de var ben bizzat gördüm mağazada ve sordum.

55'' olanlarda var mı onu bilmiyorum.

• hvarol H kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun kaca aldiniz acaba yarin bende almayi dusunuyorum.N11 kampanyasini bekliyorum

• Dts ses destekleyen tv önerileriniz var mı

Yada Q70 alıp soundbar mı alayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • a_ceylan kullanıcısına yanıt
    55q80r kullaniyorum. One connect var ve islevini dogru biliyorsunuz

• blueman7 kullanıcısına yanıt
    Çetin bir pazarlıkla 13.000 TL (Akbatı Samsung)

• quote:

Orijinalden alıntı: hvarol

Çetin bir pazarlıkla 13.000 TL (Akbatı Samsung)
    Samsung magazasi için bence iyi fiyat.Benim tahminim internettende 12 yada 13 binden aşağı almak zaten bugün için zor.Güle güle kullanın deneyimlerinizi paylaşın lütfen.
  • Samsung QE49Q60R hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar
  • birkan2096 B kullanıcısına yanıt
    Hocam 49inc in panel 120hz değil diye biliyorum, rtings de öyle diyordu alacaksanız 55 inç alın.

• 55Q70R alarak bugün aranıza katıldım. yarın sanırım kurulum yaparlar. kurulum esnasında dikkat etmemiz ve kontrol etmemiz gereken bir konu var mı?
    ayrıca hdmi hdr v 2.1 almam gerekir mi ? digiturk ve ps4 bağlı olacak. görüntülerinde çok fark olur mu bu kablo ile?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinqberq

55Q70R alarak bugün aranıza katıldım. yarın sanırım kurulum yaparlar. kurulum esnasında dikkat etmemiz ve kontrol etmemiz gereken bir konu var mı?
    ayrıca hdmi hdr v 2.1 almam gerekir mi ? digiturk ve ps4 bağlı olacak. görüntülerinde çok fark olur mu bu kablo ile?
    HDMI 2.1 desteklemiyor

• Ne 11 q80r icin yuZde 3 extra indirim verdi birde 800 tl kuponum var yarin almayi dusunuyorum ne dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: karaniler

Hocam 49inc in panel 120hz değil diye biliyorum, rtings de öyle diyordu alacaksanız 55 inç alın.
    Hocam izleme mesafem 2.5 metre o yüzden büyük gelecek 55 olan o yüzden 49 da karar kıldık odada kocaman TV kötü görüntü oluşturuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutlu85

Ne 11 q80r icin yuZde 3 extra indirim verdi birde 800 tl kuponum var yarin almayi dusunuyorum ne dersiniz
    Hocam hokus pokus ile tık hızında kuponlar birleşmiyor diye biliyorum ama?
    Hocam kişisel olarak değişebilir ama 55 inç 2.5metre için ideal bence, büyük alın sonra pişman olmayın.

Yapmayaa kotu oldu ne yapalim yuzde 3 den faydalanamiycaz o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: mutlu85

Yapmayaa kotu oldu ne yapalim yuzde 3 den faydalanamiycaz o zaman
    Gene de dene belki faydalanabiliriz bende bütün çeyiz alışverişlerini yapıcam bugünü bekledim :D
    😂 😂 😂 Herkez pusmus bekliyor bakalim deniycez artik 800 tl kuponda az degil

• quote:

Orijinalden alıntı: karaniler

Hocam kişisel olarak değişebilir ama 55 inç 2.5metre için ideal bence, büyük alın sonra pişman olmayın.
    Bence de büyükle pişman olunmaz küçükle olunur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 10 Kasım 2019; 22:46:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55q70 6229a geliyor, q80 için o kadar fark ödemeye değer mi sizce?
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.