Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.329
Cevap
378
Favori
635.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuya başka yerden girdiğim için özür dilerim one connect box modül giriş yerine arçelik bayi nin sattığı üyelik den alıp taksam samsung q8c tv de çalışırmı deneyen ve kullanan arkadaş varmıdır ? Kadıköy de arçelik bayide buldum daha almadım çalışma durumu varsa alicam verilecek cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsungun Hindistan sitesinde Samsung renk ayarlarında, Flesh Tone ayarı olduğu söyleniyor. Ten renginin ne kadar kırmızı olacagini belirliyormus. Avrupa Amerika yorumlarinda bunu göremedim. Hindistana özel bir ayar olabilir...

Samsung alacağım ama ten rengi saturasyonu beni cok irite ediyor, bunu renk ayarıyla çözebilir miyim, bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 Q80R Ve Q90R Yansıma Performanslarını Gösteren Güzel 1 Derleme
  • Eğer doğruysa evi güney cephe olanlar uzak dursun

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Tabikide Doğru,Neredeyse Kusursuz Hiç 1 Şeyi Yansıtmıyor Gibi, Kuzey Güney Fark Etmez İstediğin Yerde İzleyebilirsiniz bu 2 Modeli Q80r Ve Q90R
  • Tamam da bi şey görünmüyor ki ne yansıtsın

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Bu Seneki 2 Modelde Absorbe Edici Filtre Kullanmışlar Elindekini Filtreyi Baya Geliştirmişler(Q80r,Q90r), Diğer Tvlerde Yok
    Ekranın Parlaklığını Artırın Biraz Seçiliyor Görüntü Ben Görüyorum Tabiki Baya Baya Yok Gibi Yapıyor Yansıma Olayını

• quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Bu Seneki 2 Modelde Absorbe Edici Filtre Kullanmışlar Elindekini Filtreyi Baya Geliştirmişler(Q80r,Q90r), Diğer Tvlerde Yok
    Ekranın Parlaklığını Artırın Biraz Seçiliyor Görüntü Ben Görüyorum Tabiki Baya Baya Yok Gibi Yapıyor Yansıma Olayını
    Hocam bu filtre teknolojisi görüntünün netliğini keskinliğini azaltmışmı. benim için görüntüde berraklık çok önemli . buğulu sisli karanlık bir havası yok dimi tvnin. berrak ve keskin görüntü veriyormu parlaklılığı nasıl . teşekkürler hayırlı akşamlar

• dexterorg D kullanıcısına yanıt
    Bende Bilmiyorum Hocam Samsun a Daha ne Q80r Nede Q90r Geldi
    65 İnç Q80R İstiyorum Ama Çıplak Gözle Göremedim Bile Tvyi,Sadece Önemli Bulduğum Bilgileri Paylaşıyorum ,Malesef Bende Sizle Aynıyım Bu Konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: SARIMSAKLI MAYONEZ

İkisi arasından nu8000 i tavsiye ederim. Q60 hikayeden qled. Nu8000 neredeyse hee yönde üstün. Hiç yoktan q60 gibi soluk bir tv değil yeterince parlak. Siyah başarımıda q60 dan iyi. İkisi de kenar aydınlatma zaten.
    Tv seçimi konusunda halen karar veremedim. Bunda hafta sonu 5500tl ye gördüğüm 55ru7400 ün şuan 4375tl ye alınabiliyor olmasının etkisi büyük.

55ru7400 4375tl
    55nu8000 6500tl
    55Q70R 8000 TL

Sizce fiyatları arasındaki uçurumdan dolayı 55ru7400 alsam pişman olur muyum?

Qled lerde bulunan Ambient Mode 55ru7400 de mevcut mudur?

• y_kose kullanıcısına yanıt
    Hocam ben tv konusunu burafaki üstadlar kadar yılların birikimiyle takip etmiş biri değilim. Bu yıl yeni bir tv alacağım için sadece 2018 ve 2019 qled TV'lerin neredeyse hepsini gidip kendi içeriklerimle izlemiş, kısacası bu 2 yılın qledlerini yalayıp yutmuş biriyim ucundan da olsa.

