Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.339
Cevap
379
Favori
636.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dexterorg

samsungda aldıktan 1 ay içinde bir arıza olursa birebir değişim var hemen servis çağır hiç uğraşma

Alıntıları Göster
    Aynen kurulumu yapan elemanın cep numarasını almıştım. Kendisi de dedi 30 gün dolmadığı için sıfır ile değiştirme hakkınız var diye. Ama 101-5 gün sürer dedi. Genel merkeze gönderiyoruz orada kullanıcı hatasımı yoksa ürün hatalımı olup olmadığını kontrol edecekler dedi. O yüzden 10-15 gün sürebilir dedi. Bakalım ctesi günü arıza kaydı açtım. İnş arayacaklar hala bekliyorum aramadı servis gelip almak için ürünü.

Ayrıca ek bir not vereyim. Ürünü Teknosa dan almıştım. Ve oradaki arkadaşın da cebi vardı whatsapdan yazdım dedim böyle böyle oldu ne yapabilirim diye. Adam mesajları gördüğü halde 1 kelime bile birşey yazmadı. İnanılmaz ayar oldum. Bir daha asla Teknosa dan ürün almıcam. Hani hiç cevap vermiyorsun bari servisi arayın filan bişi de. Mesaj attım ürünün resimlerini de attım ayrı ayrı zamanlarda hepsini attığım anda gördü ve 1 kelime bile yazmadı. Şeytan al ürünü götür iade et dedi. Çünkü o eleman benim aldığım üründen prim de kazanıyordu. Ve ilk ürünü o tanıttığı için sırf o gelsin diye ondan alıyım diye 1-2 saate yakın beklemiştim. O yüzden bir daha asla teknosa dan 1 TL lik ürün bile almam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TremoR666 -- 5 Ağustos 2019; 9:35:28 >

• Sms geldi mi peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FAtEisdEAtH

Sms geldi mi peki?
    Tek sms geldi. O da hediye çeki talebiyle ilgili. Samsung.com tr den başvuru formunu doldurabilirsiniz diye. Doldurduktan sonra herhangi bir sms gelmedi.
  • Merhaba kıymetli dostlar.

Geçen hafta itibariyle QE65Q70R (2019) Model Qled Tv alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.13.500 TL ye geldi, 1000 TL iadesi var 12.500 gibi bir rakama geldi cezbetti beni.
    birkaç gündür kullanıyorum oldukça muazzam, tatmin edici görüntüsü var.
    LG BH9540TW 9.1 Sinema sistemi de taktım ses olarak ta tamamladı.

ŞÖYLE BİR SORUN var. 2019 Q70R Modelinde Connect Box Yokmu arkadaşlar ? Samsung Müşteri hizmetlerine yazdım onlarda cevap vermeyip teknik servise soralım gibilerinden cevap verdiler. Yahu bu modelde nasıl olmaz. Hadi kutu içeriğinden çıkmıyor, En azından harici satınalma şansımız olsa takabilsek.
  • achtungg kullanıcısına yanıt
    Hayırlı Olsun Yeni Tv Niz

Q80r Ve Q90r Dışında One Connet Boxlu Model Yok Bu Yıl
    Harici Bağlama Şansınızda Yoktur Her Şey Tvinin İçine Gömülüdür Q70R De

Benim İçin Çok Önemli Bu Kutu Pc Yi Bağlamak İstediğimde Tv Nin Arkasına Ulaşım Zor Oluyor + Usb Tak Çalıştır Daha Rahat Oluyor Eski Mu8000 Den Bunun Rahatlığını Yaşamıştım Ordan Biliyorum

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

• Merhaba arkadaşlar 55" Qled7fn arıyorum satmak veya üç haftalık 65nu8000 ile takaslamak isteyen özelden ulaşsın

• şubat kullanıcısına yanıt
    65nu8000 ile takaslamakmı istiyorsunuz
  • Evet özelden ulaşınız

• 55Q70 almayı düşünüyorum, fiyatını takip ediyorum fakat en fazla 8.999 TL'ye düşüyor.
    8074 TL fiyatı internette gecemi gördünüz ?
  • 44mustika 4 kullanıcısına yanıt
    Satıyorum ilgilenirseniz. Gayet temiz durumda. Kaskolu ve uzatılmış garantili. 1 buçuk aylık ürün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 44mustika 4 kullanıcısına yanıt
    Vatan internet sitesinde akşam 10 dan sonra,hergün takip etmek gerek,ne zaman olacağı belli olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: 44mustika

55Q70 almayı düşünüyorum, fiyatını takip ediyorum fakat en fazla 8.999 TL'ye düşüyor.
    8074 TL fiyatı internette gecemi gördünüz ?
    şuan teknosada 55q70r 7.919 TLhttps://www.teknosa.com/samsung-55q70r-55-4k-qled-tv-p-110019165
  • Selam arkadaşlar 14.08.2017 fatura tarihli Samsung QE557FAM Qled tv de akşam bu çizgi oluştu bu sorun neden olmuş olabilir Birde sabah samsung çağrı merkezine arayıp servis kaydı açtırcam garantinin bitmesine 1 hafta kalmış araya bayramda girecek servis bayram sonuna sarkarsa garantide bitmiş olacak yaparlar mı acaba?

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 8 Ağustos 2019; 1:9:58 >

• Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Kaydı kesin açtırın hocam. Önemli olan kaydı açtırdığınız tarih.

• Bilgi için teşekkürler hocam sabah kayıt açtırdın 1 saat sonra gelip götürdüler ekran paneli değişecek Kore'den gelecek dediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Panel bulamazlarsa muadili yeni seri verebilirler. Öyle bir durumda q80 aşağısını kabul etmeyin.

• 55q80r ların ınternettekı ıncelemelerınde oneconnect box gorunmuyor..ama sayfasında usermanualde su anda box var..artık kutuyla mı gelıyor tvler?
  • amdepox kullanıcısına yanıt
    Tr de satilan versiyonunda kutu var. Bence avantaj. Bu ay icinde aksilik olmazsa 55q80r alma isini halledecegim. 500 tl iade icin son ay. Kacirmak istemiyorum. Bu segmentte alinabilicik en mantikli tv bence 80r

• Arkadaşlar Samsung 65Q60R (10.899 - 1K iadesi ile 9.899 TL) ve Samsung 65Q70R (14.745 TL) arasında kaldım. Aradaki fark 5.000 TL kadar. Bütçem 10-12.000 TL arası.
    Sizce 5.000 TL farkı verecek kadar kalite farkı var mıdır? Sizlerin yönlendirmesine göre hareket edeceğim. Uzman arkadaşların desteği için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amdepox kullanıcısına yanıt
    3 versiyonu var bu tvnin.

İlki çift ayaklı one connect box olmayan direct full array 8x. Bu sadece amerikada var ve incelemelerin çoğu bu versiyon.

İkincisi avrupada olan tek ayaklı one connect box kutusu yok ve direct full array 6x

Üçüncüsü bizim ülkedeki tek ayaklı one connect box var ve direct full array 8x.

Yani dünyada q80 in en iyi modeli bizim ülkeye(başka hangi ülkelere gidiyor bilmiyorum) gelen model. Sebebini bizim pazara q85 modelini sokmadıkları için muadili bir ürün yapma çabası olarak görüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 10 Ağustos 2019; 13:1:34 >
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.