Bu sebeple qled hariç başka modellerle kıyas yapmam öneri yapmam son derece yanlış olur. Diğer arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

:) beni anlarsınız umarım. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: SARIMSAKLI MAYONEZ

Hocam ben tv konusunu burafaki üstadlar kadar yılların birikimiyle takip etmiş biri değilim. Bu yıl yeni bir tv alacağım için sadece 2018 ve 2019 qled TV'lerin neredeyse hepsini gidip kendi içeriklerimle izlemiş, kısacası bu 2 yılın qledlerini yalayıp yutmuş biriyim ucundan da olsa.

Bu sebeple qled hariç başka modellerle kıyas yapmam öneri yapmam son derece yanlış olur. Diğer arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

:) beni anlarsınız umarım. :)
    hocam 2018 ve 2019 serilerini inceledim dediğin için aynı soruyu sana sorayım istedim 55q80r de kullanılan yeni filtre teknolojisi görüntünün netliğini keskinliğini azaltmışmı. benim için görüntüde berraklık çok önemli . buğulu sisli karanlık bir havası yok dimi tvnin. berrak ve keskin görüntü veriyormu parlaklılığı nasıl . teşekkürler hayırlı akşamlar

• Parlaklığı orta üst arasında olup, netlik konusunda bir kayıp olduğunu düşünmüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 55Q80R ne zaman indirime girer acaba. Samsung tv indirimleri ne zaman başlardı takip eden oldumu hiç. 55q80r 10.000 TL altına düşermi acaba, düşse hemen alacağım
  • dexterorg D kullanıcısına yanıt
    yarım saat önce trabzon samsung mağazası ile tekrar görüştüm. 55 inç nakitte 11.250 tl dedi. 500 tl de samsung iadesi olacak. 10.750 tl. şu anki şartlarda fena değil. ama 10.000 tl altına düşer mi bilmiyorum. 500 tl indirimini kaçırmakta istemiyorum.
  • mağazaya 55q80r ı kurmuşlar. askı aparatlı kurulum yapmışlar. yakından biraz deneme şansım oldu. cihaz beklentilerimi karşılıyor. şu an alınabilecek en mantıklı cihaz gibi duruyor bu segmentte. ne kadar yandan bakarsanız bakın görüntü kaybı yok denecek kadar az. yanında q70r ve q60r vardı. siyah renklerin farkını görebildim. tabi kullanım testlerini tv yi evinde kullanan arkadaşlar söyleyebilir ancak şu ana kadar olumsuz birşeyini görmedim cihazın.
  • Arkadaşlar 20 gündür 65q80 kullanıyorum. 90 veya 70 ile karşılaştırma şansım olmadı. hiç bir eksisini görmedim. gayet başarılı. kendi uydusunu kullanma şansım olmadı. Renk aralığı çok iyi. siyah için şöyle söyleyebilirim. gilm ve dizilerde elranın tamamen siyah olduğu sahnelerde tv kapalı zannediyorsunuz. 21-9 filmlerde alt ve üst siyahlık eski TV de tam siyah değildi ancak bunda full karanlık ortamda bile simsiyah gözüküyor. türkiyede satılan model sanırım avrupadaki modellerden daha üst model. youtube taki incelemelerdeki q85r lerde one connect yoktu. Bendeki 8X full array ama incelemedkilerin çoğu 6X full array. sormak istediğiniz bir şey var ise cevaplayabilirim.
  • arshvy222 A kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler +1

• arshvy222 A kullanıcısına yanıt
    Hocam Oyun Modunu Açıp,Game Motion Plus Modunu da Açıp Şu Videoyu Test Edermesiniz

Bu Videoyu Game Mode Kapatıp Standart Ayarlarda Denermisiniz
    Gözlemleriniz Nasıl OLacak ,Blooming Görecekmisiniz Oyun Modu Açıkken?, Siyah Performansı Nasıl Olacak ,2 Mode Arasında Bakalım Zone Performansı Nasıl Olacak Kısacası Tşkler.

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.